No - Scar, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom `Perła Inków`

No - Scar, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom `Perła Inków`

Krem No - Scar Perła Inków zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem A - Z Medica No Scar można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.

Nic nie zdziałał

Mam na policzkach parę plam po trądziku, myślałam że ten krem mi coś pomoże. Czytając na internecie opinie skusiłam się i kupiłam go w aptece internetowej. Zakupiłam od razu 4 opakowania po 50ml, bo pomyślałam, co mi tam po jednym opakowaniu. Używałam go zgodnie z zaleceniami, żeby stosować go kilka razy i robić kremem masaż przez kilka minut. Krem minimalnie rozjaśnił plamki. Nie rozumiem przez niektórych zachwytu nad tym kremem :-/ Na pewno już nigdy go nie kupię. Do tanich nie należy. Kasa została wyrzucona w błoto, a wiązałam z nim wielkie nadzieje.

Nie działa!

Krem zakupiłam do usunięcia blizn jakie mam na kolanach po upadku na bieżni, kiedy ruszająca się wciąż taśma zdarła mi doszczętnie spory kawał skóry z kolan. Rany kiepsko się goiły-bo to miejsce w zgięciu, więc w kółko się otwierały, strupki pękały i dzięki temu mam dwa paskudne placki na kolanach. Najpierw ratowałam się No Scarem, który nie pomógł nic. Najlepszy efekt uzyskałam śmierdzącym i wstrętnym Cepanem, ale chociaż działał.
No Scar stosowałam codziennie przez jakieś 3 miesiące zanim zarzuciłam kurację.
Nie wiem jak sprawdziłby się na rozstępy, bo tego nie sprawdzałam.

Prawdziwa perła.

Bardzo dobry krem, który niweluje widoczność blizn. Stają się cieńsze, mniej wypukłe i mniej widoczne.
Ma dosyć nietypową konsystencję, trudną do określenia, jak bardziej tłusty mus?, perłowy kolor i bardzo ładny, lekko pudrowy zapach.
Jest dosyć wydajny, ale to zależy od rodzaju stosowania. Jeśli na pojedyncze zmiany na skórze starczy nam na dłużej, jeśli na rozstępy bądź cała twarz znika znacznie szybciej.
Z plastikową nakładką, zamiast folii, zabezpieczającą przed namnażaniem bakterii.
Wyrównuje koloryt, spłaszcza blizny, uelastycznia i redukuje ich widoczność.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

średni

produkt kupiłam z myślą o bliznach potrądzikowych. Oceniam go jako średni torche pomógł ale miałam większe oczekiwania. Ma bardoz gęstą treściwą konsystencje. Wmasowywany w skórę może mieć tendencje do zapychanie właśnie ze względu na treściwośc kremu. Natomiast wmasowywanie go uelastycznia skórę, powoduje lepsze ukrwienie złuszcza naskórek przez co się regeneruje. Krem fajnei rozjasnia ujedrnia i wygladza skóre za co duzy plus

OMG!

Cześć :)

Kilka miesięcy temu miałam zabieg wycięcia znamienia z twarzy, w bardzo widocznym miejscu na środku brody. Niestety blizna ma to do siebie, że długo się goi i pozostawia po sobie czerwony rumień. Zgodnie z zaleceniem dermatologa, używałam codziennie żelu silikonowego. W pewnym momencie stwierdziłam, że chyba najwyższy czas poszperać w internetach i czegoś wypróbować.

Takim sposobem natknęłam się na NOSCAR. Jestem tak pozytywnie zaskoczona jego działaniem, że nie wiem jak mam to wyrazić! Zobaczyłam u siebie efekty już po 2 tygodniach, a rumień wciąż zanika - już nie muszę kryć blizny pod makijażem. Do tego nawilża i ślicznie pachnie, używałabym do całej twarzy jako krem!

cierpliwości :)

Krem zapisała mi pani dermatolog do CODZIENNEGO i regularnego używania, aby rozjaśnić lub usunąć przebarwienia i blizny po trądziku na twarzy. Zalecała używać go codziennie rano 15 minut przed nałożeniem makijażu. Nie wsmarowywać, ale WKLEPYWAĆ. Po miesiącu używania już widze pierwsze efekty! :) moje przebarwienia stały się jaśniejsze, blizny po trądziku bardzo się rozjaśniły :) a poza tym krem jest bardzo dobrą bazą pod makijaż z czego jestem zadowolona :) polecam dla osób cierpliwych :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Dla cierpliwych :)

No-Scar jako jedyny poradził sobie z moją blizną po wymrażaniu naczyniaka, ale..
Trzeba go stosować regularnie przez dłuższy okres czasu - sporadyczne wcieranie w blizny/rozstępy nie da żadnych efektów.
Moja blizna została tak ładnie spłycona i rozjaśniona, że właściwie jej nie widać, dlatego z czystym sumieniem polecam!
Według mnie jedyny skuteczny tego typu środek.

