A-Z Medica, No - Scar, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom `Perła Inków`

Krem No - Scar Perła Inków zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem A - Z Medica No Scar można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.

mieszane uczucia

Krem polecił mi dermatolog - jestem niezbyt dumna posiadaczką okropnych rozstępów na brzuchu. Blizny są okropnie głębokie i czerwone.

Jeśli chodzi o konsystencję produktu to bardzo mi podpasowała - delikatna formuła, nie klei się, nie rozlewa, nie zostawia śladów na ubraniach, szybko się wchłania. Ma przyjemny zapach i dobrze się go rozmasowuję.

Jeżeli chodzi o efekty w przypadku moich rozstępów - nie powaliły mnie. Krem stosowałam rano i wieczorem, przez miesiąc, dokładnie wmasowywując w problematyczne obszary. Wiadomo cudów nie oczekuje, bo blizny po rozstępach zostają zawsze (no chyba ze stać nas na laser). Nie zauważyłam jakiejś większej poprawy - delikatnie się rozjaśniły, a skóra była nawilżona. Nic poza tym.

Może kiedyś jeszcze raz podejdę do kuracji i dam sobie dłuższy okres czasu.

Skuteczny

W gimnazjum miałam bardzo dużo blizn na rękach, nie mogłam sobie z nimi poradzić. Co prawda nie były bardzo widoczne, ponieważ rany nie były duże. Mama kupiła mi ten krem. Na początku zapominałam się nim smarować wiec i efektów nie było widać. Jednak zawzięłam się po jakimś czasie i zaczęłam regularna kuracje. Po miesięcy stosowaniu już widziałam zmianę w wyglądzie swoich blizn. Były o kilka tonów jaśniejsze, te które były już jasne zniknęły całkowicie. Byłam w szoku bo wcześniej żaden krem nie miał tak dobrego działania. Po 2 miesiącach praktycznie nie było już żadnej blizny widocznej gołym okiem. Niektóre było widać jedynie pod światło. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jeden z najbardziej skutecznych kremów na blizny.

Jak najbardziej

Jako nastolatka miałam wiele blizn na twarzy po trądziku.
Trafiłam na ten krem u jednej z yoitube'rek i od razu go zamówiłam.
Zużyłam dwa opakowania i nie tylko na twarz bo i na uda gdzie pojawiały mi się rozstępy i naprawdę były widoczne efekty.
Może nie były to efekty spektakularne, ale pierwsze jakie dostrzegłam przy używaniu kremu na blizny.
Naprawdę polecam warto spróbować.
Krem jest delikatny, dość wydajny, szybko się wchłania.

marcelina zawadzka o opryszczce

Średni

Chciałam pozbyć się paru blizn po zabiegach chirurgicznych. Krem no scar jest kolejnym produktem, którego wyprobowalam, lecz tym razem trochę się zawiodłam. Zmiana w wyglądzie blizn jest minimalna, więc nie kupię go więcej.

strasznie mnie zapchał

Szukałam kremu, który rozjaśni moje blizny po trądziku- od razu powiem nie, nie pomógł mi ten ani żaden inny krem- pomogły mi zabiegi u dermatologa, ale zanim zainwestowałam pieniądze w wizyty u lekarza, wydawałam mnóstwo kasy na różne kremy - między innymi na ten.
Na pewno ten krem trochę rozjaśnia blizny potrądzikowe i gdyby nie to że ten krem mnie zapychał, to kupiłabym więcej opakowań. Niestety, gdy go stosowałam miałam taki wysyp pryszczy, że musiałam przestać go używać. Zużyłam tylko jedno opakowanie.

Perełka

Krem wybrałam ponieważ pomógł mojej mamie - miała dużą bliznę po operacji, a dziś trzeba się uważnie przyjrzeć, żeby ją dostrzec. Moja blizna powstała po upadku, nie była wielka, jednak skutecznie dezorganizowała mi życie, widniała bowiem na łydce. Krem wcierałam codziennie rano i wieczorem wykonując delikatny masaż. Myślę, że regularne stosowanie miało tutaj duże znaczenie. Wygląd skóry poprawiał się z dnia na dzień, blizna i skóra wokół niej stopniowo się rozjaśniała i zmiękczała. Po paru tygodniach blizna znacząco się zredukowała, a po stwardniałej skórze nie było śladu. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów takie udało mi się osiągnąć. Krem posiada skoncentrowaną konsystencję, która dobrze się wchłania, nie podrażnia.

