Fever Massage Bar (Kostka do masażu)

Fever Massage Bar (Kostka do masażu)

W latach 50tych naszego wieku wynaleziono nowe aromaty, które na zawsze zmieniły świat perfum. W Fever użyliśmy jednego z nich w towarzystwie naszych ulubionych kwaitów, by wyprodukować zapach przyołujący styl niezależnych, pięknych kobiet z lat 50-tych, wstrząsających posadami tradycji i dzielnie badających nieznany świat. Gdyby Fever był kobietą, miałby na sobie ciemne okulary, różową szminkę i obcisły sweterek, wyperfumowany różą oraz ogrzewającym sandałem i zmysłowym jaśminem, gotowy do łamania konwencji i czerpania z życia.

Mrrrrau! :)

Kocham Lusha, a najbardziej kostki masujące. :) One są dziwnie uzależniające, - raz się użyje i już się przepadło. Mam kolagenozę, skórę suchą, łuszczącą się, często popękaną. Po użyciu tej kostki na kilka godzin mam spokój, a jeśli używam jej regularnie, znika suchość i łuszczenie się (to zresztą nie jedyna kostka Lusha, która tak na mnie działa).

Do tego wszystkiego ma cudowny zapach, wśród wszelkich balsamów - oryginalny. Dość długo utrzymuje się na skórze. Pachnie się świeżo i zmysłowo. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno i czekam właśnie na kawałeczek z wizażowej wymiany :)

Nieciekawy zapach

Z wyglądu bardzo zachęcająca,sexowna, skład pociągający ... ale ....zapach jak dla mnie nieciekawy,dokładnie śmierdziuszkowaty, trwający bardzo długo ...
Właściwości nawilżające dość dobre,ale ten zapach
zniechęca do stosowania.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczeta 1,nie dokończe

świetna zamiast balsamu

Rewelacyjna kostka do masażu, o bardzo interesującym kobiecem zapachu, za sprawą masła kakaowego świetnie natłuszcza i nawilża, do tego olejek różany poprawia kondycję skóry. Zimą używam jej zamiast balsamu po kąpieli - zmęczona ubraniem skóra reaguje na nią z wdzięcznością a dodatkowo zapach powowduje że człowiek czuje się "zaopiekowany". Przechowuję w szafce łazienkowej, tyle że w zamkniętym plastikowym pudełeczku.

Manicure - marynarskie paski

Jestem Marilyn Monroe :)

No proszę, bardzo przyzwoity produkt. Nie działa co prawda na mięśnie tak, jak Magic tej samej firmy, i dobrze, bo nie taka jego rola :) nie jest też tak oblepliwie słodki, jak Soft Coeur, i znowu świetnie, bo można go PO PROSTU UŻYĆ :)
Polecony przez panią w salonie, jako kostka do masażu zmysłowa i nadająca się do użycia dla par :) Ma świetny poslizg, pachnie rzeczywiście zmysłowo, czarownie, jakoś tak... ładnie po prostu, przy jednoczesnym zachowaniu pewnej drażniącej nutki - i bardzo dobrze, w końcu ma nieco pobudzać zmysły :) ja co prawda nie cierpię CHanel no5, ale tu jakoś ten charakter zapachu nie przeszkadza :) a wręcz przeciwnie, działa stumulująco.
Dodatkowym bonusem jest rewelacyjnie, cudownie, idealnie gładka skóra. Zastanawiam się, czy nie zacząć jej używać jako balsamu - no, ale może to efekt synergicznego działania olejków i pieczołowitego wmasowywania ich w skórę. Aha, jest wydajna - po kilku masażach nadal gdzieś połowa się mrozi w lodówce (tych produktów nie wolno przechowywać poza nią).
Zdecydowanie po masażu ta kostką czuję się kobietą luksusową. Jeżeli taki był cel producenta, 50's z ich kobiecością - to moge tylko po raz kolejny paść na kolana przed geniuszami z Lusha :)