Ziołowa sól do kąpieli stóp

Ziołowa sól do kąpieli stóp

Odświeża, relaksuje, zapobiega grzybicy
Ziołowa sól do kąpieli stóp relaksuje, przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym nogom, zapewnia długotrwałą świeżość.
Zawiera: minerały, wyciągi z szałwii lekarskiej i krwawnika oraz aktywne składniki przeciwgrzybicze. Skutecznie zapobiega grzybicy i poceniu się stóp. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Zmiękcza zrogowaciały naskórek, chroni przed pękaniem skóry oraz powstawaniem nagniotków i odcisków.

Przyjemna

Bardzo porządny kosmetyk do pielęgnacji stóp, jak również całego ciała ( czasami jej tak używałam). Sól ma bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach. dodatkowo fajnie barwiła wodę.
Stopy były zdecydowanie bardziej miękkie i wypoczęte.
Cena również jest przyzwoita

bardzo pozytywny kosmetyk :)

Mam bardzo miłe odczucia co do tego produktu :) kupiłam z myślą o mężu, bo ja osobiście wolę perełki do kąpieli stóp, ale chyba podzielę swoje uczucia na sole. Ta jest obłędna.
1. Wyraźnie zmniejsza potliwość stóp,
2. Niweluje twardość stóp (z bawełnianymi skarpetkami na noc i dobrym kremem robi cuda),
3. Odpręża,
4. Ma przyjemny zapach,
5. Mnie osobiście skusiły mieniące się drobinki, które widać dopiero po rozpuszczeniu w wodzie.
Nie mam problemów z potliwością stóp, za to mój mąż tak. Odkąd robię mu takie kąpiele zauważyłam dużą poprawę :) stopy ma gładkie, za to ja mam bardzo suche i również tutaj widzę poprawę ;) polecam tę sól. Jest naprawdę bardzo dobra jakościowo za niewielkie pieniądze. Robi to, co ma robić, a nawet mam wrażenie, że więcej :)

Bardzo lubię

Plusy:
- piękny, odświeżający zapach
- zmiękcza skórę stóp
- poręczne opakowanie (mam nową "butelkową" wersję)
- wydajna: wystarczy niewielka ilość

Minusy:
dla mnie żadnych

Bardzo lubię ten kosmetyk i polecam go innym.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

depilacja opóźnianie porostu włosów

Przyzwoita

Potrzebowałam czegoś do zmiękczenia skóry stóp no i znalazłam:)

Plusy:
+Cena
+Działanie
+Opakowanie

Minusy:
-/+Dosyć specyficzny zapach, ale da się polubić

Nie daję więcej gwiazdek, bo nie ma ku temu powodów. Produkt działa, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia :) Sól jak sól.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

zadowalajacy efekt

Sol przede wszystkim zmiekcza skore. Obiecanego efektu odprezenia czy ulgi dla zmeczonych nog nie odczulam, ale tego jeszcze zadna sol nie dokonala.
Jestem zadowolona z jej dzialania, choc uzywalam juz lepszych produktow.
Na plus jest cena, jednak minusem jest dla mnie zapach. Nie jest moze zly, ale wyjatkowy przyjemny rowniez nie. Troche kojarzy mi sie z meska woda po goleniu.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

świetna!

Plusy:
+ zapach! świeży, ziołowy, lekko męski (to chyba podejrzane, gdy stopy pachną owocami lub czekoladą? ;) )
+ odświeżenie - jedna kąpiel stóp wieczorem i cały następny dzień pachną, śmigając przez miasto w sandałkach
+ zmiękczenie - mam lekko przesuszoną skórę stóp bez wielkich zrogowaceń, sól poprawia tę sytuację na zadowalającym mnie poziomie
+ cena - nieduża
+ wydajność

Wad nie widzę :) ale KWC będę jeszcze szukać.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013

przyjemna

sól jest porządna, ma lekki zapch- nienachalny, cena przystepna, wydajnośc spora

mogłaby jednak mocniej zmiekczać naskórek, trzeba przez to dłużej pomoczyć stopy niż np przy kostkach peggy sage do stóp

mimo wszystko przyjemna i wydajna

Używam tego produktu od: od 4 miesiacy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Dobra

+ ładny zapach
+ śliczny zielony kolor
+ delikatnie zmiękcza skórę stóp
+ stopy po kąpieli są odprężone
+ przyzwoita cena
Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż wystarczy mi do końca lata, a w kolejce stoi i czeka cynamonowy, rozgrzewający Dr Stopa :)

Spełnia swoje zadanie

Zalety:
- ładny zapach, ziołowy
- barwi wodę na turkusowy zielony kolor
- lekko zmiękcza
- odświeża
- wydajna

Minusy:
- nie widzę, aby różniła się wiele na plus od innych tego typu propozycji dostępnych na rynku.
Ogólnie przyzwoity produkt do pielęgnacji stóp. Psów na nim nie powieszę, ale zachwytu też brak.

przyzwoita

Muszę bardzo dbać o stopy, bo wystarczy chwila zapomnienia by moje pięty przeobraziły się w tarkę :( Moja sucha skóra najbardziej odbija się chyba na stopach, może dlatego, że najwięcej z nich korzystam a najmniej o nie dbam? :) Więc staram się jak tylko mogę :)
Ze specyfików do moczenia stóp najbardziej korzystam latem, bo prawie codziennie po pracy moczę moje puchnące nogi w lodowatej wodzie, by wróciły do normalnego stanu a ja mogła cieszyć się urokami ciepłych wieczorów na obcasach.
Lubię sól faromony, bo jest tania i dobra. Dobrze zmiękcza, odświerza, nie wysusza skóry. Mogłaby się lepiej rozpuszczać w wodzie, szczególnie tej chłodniejszej. Ale ogólnie nie mam większych zastrzeżeń i na pewno nie raz po nią jeszcze sięgnę, szczególnie w przypadku braku gotówki na lepsze, ale droższe preparaty.

Używam tego produktu od: kupuję raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ok

Sol ma przede wszystkim bardzo przyjemny zapach, przyjemnie odswieza. Daje uczucie chlodzenia, co latem jest naprawde przyjemne. Jesli chodzi o zmiekczanie- jest calkiem przyzwoicie, ja zaraz po kapieli stop uzywam peelingu i kremu, wtedy mozna osiagnac dobry efekt.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

w porządku

Sól miło odświerza stopy, daje im ukojenie po całym dniu. Zapobiega grzybicy. Świetnie współgra z kremem do stóp z tej samej serii. Mogłaby jednak bardziej zmiękcza skóre stóp.

Używam tego produktu od:4 miesięcy