Fitoregulator z wyciągiem z nagietka

Fitoregulator z wyciągiem z nagietka

Bardzo polecam wszystkim osobom, których skóra skłonna jest do stanów zapalnych, trudno goi się i wymaga regeneracji. Krem ten zawiera czysty wyciąg z nagietka ze świeżych roślin, który ma wybitne właściwości regenerujące i przeciwbakteryjne. Znakomicie się wchłania, świetnie nadaje się pod makijaż, skutecznie leczy oparzenia słoneczne i odmrożenia. Wyróżnia się bardzo przyjemnym, delikatnym zapachem.

Cena ok. 17 zł

Zwyklak w beznadziejnym opakowaniu

Dostałam fitoregulator w prezencie i postanowiłam go używać jako krem na dzień. Producent obiecywał rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu cery - bardzo na to liczyłam, bo nie mam problemów z twarzą na tle trądzikowym, ale jakieś przebarwienia na bardzo bladej skórze zawsze się trafią.

KOSMETYK: Składu nie podam z przyczyn, o których w podpunkcie "opakowanie". Z tego co pamiętam był jednak dosyć bogaty, wysoko olej sojowy, ekstrakty w tym z tytułowego nagietka, parafiny albo wcale, albo bardzo daleko.

Konsystencja jest lekka i dzięki temu kosmetyk szybko się wchłania. Całkiem nieźle nawilża twarz, wygładza ją i współpracuje z kolorówką. Na pewno jednak nie nadaje się do bardzo suchej skóry, gdyż bez silnie nawilżające wsparcia na noc byłby po prostu za słaby. Podobnie raczej nie zauważyłam zmian na tle niwelowania przebarwień skórnych.

Nie zapycha twarzy, w żadnym stopniu nie wpływa na gojenie krostek ani na powstawanie nowych. Neutralny jeśli chodzi o walkę z trądzikiem.

Zapach może lekko nagietkowy, dla mnie mało inwazyjny i raczej nie zapadający w pamięć.

OPAKOWANIE: Nigdy nie sądziłam, że opakowanie może sprawić, że znienawidzimy kosmetyk do cna... A jednak. Na pierwszy rzut oka zwykła, mała tubka, co w niej może być złego? Ano może. Przede wszystkim dziurka, przez którą wydobywa się kosmetyk jest piekielnie mała i dozuje krem w takim tempie, że moja poranna pielęgnacja wydłużyła się średnio o 5 minut. Któregoś dnia tubka w końcu pękła po prostu z boku, tworząc dziurkę większą niż aplikator i od tamtej pory wydobywam krem tamtędy, nie zważając już na tradycyjną drogę...

Ponadto laminowanie etykietki jest wykonane beznadziejnie, folia szybko zaczęła się nieestetycznie odklejać, a kiedy w końcu postanowiłam zerwać ją całą - pociągnęła za sobą odbitkę składu, grafiki, wszystkiego. Stąd nie podam już składu. ;)

CENA/JAKOŚĆ: Krem nie jest bardzo drogi, choć taką pojemność całkiem niezłego kosmetyku można kupić również i taniej. Do tego dochodzi kiepska dostępność, przeciętne działanie... Nie ma w nim nic, co sprawi, że będę chciała kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Najlepszy!

Od wielu lat mam problem z alergiczną skórą. Uczula mnie praktycznie wszystko - kurz, kremy zawierające chemię, nawet zwykła woda zostawia mocno zaczerwienioną strefę T. Ten krem nałożony na twarz potrafi zdziałać cuda. Wzmacnia i odbudowuje skórę, łagodzi podrażnienia, świetnie nadaje się pod makijaż. Instensywnie nawilża skórę i sprawia, że z każdym kolejnym użyciem jest ona mniej podrażniona. Myślę, że ten krem zakończy mój problem ze skórą.

Zalety:
- działa,
- niweluje podrażnienia,
- pozostawia skórę nawilżoną,
- świetnie nadaje się pod makijaż,
- ma naturalny skład,
- odbudowuje naskórek,
- jest wydajny,
- cena. (w stosunku do jakości)

Wady:
- dla niektórych cena ;).

Używam tego produktu od: miesiąca (używałam też przez rok kilka lat temu)
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Regeneruje podrażnioną skórę

Stosuję na zaczerwienioną zimnem, przesuszoną skórę rąk, bo na oparzenia nie miałam okazji. Rzeczywiście poprawa jest szybko widoczna, ustępuje pieczenie i ściągnięcie skóry oraz zaczerwienienie (po kremach do rąk często się ono nasila).
Przyjemny nagietkowy? zapach.
Opakowanie jest teraz biało- zielono-pomarańczowe.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Koniecznie tak!!

Jest zawsze, bo... tak. :)Musi być. :)Nie używam go do niczego innego jak do oparzeń - grubo nałożyc na oparzenie (słoneczne, kuchenne) i poczekać aż zaschnie, delikatnie ściągnąć masę i nałożyć jeszcze raz. Efekt praktycznie natychmiastowy - nie boli, nie szczypie, nie podrażnia, jest wspaniały!!:)

Wydajny do tego, ostatecznie wcale się nie staram tych oparzeń nabyć więcej...

Używam tego produktu od:4 lata

To po prostu trzeba mieć

najlepiej w kuchni. Znakomicie leczy wszelkie oparzenia, nawet bable. Nie uzywam zbyt czesto, ale to po prostu trzeba miec pod reka

super

Ten produkt ma rewelacyjne dzialanie lagodzące. Goi wszelkie mikrourazy, lepiej niż oxycort. Fajna konsystencja, przyjemny kolorek, no i działanie. Skóra jest dopieszczona i odnowiona.
Choć przyznaję ze mojej cerze słuzy w przesuszonych mijescach, partie przetłuszczjące sie raczej staram się omijać, bo trochę zapycha pory
ilość zużytych opakowań: pierwsze doraźnie

super

te fitoleguratory.maja stezenie wyciagu prawie taki jakie maja leki i dlatego sa takie super ja oprucz tego kremu polecam tez maseczke z nagietka ktora tez mozna uzywac jako krem..

sprawdza się

Fitoregulator polecam szczególnie po przedawkowaniu opalania. Sprawdza się. Dobrze się wchłania, ładnie pachnie. Nie pozostawia tłustej warstwy. Naprawdę przyspiesza regenerację naskórka.

polecam

Własnie go stosuję.<BR>świetnie się wchłania,łagodzi drobne podrażnienia,ma ładny zapach

natura bez chemii

Polecam szczególnie na okres letni! Jeśli się zapomnisz i narazisz skórę na zbyt intensywne działanie promieni słonecznych, fitoregulator z nagietka pomoże Ci złagodzić pieczenie i zaczerwienienie. Jest delikatny, dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.