bebeauty, Chusteczki do demakijażu do cery tłustej i mieszanej

bebeauty, Chusteczki do demakijażu do cery tłustej i mieszanej

Chusteczki skutecznie zmywają makijaż, pozostawiając buzię dogłębnie oczyszczoną, także z sebum i kurzu.

Nie zmywają makijażu

+ są tanie
+ łatwo dostępne (Biedronka)

- nie zmywają makijażu (schodzi bardzo ciężko, nie radzi sobie ze zwykłym tuszem )
- są mało nasączone
- podrażniają podczas (próby) demakijażu
- mało wydajny

Nigdy więcej nie kupię, moja twarz jest cała czerwona, a oczy przybierają bordowego odcienia i są bardzo podrażnione.

Dzień dobry pando!

Od razu powiem, że nie jestem fanką chusteczek do demakijażu i zazwyczaj mam z nimi styczność gdy ktoś mi je podaruje bądź kupi. Tak też było i z tymi chusteczkami. Zużyłam je, ale niestety do twarzy to kompletna porażka.

Zalety:
- dostępność
- cena
- ilość sztuk w opakowaniu
- dość przyjemny zapach

Wady:
- są prawie suche
- nie da się nimi zmyć makijażu, od razu tworzy się rozmazana na całej twarzy panda
- podrażnia oczy
- po kontakcie ze skórą twarzy wyskoczyły mi niedoskonałości

Zużyłam większość do ścierania kurzu.

Bardzo dobre do demakijażu twarzy

Bardzo dobre chusteczki u mnie doskonale się sprawdzają do zmycia wstępnej warstwy makijażu lub w podróży gdy nie mam dostępu do bieżącej wody w muszę zmyć makijaż. Chusteczki są dobrze nasączone i pięknie pachną.Maja wygodne opakowanie . Nie sprawdzają się tak dobrze do demakijażu oczu gdyż trzeba kilka razy zmywać a tusz na rzęsach nadal pozostaje ale demakijaż całej twarzy jak najbardziej przebiega płynnie:)Nie podrażniają są bardzo miękkie i mile w dotyku.Kosztują nie wiele, można je dostać w biedronce w niskiej cenie;)

nie bardzo

Chusteczek do demakijażu używam sporadycznie, głównie na wyjazdach. Jak dotąd zawsze były to chusteczki Alterra, które uważam, że są świetne. Te niestety już takie fajne nie są.

Opakowanie jest całkiem ok. Zamknięcie ciągle klei tak samo.
Chusteczki wychodzą pojedyńczo. Jedna chusteczka ma wielkość w sam raz do zmycia całego makijażu.
Do zmywania podkładu, pudru są całkiem ok. Co prawda trzeba się trochę potrzeć, ale po jakimś czasie można zmyć nimi cały makijaż twarzy. Do oczu niestety nie nadają się wcale. Moje oczy po nich szczypały, piekły. Po 2, czy 3 użyciu dodatkowo spuchły. Zresztą chusteczka i tak miała wielki problem ze zmyciem tuszu.

Plus za cenę i dostępność.
Nie wykluczam, że kupię ponownie, ale jako chusteczki do kurzu. Świetnie sobie z nim radzą.