Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Innowacyjna fluid-baza multifunkcyjnie udoskonala cerę i przedłuża trwałość makijażu.
Dzięki mikrosferom odbijającym światło niweluje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry oraz nadaje jej kaszmirową gładkość (efekt blur). Doskonale kryje i ujednolica koloryt skóry bez efektu maski. Lekka, kremowa konsystencja jest niezwykle przyjemna w aplikacji i perfekcyjnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery.
Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewnia skórze luksusową pielęgnację.
Zawiera:

02 - NUDE
03 - BEIGE
04 - GOLDEN BEIGE

POLECAM

Super sprawa fluid i baza 2 w 1. Przed nalozeniem nie używam nigdy bazy, to wystarcza!
Fluid rozprowadza się dobrze, nie ozstawia plam ani się nie marze. Dobrze się wchłania pozostawiając skore gladka i dobrze wygladajaca. Nie zostawai efektu maski. kolor ladnie się komponuje z cera Idealna trwałość,
fluid daje jedwabiste wykończenie, perfekcyjny makijaż. Radzi sobe z zakryciem niedoskonalosci, nie wysusza cery

Średni

Podkład plus baza powinien się dobrze trzymać przez co najmniej kilka godzin. Jednak po jakimś czasie twarz zaczyna się świecić i wygląda to naprawdę brzydko. Dodatkowo nie zauważyłam zbytniego krycia co jest zawarte w opisie podkładu. Może dla kogoś kto ma suchą cerę będzie dobry, ale dla mieszanych i tłustych nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie kupię go

Jakiś czas temu dostałam kilka próbek tego podkładu. Trochę poleżał ale kończy sie lato więc stwierdziłam, że trzeba go wykorzystać. No i mam z nim problem. Z jednej strony ma fajną konsystencję, dobrze sie rozprowadza. Rzeczywiście bardzo dobrze kryje. Z drugiej strony przybiera na twarzy jakiś dziwny kolor. po jakimś czasie dopasowuje się do naturalnego kolorytu twarzy ale zraziło mnie to do niego. Inna sprawa - już po pół godzinie twarz świeciła sie mi jak nie wiem co. Owszem, mam mieszaną cerę ale przy żadnym chyba podkładzie nie spotkałam sie z czymś takim. Pomysł połączenia bazy i fluidu jest naprawdę fajny ale w tym przypadku zdecydowanie się nie sprawdził.

Używa produktu od: próbka

Popsuję mu ocenę, ale mimo dobrych chęci jestem na nie

Jestem w takim momencie, ze chcialam przetestowac jakis nowy podklad, ktory a noz okaze sie moim ulubiencem. Natrafilam na Cashmere, mega recenzje na Wizaż- jak malo ktory podklad- dodatkowo 2w1 z baza wygladzajaca- pomyslalam: cos dla mnie! Chcialam kupic od razu pelnowymiarowy produkt, jednak intuicja nakazala kupic probke (Nude). I co sie okazalo?Na moje szczescie zaoszczedzilam pieniadze :)

Dobre pierwsze wrażenie

Jestem dopiero po kilku użyciach tego podkładu - kupiłam go z myślą o makijażu na wesele, potrzebowałam czegoś, co będzie miało fajny, ciemniejszy odcień na lato (mam tylko jasne podkłady, w lato się nie maluje, a na tę specjalną okazję musiałam owy podkład zakupić).
Podoba mi się jego satynowe wykończenie, czuje się jak bronze queen kiedy go noszę. Podkład jest trwały, chociaż z moją mieszaną cerą świecącą się w strefie T i tak musiałam go przypudrować. Pięknie się rozprowadza na twarzy.

polecam

Podkład bardzo bardzo długo utrzymuje się na skórze. Cały dzień i noc zostaje na swoim miejscu. Jest to jego ogromną zaleta. Jest gesty ale bardzo dobrze się go nakłada. Delikatnie ciemnieje ale nie uznalabym tego za wadę. Krycie ma bardzo mocne ale nie daje nam efektu maski. Szybko zastyga. Nie polecam używać pod niego już żadnej bazy bo będzie się rolowac. Dużym plusem jest również opakowanie air-less gdzie nie dostają się do niego bakterie z powietrza oraz pompka która aplikuje nam ospowiednią ilość produktu dzięki czemu jest on wydajniejszy. Przy codziennym i długim stosowaniu może przesuszac lub zapychac l. Warto szukać tego produktu na promocjach które są bardzo często. Lecz regularna cena nie wybija się ponad inne drogeryjne podkłady.

Ta świetna baza kryje jak podkład!

Twarz wyglada na prawdę świetnie. Używam jej samodzielnie jako podkład gdyż jest tak mocno napigmentowana. Krycie można budować. Dla codziennego looku używam 2 pompki. Skóra jest wygładzona, wyglada zdrowo i świetnie, nie sztucznie. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Niestety najjaśniejszy odcień jest za ciemny... mogę używać go tylko w lecie. Baaardzo szkoda bo jest to mój ulubiony podkład.

Idealny kryjący kosmetyk!

Polecam osobom z problemami skórnymi takie jak zaczerwienia, drobne nieskazitelności. Kosmetyk dobrze kryje i wygładza cerę. Makijaż jest długotrwalszy. Zapach jak dla mnie średni, ale to nic w porównaniu z działaniem kosmetyku.

idealny fluid

Podkład idealny nawet do skóry mieszanej.
Idealne krycie, nie pozostawia efektu maski!! Idealny na dłuższe wyjścia, skóra wygląda promiennie . Podkład jest trwały!!
W 100 % polecam ten produkt.

Ciekawa formuła bazy-fluidy, dzięki czemu rano możemy oszczędzić czasu, a przy tym wyglądać pięknie!
Testowany odcień Ivory.

PLUSY:
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Wydajność,
+ Eleganckie opakowanie z pompeczką,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Kremowa konsystencja,
+ Piękny delikatny zapach,
+ Ułatwia rozprowadzanie pędzlem,
+ Odcień świetnie dopasowuje się do cery.

MINUSY:
BRAK!

PODSUMOWUJĄC:
Ciekawy produkt od Cashmere po który powinna sięgnąć każda z nas, szczególnie w sezonie letnim!

Parawdziwy kaszmir

Podkład bardzo dobry nawet do skóry suchej. Ładny jednolity mat. Krycie średnie w kierunku mocnego. Dosyć ciemne kolory. Ivory na lato dla bladziochów które spędzają dużo czasu na słońcu idealny będzie. Po całym dniu mat traci jednak wygląda naturalnie i ładnie. Szybko zastyga. Ładny efekt daje na twarzy.

Najlepszy podkład :)

Fluid - baza wygładzająca Cashmere to mój ostatni hit :))) To cudowny produkt, który idealnie przygotowuje skórę pod makijaż- wygładza ją i nawilża :) Posiada świetne krycie, nasycenie koloru :-) Fluid równomiernie się rozprowadza i nie ciemnieje- co jest dla mnie wyjątkowo ważne :) Zapewnia idealny makijaż bez rolowania, jest trwały, nadaje skórze delikatnego blasku i nie tworzy maski :-) Skóra po zastosowaniu tego fluidu oddycha i zachwyca swoim wyglądem :) Jest bardzo wydajny. Wrócę do niego na 100%!!