Aktualnie używam go do pielęgnacji twarzy (jako krem na noc - raz w tygodniu) i tutaj też sprawdza się świetnie. Cera promienieje :)

Jedynym minusem jest.. cena.

Z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

liczyłam na więcej

Używałam tego kremu na blizny po trądziku, których mam sporo. Nie mogę powiedzieć, że nie pomógł, część blizn naprawdę zniknęła. Jednak mimo cierpliwości krem nie potrafił sobie poradzić ze wszystkimi bliznami, zniknęły tylko te starsze. Może próbowałabym nadal, ale niestety wyskakiwały mi kolejne krostki po nim, dlatego musiałam zrezygnować.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Porażka

Zakupiłam krem zachęcona pozytywnymi opiniami o jego cudownym wręcz działaniu. No i klapa, ale muszę przyznać dobrą reklamę mu zrobiono, także nie ja jedyna się nadziałam... Krem ten to zwykły krem słabo nawilżający. Blizny, przebarwienia, trądzik jak były tak są. Jest to kolejny krem który ma u mnie plus za ładny, miły zapach.
Mam wrażenie, że ten kremik został przereklamowany. Na mojej cerze mieszanej, ze skłonnościami do trądziku, nie sprawdził się.

PLUSY
-ładny zapach :)
-delikatna perłowa kosystencja kremu (tu plus za fajną konsystencję kremu)
-dobrze się wchłania
-buzia się po nim nie świeci

MINUSY
-nie usuwa blizn, przebarwień, trądziku, ani nawet nie zmniejsza,
-bardzo NIE wydajny

Zużyłam tylko jeden słoiczek kremu, podobno trzeba to stosować długo, lecz... ja uważam, że jak coś jest dobre to pierwsze opakowanie da choćby namiastkę tego co ma robić, choć odrobinę wygładzi, rozjaśni itp. W przypadku tego kremu tak nie było

Używam tego produktu od: 1 soiczek zużyłam ledwo przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 50 ml

strata piniędzy

Krem ten kupiłam, aby usunąć lub chociaż rozjaśnić bliznę po trądziku. Niestety produkt nie podołał ani trochę temu zadaniu mimo regularnego stosowania i masażu, który było trudno wykonać, ponieważ produkt wchłaniał się bardzo szybko. Dodatkowo zapychał i powodował wysyp krostek w miejscu smarowania.
Próbowałam także stosować na bliznę na nodze po zabiegu chirurgicznym jako, że producent również zaleca, ale także nie poskutkowało.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Nic nie działa

Używam codziennie pod półtora miesiąca.
Niestety nie zauważyłam żeby krem działał. Wiem że za krótko używam ale miałam nadzieję że chociaż te lekkie przebarwienia mi rozjaśni.
Z bliznami kompletnie nic nie robi. Zużyję opakowanie do końca a potem się zastanowię czy kupię ponownie.
Piszecie o zapychaniu - u mnie wygląda to tak że kilka dni mam czystą cerę a potem codziennie po kilka syfów. Potem mi zejdą, kilka dni spokoju i od nowa wysyp syfów.

Krem ma 2 plusy i za to 2 gwiazdki na razie.
1 plus taki że daję podkład na krem ale gdzies po 2 godzinach kiedy lekko świeci się cera bo od razu jak dam to podkład jest tępy na tym kremie, w końcu to nie krem pod podkład :) ale chcę napisać że cera wtedy pięknie wygląda, jest promienna, młodsza i w ogóle świetnie wygląda. A jak dam zwykły krem pod podkład to tego efektu nie ma. Może to zasługa perłowego kolou kremu.
2 plus zapach no ale zapach nie ma działania :) tylko tyle że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Nigdy więcej

Ten krem przepisała mi moja dermatolog ponieważ po trądziku zostało mi sporo blizn, i jak blizny były tak są.

Minusy:
-skład
-bardzo zapycha
-wysypało mnie po nim
-coś nie zauważyłam rozjaśnienia
Plusy:
-całkiem fajna konsystencja

+/-szybko się wchłaniał (więc nie wiem jak producent wyobraża sobie że będę kilka minut masować skórę)

Niczego nie rozjaśnił, nie kupie go więcej. Może dlatego że używam go dopiero 3,5 tygodnia ale na tyle starczyło mi opakowanie. Nie kupie go więcej.
Za 30ml zapłaciłam 48zł

Używam tego produktu od: 3,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe