Karma Bubble Bar (Kostka do kąpieli)

Karma Bubble Bar (Kostka do kąpieli)

Bubble Bar Slice są Lush'owym wynalazkiem umilającym igraszki w wannie. W przeciwieństwie do kul kąpielowych, które wywołują krótkotrwały efekt jacuzzi i znikają, Bar Slices dają w wannie mnóstwo bąbelkowej, aromatycznej piany.
Karma jest jedną z ostatnich nowości 'kostkowych'. Barwiona na pomarańczowo i różowo spiralka kolorów, oszałamia zapachem Krama, jedną ze sztandarowych woni Lusha, obecnych nawet w ich perfumach. Jak zaleca firma, Karma nadaje się na te dni, kiedy mamy ochotę w czasie kąpieli zastanowić się nad na przykład naszym miejscem we wszechświecie, ale także do wszelakich innych wannowo-relaksacyjnych czynności.

100 – 250ml
zapachowa
kostka
w kostce
Skóra
normalna

Fajna kostka

Uzylam jej na dwa razy ale mysle, ze spokojnie mozna na cztery. Zawsze daje swoje bubble bar w jakas sciereczke i centralnie pod strumien wody. Duzo wiecej piany :)

+Zapach, uwielbiam zapach Karmy, jest taki hmm radosny :)
+Zapach sie utrzymuje i jest dosc intensywny
+Dobra piana, nie znika od razu
+Ladny kolor wody, pomaranczowy
+Nie wysusza skory

Używam tego produktu od: Kilka razy

słabe 3

Żeby pozwolić sobie na zużycie takiej kostki na raz do kąpieli to trzeba wydać trochę pieniędzy. Ja swoją kupiłam za 5,5 funta.
Podzieliłam ją na 4 części.
Rozpuszcza się po mału, barwi fajnie wodę, pięknie pachnie, nawilża skórę, ogólnie fajne domowe SPA :)
Do tego jest naturalna (podobno) : P
Odejmuję 2 gwiazdki za cenę, dostępność i brak piany.

Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Może być, ale bez rewelacji

Nie wiem, czy mi się trafiła \'gorsza\' sztuka, ale się nie zachwyciłam. Wiadomo, że kosmetyki te są wykonywane ręcznie i wydaje mi się, że czasem przez to produkt pachnie trochę inaczej, ma odrobinę mniej intensywny kolor itd. (wiecie, polało się komuś czegoś za dużo, czegoś za mało, a składniki naturalne tym się różnią od chemicznych, że zapach i kolor nie zawsze są jednakowe). Ale przechodząc do sedna, kostka pachnie pięknie, paczulowo-hipisowsko, relaksująco, leśnie. Moja niestety nie sprawiła, że miałam w wannie górę piany (o wiele lepszy jest chociaży the Comforter w tej kwestii), a i kolor wody nie był za intensywny. Za zapach i relaksujące działanie dałabym pięć gwiazdek, ale ta kostka ma też dawać super pianę, a nie dała, więc za to obcięłam 2 gwiazdki.

Przy pytaniu "Czy kupiłabyś ten produkt ponownie" wybrałam opcję \'nie wiem\', bo Lush ma tyle fajnych innych kostek, że nie mam pojęcia, czy zechcę tą jeszcze kupić.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

depilacja metody

Taka karma

Uwielbiam aromatyczne relaksujace kapiele ktore karma mi zapewnia.
Kostke dziele zazwyczaj na 4 czesci a piany jest naprawde duzo.
Woda jest lekko pomaranczowa, cala lazienka pieknie pachnie nawet kilka godzin po zakonczeniu kapieli... woda cudownie mieciutka ji delikatna.
Karma nie wysusza skory a wrecz sprawia ze jest lekko nawilzona i wypielegnowana.
Zdecydowanie stawaim karme nad wczesniej uwielbianymi kulami do kapieli z lusha.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: trzy

cztery i pół gwiazdki

Na samotną kapiel wystarczy jedna czwarta kostki skruszona pod bieżącą wodą- ilość piany jest wystarczająca. Trochę obawiałam się że zapach będzie mnie drażnił ale postanowiłam na własnej skórze przekonać się na czym polega fenomen "karmy"- zapach jest dziwny ale przyjemny, na skórze i włosach utrzymał się do następnego dnia rano. Z kapieli wyszłam bardziej niż zykle zrelaksowana i z mięciutką skórą. Polecam

Używam tego produktu od: niedawna

A gdzie góra piany?

Nie zachwyciwszy się. Kostka nie jest zła, nie jest też jakoś dobra, cenowo wychodzi koszmarny stosunek ceny do jakości, stąd więcej jej już chyba nie kupię. Przede wszystkim, wanny rozmiarów mojej domowej (fakt, sporej) nie napełnia pianą do końca, co jest jej poważną wadą, bo w końcu tylko w tym celu ją nabyłam :).
Zalety z gatunku "pobocznych" owszem, są: miękka, jakby wypełniona płynem do prania woda (naprawdę nie wiem, skąd mi się wzięło takie skojarzenie, ale woda właśnie taka jak przy praniu w łapach jest), przyjemny, nie świdrujący zapach. I tyle. Oglądając prezentację w salonie Lusha myślałam, że wejdę wręcz do królestwa sztywnej, kolorowej piany, a tu takie niby nic...