Nic nie zdziałał

Mam na policzkach parę plam po trądziku, myślałam że ten krem mi coś pomoże. Czytając na internecie opinie skusiłam się i kupiłam go w aptece internetowej. Zakupiłam od razu 4 opakowania po 50ml, bo pomyślałam, co mi tam po jednym opakowaniu. Używałam go zgodnie z zaleceniami, żeby stosować go kilka razy i robić kremem masaż przez kilka minut. Krem minimalnie rozjaśnił plamki. Nie rozumiem przez niektórych zachwytu nad tym kremem :-/ Na pewno już nigdy go nie kupię. Do tanich nie należy. Kasa została wyrzucona w błoto, a wiązałam z nim wielkie nadzieje.

Nie działa!

Krem zakupiłam do usunięcia blizn jakie mam na kolanach po upadku na bieżni, kiedy ruszająca się wciąż taśma zdarła mi doszczętnie spory kawał skóry z kolan. Rany kiepsko się goiły-bo to miejsce w zgięciu, więc w kółko się otwierały, strupki pękały i dzięki temu mam dwa paskudne placki na kolanach. Najpierw ratowałam się No Scarem, który nie pomógł nic. Najlepszy efekt uzyskałam śmierdzącym i wstrętnym Cepanem, ale chociaż działał.
No Scar stosowałam codziennie przez jakieś 3 miesiące zanim zarzuciłam kurację.
Nie wiem jak sprawdziłby się na rozstępy, bo tego nie sprawdzałam.

Prawdziwa perła.

Bardzo dobry krem, który niweluje widoczność blizn. Stają się cieńsze, mniej wypukłe i mniej widoczne.
Ma dosyć nietypową konsystencję, trudną do określenia, jak bardziej tłusty mus?, perłowy kolor i bardzo ładny, lekko pudrowy zapach.
Jest dosyć wydajny, ale to zależy od rodzaju stosowania. Jeśli na pojedyncze zmiany na skórze starczy nam na dłużej, jeśli na rozstępy bądź cała twarz znika znacznie szybciej.
Z plastikową nakładką, zamiast folii, zabezpieczającą przed namnażaniem bakterii.
Wyrównuje koloryt, spłaszcza blizny, uelastycznia i redukuje ich widoczność.

średni

produkt kupiłam z myślą o bliznach potrądzikowych. Oceniam go jako średni torche pomógł ale miałam większe oczekiwania. Ma bardoz gęstą treściwą konsystencje. Wmasowywany w skórę może mieć tendencje do zapychanie właśnie ze względu na treściwośc kremu. Natomiast wmasowywanie go uelastycznia skórę, powoduje lepsze ukrwienie złuszcza naskórek przez co się regeneruje. Krem fajnei rozjasnia ujedrnia i wygladza skóre za co duzy plus

OMG!

Cześć :)

Kilka miesięcy temu miałam zabieg wycięcia znamienia z twarzy, w bardzo widocznym miejscu na środku brody. Niestety blizna ma to do siebie, że długo się goi i pozostawia po sobie czerwony rumień. Zgodnie z zaleceniem dermatologa, używałam codziennie żelu silikonowego. W pewnym momencie stwierdziłam, że chyba najwyższy czas poszperać w internetach i czegoś wypróbować.

Takim sposobem natknęłam się na NOSCAR. Jestem tak pozytywnie zaskoczona jego działaniem, że nie wiem jak mam to wyrazić! Zobaczyłam u siebie efekty już po 2 tygodniach, a rumień wciąż zanika - już nie muszę kryć blizny pod makijażem. Do tego nawilża i ślicznie pachnie, używałabym do całej twarzy jako krem!

cierpliwości :)

Krem zapisała mi pani dermatolog do CODZIENNEGO i regularnego używania, aby rozjaśnić lub usunąć przebarwienia i blizny po trądziku na twarzy. Zalecała używać go codziennie rano 15 minut przed nałożeniem makijażu. Nie wsmarowywać, ale WKLEPYWAĆ. Po miesiącu używania już widze pierwsze efekty! :) moje przebarwienia stały się jaśniejsze, blizny po trądziku bardzo się rozjaśniły :) a poza tym krem jest bardzo dobrą bazą pod makijaż z czego jestem zadowolona :) polecam dla osób cierpliwych :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu