Wellaflex, Lakier do włosów zwiększający objetość fryzury. Bardzo mocno utrwalający.

Nowy wellaflex z formułą Flex` Active zapewnia twojej fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zostają elastyczne i pełne życia.
WellaFlex zwiększa objetość fryzury.
- Nadaje włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejająć włosów.
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni je przed promieniami UV, nie wysusza włosów.
- Daje się włatwo wyszczotkować.

nie nie nie

Kupilam ten lakier na wyprobowanie. Musze przyznac ze z dorgeryjnych lakierow tylko Elnette (czy jakos tak) jest dobry inne sa nic nie warte.
minusy:
-trzeba bardzo uwazac z iloscia bo jedno psikniecie za duzo i juz wlosy sklejone i wygladajace jak kask
-placze, matowi i bardzo wysusza wlosy
-Dozownik jest tragiczny, lakier leci duzymi kroplami co utrudnia aplikacje
-smierdzi i dusi przy aplikacji

plusy:
-cena i dostepnosc
-stosunkowo dobrze utrwala

Nie polecam, lepiej siegnac po Elnette albo lakiery profesjonalne do wlosow a od razu zobaczycie roznice :)

Używam tego produktu od: nie pamiatam

Przy cienkich włosach się sprawdza

Używałam wersji "Strong hold 3"

Mam proste i cienkie włosy. Lakierów używam rzadko, zazwyczaj przy spinaniu włosów w kok, sporadycznie do utrwalania rozpuszczonej fryzury. Od lakieru oczekuje utrwalenia bez sklejania.

Wellaflex Volume sprawdził się świetnie - nie sklejał, nie przetłuszczał, fryzura była utrwalona i wyglądała na świeżą. Dużym plusem jest też zapach lakieru - przyjemny, nie duszący.

Dla mnie przyzwoity produkt.

Nie bardzo

Jaka tu większa objętość?
Żadna -.- Minus za to.
Kolejny minus to ten, że włosy stają się oklapnięte i trochę sklejone .
Ale może utrwala, chociaż to. Nie wiem, używałam lepszych lakierów, wolę np. Taft . ; ]

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

dobry

dobry produkt testowałam różne lakiery ale każdy z wellaflex jest lepszy niż z nivea,fructis,joanna,unosi włosy, nie skleja, nie obciąża,wlosy nie stają sie matowe, jak dotąd mój faworyt

Mój ulubiony

Opakowanie lakieru który kupuje za granicą troszkę sie różni...
Uzywałam różnych wellaflexów i ten najbardziej mi odpowiada. Mam tzw. \'\'dziecięce włosy\'\' cienkie ale gęste i dla moich włosów ten lakier jest idealny. Chodziło mi o coś mocnego ale nie obciązającego.

Z mocnymi lakierami miałam ten problem że po jakmś czasie używania robiła sie na włosach warstewka która nawet pod wpływem rozczesywania i szmaponu nie schodziła i niemal trzeba było ją zdrapywać.
Z tym lakierem nie mam żadnych problemów

-trzyma się cały dzień niexzależnie od pogody
-nie skleja
-nie obciąza
-bez problemu sie wyczesuje

U mnie sprawdził sie w 100%

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuuuuuużo

nie kupię więcej Wellaflexu

Kupilam go skuszona promocją, 2 sztuki za 12zł czy jakos tak. akurat potrzebowałam pilnie lakieru do włosow, najlepiej 2, bo ciągle podrózuje miedzy swoim mieszkaniem a domem rodzinnym więc 2 sztuki za taką cenę skutecznie mnie skusiły. Niestety oprócz zapachu ten lakier nie ma zadnych plusów.
\\n-skleja
\\n-nie utrwala
\\n-wlosy wyglądają jak przetłuszczone
\\n
\\nogólna masakra. zdradziłam syoss\\\\\\\'a i pożalowałam. nigdy więcej tego blędu nie popełnię.

Nienajlepszy.

Z tym lakierem naprawdę trzeba uważać.
Używany BARDZO oszczędnie jest znośny.
Ale już odrobina więcej wszystko psuje, włosy są oklapnięte, matowe i splątane.
Dozownik się zacina i lakier zamiast "się pryskać" spływa po ściance opakowania.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Przeciętny

Ładnie pachnie, utrwala na nie dłużej niż dwie godziny, później fryzura opada. Nie zwiększa objętości - niestety.
Już lepszy jest fioletowy Loreto z biedronki.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

poniżej przecietnego

Nie utrwala fryzury na długo, po jakiś 2 godzinach chyba przestaje działać i znika z włosów zostawiając je przyklapnięte. Nie polecam.
Plusem jest, że ładnie pachnie i nie skleja.

niezły

Kupiłam kiedyś, gdyż chciałam się uwolnić od Taftów, chciałam spróbować czegoś innego. Ale do nich wróciłam. Ten lakier jest niezły, utrwalenie ok, nie przesuszał, był łagodny dla włosów. Niestety nie był zachwycający.

Używałam tego produktu kiedyś

nie jest zły

Lakier używałam bardzo długo, nie obciąża aż tak włosów jak inne mocne lakiery, nie skleja ich jeżeli jest użyty odpowiednio, jednak gdy chcemy mocno utrwalić fryzurę żeby się nie rozpadała to trzeba go dużo użyć, nie jest aż tak mocny, jak za tę cenę jest ok Używam tego produktu od:roku

zadowolona:)

Lakier bardzo dobry, spelnia moje oczekiwania - oczywiscie w polaczeniu z pianka.
Trzeba tylko uwazac - obecnie dostepny w dwoch wariantach: normalnie i mocno utrwalajacy.
Siegam zawsze po ten mocny i fryzura utrzymuje swoj ksztalt na dlugo, czasem musze poprawic w ciagu dnia, lecz nie jest to dla mnie problemem, gdys lakier nie obciaza wlosow. Podczas spryskiwania wydobywa sie droba ´sucha´mgielka, niesklejajce wlosow.
Polecam :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mhmm... chyba wiecej niz 10