Unicolor, Tanita Sensitive, Żel po depilacji

Unicolor, Tanita Sensitive, Żel po depilacji

Delikatny owocowy żel do pielęgnacji ciała po depilacji. Zawiera między innymi kwasy owocowe AHA oraz witaminy C i E. Szybko się wchłania, pachnie przyjemnie grejpfrutem. Bardzo ładnie nawilża, działa aseptycznie i przede wszystkim likwiduje czerwone kropeczki po depilacji. Opakowanie zawiera 8 saszetek.

Cena 8.50 zł

pomylka

mnie tylko podraznil. zdecydowanie jest lepiej jak nie uzyje nic niz jak uzyje tego kosmetyku. inne produkty tej firmy sa super, ten to porazka. zdecydowanie nie dla kogos z wrazliwa skora.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania, pozniej wyladowal w koszu.

Oj tak

Kupując ten żel obawiałam się uczucia klejenia i niedostatecznego nawilżenia. Jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Żel dobrze sie wchłania, nie zostawia ściągającej czy tez klejącej warstwy (chwilowo owszem jest, ale szybko znika). Dobzre nawilża i koi skórę op depilacji.
Jest wydajny - wystarczy nieiwelka ilość do posmarowania nóg.
Przyjemnie pachnie.
Lubię go używać i z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

zupełnie nie to, co trzeba

+ładnie pachnie
+jest tani
+duża pojemność
+wydajny

i to tyle zalet
po zastosowaniu go po depilatorze skóra pod pachami piekła przez cały dzień, była czerwona i opuchnięta
on nie spełnia swojego podstawowego działania!
na pierwszym miejscu w składzie - alkohol -to mówi samo za siebie
i to ma być kosmetyk łagodzący?
Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:trochę z pierwszego

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

bardzo lubię

Wydaje mi się, że musi miec jakiś składnik dezynfekujący skórę, ponieważ jest to dla mnie jedyny sposób na zapobiegnięcie zapaleniu mieszków włosowych po depilacji woskiem.
Bardzo przyjemnie pachnie, działa chłodząco i kojąco, szybciutko się wchłania czy też wysycha no i co najważniejsze - naprawdę działa. :)

fajnie, że jest

Może byc - zawsze lepsze to niż nic, poza tym w dobrej cenie. Mało jest preparatów stricte po depilacji, (szczególnie tej woskiem) do domowego użytku, stąd też * za sam pomysł czegoś co dezynfekuje i łagodzi. I właśnie przede wszystkim uzywam go jako łagodnego środka aseptycznego ale jeśli chodzi o łagodzenie niezastąpiony pozostaje Panthenol i Alantan Plus.

Dodatkowo daje przyjemne uczucie schłodzenia, szczególnie jeśli depiluje się woskiem delikatne miejsca takie jak pachy czy bikini.

cacko

Dla mnie jest niezastąpiony; czerwone kropy nawet nie zdążą się pojawić :) a o to chyba chodziło :) nawilża, dezynfekuje, koi...produkt jednak da się ulepszyć:- przede wszystkim TUBKA - saszetka starcza mi na dwa razy, a przetrzymywanie otwartych torebeczek nie jest zbyt praktyczne- trochę za lepki...

na pewno łagodzi?

Oj, ależ ja się zawiodłam! Nie zauważyłam żadnych efektów łagodzących. Czerwone plamki, jak były, tak pozostały. Zero nawilżania, chyba że nałoży się tego żelu naprawdę duuużo...

bez efektów

Lekki, trochę lepki, dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Niestety, pachnie alkoholem, chyba ma go w składzie, bo po jego zastosowaniu piecze mnie skóra. Mimo to nie podrażnia, nie wysusza, wręcz leciutko nawilża, nie obciążając skóry zmęczonej depilacją, lekko dezynfekuje. Ale poza tym żadnych efektów, nie łagodzi podrażnień, nie opóźnia odrastania włosków, nie wiem po co on jest.

Niezauwazalny

Dobry. Kupiłabym go ponownie. W skłądzie ma kwasy owocowe, minimalizuje podrażnienia. No więc mnie po jego użyciu nic nie piecze, ale zaczerwienienia mijają tak po trzech dniach. Może skóra byłaby bardziej podrażniona bez, w końcu to wyrywanie. Koi, jest hypoalergiczny, chłodzi, bardzo szybko się wchłania. Nie dezynfekuje brutalnie. Przy pierwszej depilacji woskiem - wyrywaniem owłowsienia plastrami zawsze są podrażnienia i nie należy sie nimi zrażać.

kiepski

Nie łagodzi podrażnień, pozostawia uczucie lepkości. Wolę zastosować pierwszy lepszy lotion lub krem do ciała, a efekt jest lepszy. Zapach również nie podoba mi się.

Polecam!

Żel łagodzi podrażnienia i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Stosuję go bezpośrednio po depilacji i widzę rezultaty. Powinien być dostępny także w tubce.