Lush, Soft Coeur, [The Honeymooner] (Kostka do masażu)

Lush, Soft Coeur, [The Honeymooner] (Kostka do masażu)

Kostka do masażu w kształcie serca o miękkim wnętrzu. Pachnie słodkim, topiącym się toffee z bestselleru Lush'a, mydełka Honey I Washed the Kids, i stąd jego druga nazwa The Honeymooner (jest tez najlepiej sprzedającą się kostką do masażu Lusha). Jak sugeruje producent, mydełko może się bardzo przydać w czasie podróży poślubnej (honeymoon), podobno można je nawet w części... jeść.
Uformowane na kształt serca, na bazie masełek shea i cocoa wypełnione zostało miodem i pudrem kakaowym. Produkt ma w składzie jeden syntetyk - perfumy.

sympatyczny gadżet

Dostałam w prezencie od koleżanki, która z tajemniczą miną oświadczyła, że to mydło jest całkiem fajne, ale się nie pieni więc zapasowy egzemplarz mi chętnie odda.
Kiedy powiedziałam jej, ze to kostka do masażu machnęła ręką zniechęcona i tak oto stałam się posiadaczką tej kostki po raz pierwszy.
Kosteczka pięknie pachnie, topi się lekko pod wpływem ciepła skóry, ma przyjemny, opływowy kształt.
Ładnie ślizga się po ciele, natłuszcza, odżywia.
Bardzo lubiłam ten rytuał kostkowo- masażowy.
No ale właśnie, to jest kosmetyk właśnie do takich błogich chwil lenistwa, relaksu, dużej ilości czasu. Środek nieco brudzi, za to dam ciut niższą ocenę.
Fajna masażowa zabaweczka, ale nie jest to poważny kosmetyk pielęgnujący.
Niestety nie dane mi było zużyć jej do końca, gdyż została zjedzona przez mojego psa :o
Na szczęście się mu nic nie stało..
Plus za naturalny skład i pomysł.

Cudeńko! <3

PLUSY:
- przepięknie pachnie (z chęcią zjadłabym ten kosmetyk :) )
- ślicznie wygląda (fajnie prezentuje się nawet na szafce, toaletce w pokoju...)
- wydajność
- produkt z łatwością rozprowadza się pod wpływem ciepła skóry i bardzo dobrze nawilża
- ma dobry skład

MINUSY:
- ciemne elementy mogą troszkę nabrudzić! :P

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Fajna

Produkt kupiłam ze względu na dobre opinie i ogółem przez chęć wypróbowania produktów z lusha.

To może zacznę od najważniejszego- Nawilżania.
Z tego akurat jestem bardzo zadowolona. Mam wymagającą skórę na łydkach, a ta kostka mimo wszystko sobie z nią poradziła

Co do formy kostki to nie przypadła mi do gustu. Wolę jednak tradycyjne balsamy. Używanie tego produkty było niewygodne, a rozprowadzenie go zajmowało jednak nieco dłużej niż przy tradycyjnym balsamie. Po za tym jak zostało już mało produktu trudno go było do końca wmasować.

Zaaapach, mi osobiście nie przypadł do gustu, był dość dziwny, słodki i mocny.

Jednym z większych minusów jest wydajność, kostka starczyła mi na miesiąc (stosowałam raz na dzień), a dochodzi do tego jeszcze wysoka cena, to właśnie sprawia, że produkt dyskwalifikuje i więcej już go nie zakupię.

Po za tym produkt jest tłusty, a więc do stosowania na dzień się nie nadaje. Do tego nie przypadła mi do gustu ta czekolada? w środku gdyż się nie rozpuszczała i sprawiała tylko problemy.

Podsumując jest to dobry produkt jednak ze względu na stosunek ceny do wydajności ponownie nie zakupię.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

pachące małe cudeńko

Z całą pewnością kupię kosteczkę jeszcze raz. Ma cudowny czekoladowo waniliowy zapach. Pachnie przepięknie. Absolutnie naturalny skład sprawia że chcę jej używać. Natłuszcza i nawilża skórę doskonale nadaje się do masażu. Kawałki czekolady zatopione w kosteczce co prawda wyglądają super ale już podczas masażu przeszkadzają ponieważ brudzą wszystko dookoła i skórę i pościel dlatego ja sprytnie je z kostki wydłubałam ;)
Kostka bez wad obłędny zapach utrzymuje się na skórze jeszcze długi długi czas :) Kostka nie jest może bardzo wydajna ale jej zalaty to rekompensują.

