Sweet Talk Mouth-Watering Lip Gloss

Sweet Talk Mouth-Watering Lip Gloss

Soczyste błyszczyki nadające mega połysk. 7 różnych "smaków" wygląda równie pysznie jak i smakuje. Zapachy te odpowiadają zapachom balsamów i sprayów z linii Garden - dumy Victoria`s Secret. Błyszczyki mają różne kolory, jednak ustom nadają przezroczysty, bardzo intensywny połysk.

Cena: $7

MIESZANE ODCZUCIA +3

Mam przezroczysty.
Ma mocny zapach, niedrazniacy smak. Baardzo "bogaty" zel, ktory naklada sie dosc mocno pokrywajaca usta warstwa. W odroznieniu od Juicy Tubes bardziej "klei" wargi...
Zaleta jest to, ze jednak nie walkuje sie etc.
Jest dosc trwaly, ale po zjedzeniu go pozostaje jednak nieprzyjemna warstwa - trzeba ja zmyc jakims specyfikiem.
Ogolnie jest ok, ale znam wiele!!! lepszych. Uzywam co prawda wiekszosc z gornej polki,ale mysle,ze znalazlabym cos lepszego w tej klasie: np.Glam Shine Sorbet L'Oreal.

sticky talk;)

raczej dla blyszczykowych maniaczek. dlatego, ze naklada sie gruba, ciezka warstwa i jest bardzo lepki, mi to kompletnie nie przeszkadza, jako ze od dawna uzywam juicy tubes i tym podobnych, wiec jestem przyzwyczajona. ogolnie to jednak bardzo doby produkt. ladnie pachnie owocami, ma bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny smak. jak na blyszczyk bardzo dlugo sie trzyma - co odroznia ten kosmetyk od innych, jemu podobnych. dobrze nawilza i pielegnuje, usta slicznie po nim blyszcza, ale zwolenniczkomm naturalnego wygladu nie spodoba sie;) odejmuje geiazdke za lepkosc. cena nie jest wygorowana, ale nie kupie sama wiecej, bo wole inne blyszczyki. lubie jak blyszczyk ma kolor, czy jakies drobinki, ten tego nie ma, co dla innych moze bedzie zaleta. warto sprobowac.