Rosarium, Krem z płatków róż z efektem optycznej redukcji zmarszczek

Rosarium, Krem z płatków róż z efektem optycznej redukcji zmarszczek

Luksusowy krem do pielęgnacji cery dojrzałej o działaniu przeciwzmarszczkowym, wygładzającym i ujędrniającym. Jest to niezwykłe połączenie naturalnych wyciągów z płatków róż i aktywnej fitoterapii z najnowszą technologią rozświetlania cery i optycznej redukcji zmarszczek. Zawiera filtr SPF 4.

bez zachwytów

Krem ma delikatną konsystecję, wchłania się dosyć dobrze - ale nie idealnie. Pozostawia rodzaj lekko lepkiego filmu, puder kiepsko się na nim rozprowadza. Dobrze nawilża, efekt jest długotrwały. Dodatkowo nieźle łagodzi podraznienia.
Żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam, w tej cenie spodziewałabym się czegoś lepszego.
Wreszcie - dla mnie zapach tego kremu nie ma nic wspólnego z rózami, to raczej kwaskowy odorek podfermentowanych jabłek. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam, było sprawdzenie terminu ważności - ale okazało się, że krem jest swieżusieńki.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

nie dla mnie

A ja niestety nie spotkałam jeszcze dobrego dla mojej skóry kremu dermiki. A zawsze się skuszę pięknym opakowaniem i opisem chociaż wiem że potem będę żałować! No i tym razem znowu to samo! Oprócz ogromnego plusa za zapach (przepiękny) i opakowanie nie mogę dodać nic dobrego. Mam bardzo suchą skórę i po wszystkich kremach dermiki niestety sucha pozostaje. Zupełnie nie znika uczucie ściągnięcia skóry co jest naprawdę dużym dyskomfortem.

Różany...

Kupiłam z powodu słabości do różanych kosmetyków i...jestem bardzo zadowolona. Krem ślicznie pachnie, naprawdę jest różany i bardzo przyjemnie sie go stosuje. Jest leciutki, pięknie się wchłania, jest delikatny. Nie podrażnił mojej twarzy ani nie wywołał uczuleń. Ładnie nawilża i wygładza. Bardzo m i się p odoba.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Cudo

To cudeńko nie krem do twarzy! Kupiłam namówiona przez ekspedientkę i nie żałuję. Krem ma lekką konsystencję, śliczny różowy kolorek i upojnie pachnie konfiturą z róży. Używanie go to sama przyjemność. Rosmarowuje sie bezproblemowo, zostawia delikatny film na twarzy, ale nie błyszczy się - wręcz przeciwnie mam wrażenie " otulenia buzi". Pięknie wygładza twarz- " optyczne wygładzenie" nie jest wiec chwytem marketingowym- tylko cera jest faktycznie gładziutka bez żadnych zagnieceń. Krem przy tym bardzo dobrze nawilża. Jak na polski kosmetyk ma dość wysoką cenę, ale uważam,że jest wart tych pieniędzy. Opakowanie też ładne- elegancki szklany słoiczek.