Blush Final Powder Blush (róż do policzków)

Blush Final Powder Blush (róż do policzków)

Róż do policzków. Aksamitny, delikatnie perfumowany. Wyjątkowo trwały. Ładnie opalizuje na policzku, dając naturalny efekt. W kasetce z lusterkiem i pędzelkiem.

Cena: / 5 g

Polecam!

Piękny kolor, bardzo eleganckie opakowanie. Róż świetnie wpasowuje się kolorystycznie do twarzy. Wygodny w użytkowaniu; dołączony mały pędzelek pomaga uzyskać precyzyjny efekt.

Minusem jest dosyć wysoka cena!

Używam tego produktu od: ok. roku

Przyjemny,lecz nietrwaly

Róz zakupilam wkolorze,ktory naprawde bardzo mi odpowiada i pierwszy raz udalo mi sie tak dopasowac kolor do karnacjii za co daje wieeelki plus.

PLUSY
-swietny kolor
-niesamowicie wydajny
-sliczne opakowanie
-miekki pedzelek
-plus za lusterko
-milusi zapach

MINUSEM jest naprawde wielka nietrwalosc,po kilku godzinach rózu nie widac ani troszke...

Nie wiem czy kupila bym ponownie.

Kiepsko

+ wydajny
+ ładne opakowanie z mięciutkim pędzelkiem
+ dobrze się rozprowadza

- nietrwały!
- wąski kształt różu powoduje że ciężko się go rozprowadza

Gdyby był trwały z pewnością zasłużyłby na więcej gwiazdek, niestety schodzi z buzi bardzo szybko. Całe szczęście że dostałam ten róż, bo gdybym go kupiła były by to pieniądze wyrzucone w błoto :/

Cellulit mity

dosyc dobry

Roz, po prostu roz. Dosyc dobry, latwo sie go aplikuje, daje naturalny efekt. Nie mozna go uzywac "zamaszyscie", duzym pedzlem, bo powierzchnia rozu jest mala i waska, a do rozu dolaczony jest maly i waski pedzelek. Efekt natezenia koloru latwo daje sie stopniowac poprzez kolejne aplikacje. Jestem raczej zadowolona z tego kosmetyku.

zwykły róż

Jest to najzwyklejszy róż na świecie. Bez żadnych rewelacji. Dołączony pędzelek nie nadaje się do nakładania różu; robi placki zamiast ładnie rozprowadzać.
Trwałością nie przewyższa innych, o wiele tańszych produktów. Powiem więcej-te tańsze róże (np. L'Oreal) są o wiele lepsze i trwalsze od tego.
Produkt jest oczywiście w pięknym, eleganckim opakowaniu z lustereczkiem, ale to nie szata zdobi człowieka (w tym wypadku róż)
Nie jestem z niego zadowolona i zła na siebie, że tyle za niego zapłaciłam. Kiepsko się rozprowadza, trudno go precyzyjnie nałożyć, wymaga ogromnie dużej wprawy w nakładaniu. Nie podoba mi się to, że nie rozświetla ani nie ożywia buzi.
Gdyby róż był połowę tańszy, dostałby ***, jednak za taką cenę nie dam więcej niż **. Ogólnie nie polecam