Chińskie Zioła, Krem na dzień

Chińskie Zioła, Krem na dzień

Bardzo ładnie nawilża, fajnie pachnie, niestety wałkuje się i mam wrażenie, że zatyka pory. Tani.

p>

Naprawdę niezły

Miło zobczyć tu tego staruszka, kórego ładnych parę lat temu notorycznie podkradałam mamie z kosmetyczki :). Krem świetnie nawilżał i pięknie pachniał. Mojej buzi nie zapychał.

Używam tego produktu od: nie używam z powodu niedostępności, a szkoda

ok

Lekki krem, jakby emulsja, ładnie się rozprowadza, dość szybko wchłania, ma specyficzny lekko ziołowy zapach, ale całkiem miły. Fajny kremik, ale raczej nie dla cery suchej i wrażliwej - u mnie po minucie dał uczucie "ściągnięcia". Szkoda.

warto spróbować

Konsystencja niby lekka, ale niezbyt szybko się wchłania i pozostawia tłustą warstewkę na skórze. Używam go na dzień, ale nie pod makijaż- wtedy, kiedy zostaję w domu. I myślę, że warto. Odżywia skórę i nadaje jej ładny koloryt. Mam cerę mieszaną i po zastosowaniu tego kremu trochę się świeci, ale w domowym zaciszu ;) nie przeszkadza mi to tak bardzo. Zapach... hmm... trochę mnie zaskoczył... miała być aromaterapia, spodziwałam się czegoś kojącego zmysły, a tu taki dziwny, jakby ziołowy... Ale czuć go tylko przy nakładaniu kremu.Ogólnie mówiąc uważam, że warto go czasem użyć jako odżywczej odskoczni po codziennym "dręczeniu" skóry matującymi mazidłami. Ilość zużytych opakowań: parę próbek

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

przyjemny

Zapach (genialny!)i konsystencja takie, że twarz od razu odżywa. Bardzo przyjemny krem, wchłania się bez problemu, nadaje się pod makijaż. Ogólnie bardzo fajny, polecam.

za ciężki na dzień

Konsystencja niby lekka, ale jednak krem wydaje mi się za ciężki na dzień i kilka próbek, które miałam, zużyłam na noc. Zostawia wyczuwalną, lekko tłustą warstewkę na twarzy - bardzo tego nie lubię. Nie wyobrażam sobie robienia makijażu na takim tłustym podkładzie. Miałam wrażenie, że krem lekko zaróżawia buzię - całkiem ładny to efekt. Ma oryginalny zapach, całkiem przyjemny, ale nie każdemu musi przypaść do gustu, mnie pod koniec stosowania trochę już denerwował.

mile zaskoczenie

uwazam, ze jest bardzo dobry i godny polecenia... nie odkrylam zadnych wad, w moim przypadku sprawdza sie znakomicie, tani jak barszcz, bardzo dobrze nawilza - to dla mnie najwazniejsze ... co wiecej mozna napisac... uzywam od 3 tygodni i jest w porzadku, dobra i ekonomiczna odskocznia od "markowych" produktow, czasem sie trafia cos takiego...Ilość zużytych opakowań: 1/2

cudny

Cudny kremik, rzeczywiście do każdej cery. Kupiłam go właściwie z myślą o mamie, bo czytałam, że wygładza. Ale potem przeczytałam,że jest do każdej cery, raz użyłam i tak mi się spodobał, że zużyłam większość opakowania. Lekki, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, choć buzia się po nim świeci, ale nie za mocno. Ślicznie, cytrusowo pachnie i to chyba mi się w nim podba najbardziej. Dobrze nawilża, ale nie natłuszcza, nie obciążając przy tym mojej tłustej cery. Wydaje mi się ,że będzie dobry jako krem przejściowy na wiosnę i jesień, bo dla cer suchych może być za lekki na zimę, a dla tłustych za ciężki na lato, choć mi pasuje przez cały rok, mimo tłustej cery.

wporządku

Konsystencja raczej emulsji niż kremu, pomimo to po nałożeniu twarz mi się pociła. Nawilża dobrze. Podbił mnie zapachem, który dla mnie jest super i faktycznie poprawia nastrój. Warto wypróbować.

polecam

Jak dla mnie bardzo dobry.Lekki,śliczny zapach,delikatna konsystencja.Nie zauważyłam,żeby się wałkował i ciężko wchłaniał,wręcz przeciwnie-bardzo szybko można nakładać makijaż.Buzia jest dobrze nawilżona i gładka.Równie znakomita jest maseczka z tej serii.<BR>Polecam każdemu,tymbardziej ,że cena jest bardzo przystępna.

raczej na noc

wchania sie i wchlania...a na koncu i tak zostawi lepka, troche tlusta warstewke. na opakowaniu obiecuja takie cuda...niczego nie zauwazylam takiego. poza tym raczej na dzien sie nie nadaje, chyba ze ktos lubi sie swiecic i kleic. nawilzanie srednie, powiedzialabym ze efekt jest lepszy po systematycznym stosowaniu. nie obiecujcie sobie jednak miekkiej, gladkiej skory po jednorazowym zastosowaniu.bardzo wydajny, daje sie bardzo cieniutko rozsmarowac (i pomimo tego nie wchlania sie:)), mi sie nie walkowal. zapach wg. mnie nie ma nic z aromatoterapii. jest dziwny, nie uwazam go za przyjemny. na szczescie malo wyczuwalny. wazne ze nie zatyka porow. daje 2 i pol * za swoje "sredniactwo".

Dobry, ale...

Na mojej skórze krem się wałkował, chociaż nakładałam go cieniutko. Poza tym, twarz się trochę po nim świeciła. Mimo niedociągnięć, daję trzy gwiazdki za efekt nawilżający i zapach.

Może być

Mnie służył dobrze. Cera była po nim nawilzona i gładka. Troszkę długo sie wchłaniał ale po chwili było już wszystko ok i mogłam zacząć makijaż. Ma przyjemny aromaterapeutyczny zapach.