Bajka

Świetna kostka. Pachnie rewelacyjnie. Trudno powiedzieć czym: toffi, wanilia, czekolada? Chyba wszystkim na raz. Świetnie tez pielęgnuję skórę. Po kilkakrotnym użyciu kiepskiego olejku do ciała miałam przeraźliwie przesuszoną skórę. Jedynie ta kostka pomogła. Po dwukrotnym posmarowaniu nią skóry problem się skończył. Wydajność tez nie jest zła, szczególnie że wystarczy niewiele, bo olejek w który się zmienia ma świetny poślizg. Odejmuje pół gwiazdki za czekoladę, której trzeba się pozbywać, inaczej roluje się i brudzi wszystko wokoło.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

za zapach 3*:)

kostka ma naprawde przepyszny:),kuszacy zapach,niestey jednak nie podzielam, az tak pozytywnych opinii na jej temat. dla mnie rowniez, jak dla niektorych wizazanek nie jest ekonomiczna w uzyciu.zuzylam polowe na masaz calego ciala.kawalki czekolady uwazam za zbedne,roluja sie faktycznie i pozostawiaja plamy na wszytkim co zetknie sie z wymasowanym ta kosta ciałem.ogolnie produkt bardzo kuszacy pomimo to:)warto chociaz raz sprobowac:)dla samych doznan zapachowych:)konsystencja po rozpuszczeniu samej kostki(nie biore teraz pod uwage czekolady)bardzo przyjemna,natłuszczajaca.zapach bardzo bardzo przyjemny, ale jednak nie natretny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 kostki

Kocham :)

Kupiłam na Allegro, bo obawiałam się zamawiania ze strony producenta (słabo znam angielski ;)). Zapłaciłam za tą kostkę 18zł więc w sumie bardzo tanio... I od razu się w niej zakochałam! Kostka pachnie obłędnie, uwielbiam taki zapaszek toffi, wanilii, miodku i tu on występuje w takiej formie, że mam ochotę tę kostkę zjeść w całości ;)
Zabawny kształt kostki tylko ułatwia aplikację. Wystarczy, że potrzymam ją przez parę sekund w dłoniach i już zaczyna się przyjemnie topić ;) Nie wchłania się u mnie prawie wcale więc spokojnie mogę wykonać 15-minutowy masaż :) Nie ubrudziła mi pościeli, acz bieliznę zdarzyło się tą czekoladką wymazać, na szczęście się doprało ;)
Nawilża skórę, nie podrażnia, więc wykorzystuję ją po goleniu nóg zwykłą maszynką :) Stosowałam ją też na drobne ranki i miałam wrażenie że przyspiesza gojenie.
Jest wydajna, mnie przy 2 aplikacjach tygodniowo wystarczyła na 1,5 miesiąca, kupuję 2 kolejne ale te mam zamiar &quot;szanować&quot; :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Fajna

Fajna kostka, super nawilża skórę, podczas masażu robi tzw. \"poslizg\", no a przede wszystkim rewelacyjnie pachnie. Po dłuższym stosowaniu,zauważyłam ze na długo natłuszcza skórę, jest godna wypróbowania, jak mi się skończy moja, kupię kolejną.Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przyjemna

Mała, srednio wydajna kostka o przyjemnym, słodkim zapachu. naturalne zapachy lusha bywaja kontrowersyjne, ale ten mi sie podoba. ciepły, słodki, miodowy...Znam bardziej intensywne, ten trzyma sie blisko skóry. rozpuszcza sie dobrze, masuje dobrze. natłuszcza solidnie, na dzien nie polecam, ale na wieczór i owszem. wolałabym bez dodatku czekolady - moze i naturalna, ale raz, ze brudzi, dwa - wałkuje sie...Testuje rózne kostki lusha, ta jest całkiem sympatyczna...

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

CUDOWNY!!!!

Powalil mnie na kolana!!!!!
Zapach po prostu rewelacyjny!!!!
Przed wykonaniem masazu,trzymam kostke w dloniach az sie zacznie rozpuszczac,tak porzadnie natluszczonymi dlonmi robie masaz.
Tu juz nie ma znaczenia czy to ja jetem masowana czy ja masuje :)
Cudowny poslizg,bajeczny zapach - zdecydowanie 100 % przyjemnosci.
Macie ochote na bajeczne sny,to zafundujcie sobie to cudo!
Baaaardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

super

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami, że jest to produkt mało wydajny!. Może nie używam go codzinnie, ale starcza co najmniej na pół roku! MAm jeszcze jedną kostkę w zapasie. Zapach prześliczny, choć trochę za intensywny i za mocny, jak się dobrze chwilke potrzyma i rozgrzeje mydełko to rozprowadza się bez problemu. Supera jako krem do rąk, nie tłuści po aplikacji. Naprawdę fajny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 mydełka

Moje serce

Dlugo sie zastanawialam, czy dac 4 czy 5 gwiazdek. Kupilam ten kosmetyk, bo nie moge sie zmusic do uzywania balsamow, no i udalo sie, bo uzywanie kostki to swietna zabawa. Zapach jest dosc ciezki, ale nie ostry, raczej otepiajacy. Kostka potrzebuje troche by wchlonac. Skora jest nawilzona i miekka. Pachnie przez pare godzin.

Wydajnosc... Wsumie kosteczka jest malutka i dlatego pewnie niektorym bedzie sie wydawac, ze jest malo wydajna.

Soft Coure jest kosmetykiem zdecydowanie godnym polecenia. Piekny zapach i bardzo dobre dzialanie. 100% za nature!

Nie wiem czy kupie, bo chce wyprobowac reszte kostek :)Używam tego produktu od: 3 tygodni