Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Oriflame, The ONE, Lip Sensation (Matowy mus do ust)

Oriflame, The ONE, Lip Sensation (Matowy mus do ust)

Pierwsza w serii The ONE płynna szminka. Ma konsystencję lekkiego musu, a jej intensywne odcienie inspirowane są makijażami z najnowszych pokazów mody. Zapewnia pełne, jedwabiście matowe wykończenie, a specjalny
miękki aplikator pozwala na idealne dozowanie i rozprowadzanie koloru.
Niezwykła formuła, supermodne wykończenie, precyzyjna aplikacja.
Komfortowy, nie wysusza skóry.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Oczarowana kolorem, rozczarowana trwałością

Kocham matowe usta, uwielbiam. Mam swojego faworyta i to nie jest ta pomadka w musie. Szkoda, bo kolory są wręcz fantastyczne. Jednak Oriflame musi popracować nad trwałością produktu. Zjada się bardzo szybko a szkoda. Chociaż oddam mu to, że zjada się równo, nieodcinając krechy na ustach. Przed dołożeniem i korektą zjedzonej pomadki, muszę zdjąć poprzednią warstwę - inaczej całość się zroluje.

Rozczarowanie

Niestety szminka bardzo mnie rozczarowała, uprzedziła do szminek w płynie.
Od razu po nałożeniu kompletnie nie trzyma się ust; wałkuje się, zbiera w zakamarkach, migruje.
Próbowałam ją nakładać na różne sposoby: mało, dużo, średnio, z chusteczką zbierałam namiar, powoli, szybko. Żaden ze sposobów nie zmienił charakteru tego mazidła. Podobnie z trwałością - porażka.
Szkoda, bo chciałam mieć ładną szminkę matową w płynie.
Jak dla mnie, produkt nie nadaje się do użytku.

przyjemna

Ten mus to strzał w dziesiątkę. Nie wysusza ust jak inne pomadki tego typu. Kolor jest bardzo intensywny i trwaly. Pędzelek nabiera idealną ilość musu, który bardzo dobrze się rozprowadza. Jedyny minus który zauważyłam, to taki, że podczas jedzenia mus schodzi praktycznie do zera ale nie zostawia brzydkich plam.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

To nie to!!!

Niestety miałam ogromne nadziej co do tego produktu i na nadziejach się skończyło...za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. O ile kolor ok, to sposób aplikacji masakra, a i sam produkt nie utrzymuje się długo na ustach i robią się jakieś grudki...ściera się...ogólnie nie jestem zadowolona, może w przypadku innych kolorów jest lepiej, ale nie skusze się już na kolejny.

ocena zależy od koloru - satin rose i raspberry cloud

Posiadam dwa odcienie satin rose i raspberry cloud. Moja opinia o tym produkcie jest podzielona, ponieważ mam wrażenie jakby były to zupełnie inne produkty. Nie wiem czy dostałam jakąś felerną sztukę, ale nie potrafię pracować z odcieniem satin rose. Ocień ładnego lekko przygaszonego różu -
to co lubię. Już przy nakładaniu bardzo się ściera, rozmywa. Czytając tutaj opinie, że czasem po 15 minutach zastyga na tyle, aby przez kilka godzin być trwała,ale u mnie się to nie sprawdza. Nakładałam i na bazę i na suche usta i też nawilżone. W żaden sposób nie mogę otrzymać dobrego efektu, bo po środku ust mam brzydką plamę/ dziurę. Za każdym razem poddawałam się i zmywałam szminkę, aby inną lepszą nałożyć.
Za to odcień raspberry cloud zachowuje się zupełni inaczej na moim ustach. Kolor intensywny, róż zmieszany z fuksją. Konsystencja musu, mimo to łatwo i równo się rozprowadza. W przeciwieństwie do poprzedniego koloru nie ściera się przy nakładaniu. Efekt miał być matowy - ja takiego nie zauważyłam. Trudno mi nazwać co otrzymałam, na pewno nie był to ani mat, ani satyna, coś pomiędzy. Mimo to podobało mi się, bo miałam wrażenie, że usta są nawilżone, lekko mokre, ale się nie błyszczą. Trwałość średnia, nie najgorsza, ale mogłoby być lepiej. Po obiedzie środek leciutko musiałam poprawić, ale generalnie nie było najgorzej.
Podsumowując, spodziewałam się czegoś lepszego. Kolor raspberry cloud na pewno będę używać, satin rose jest dla mnie porażką, żałuję wydanych pieniędzy.

Nie rozumiem fenomenu tego musu

Zacznę od tego, że kolor jaki posiadam to Toffee Cream. Mój odcień to najjaśniejszy w całej gamie kolorystycznej. Myślałam, że produkt, który posiada tytuł KWC jest super i sprawdzi się również u mnie. Bardzo się jednak pomyliłam. Pierwsze użycie wydało mi się dziwne, bo nigdy wcześniej nie używałam musu, więc nie miała porównania, ale poczytałam trochę o tym i teraz wiem, że to co widzę u siebie na ustach to kompletna porażka. Mus u mnie na ustach, jak również u mojej siostry i koleżanki, wygląda na zważony, podczas aplikacji powstają grudki, których w żaden sposób nie można się pozbyć. Krycie jest bardzo słabe, bo nie można ładnie pokryć kolorem całych ust, są prześwity i dziury. Trwałość też pozostawia wiele do życzenia - produkt jest "ruchomy" na ustach i do matu to mu bardzo daleko. Usta posmarowane tym musem brudzą wszystko czego dotkną, a zwykłe spotkanie ze szklanką zabiera nam cały nałożony na usta mus. Zapach raczej neutralny, delikatnie wyczuwalny. Aplikator nie jest zły, chociaż nie należy do najprzyjemniejszych i bardzo się trzeba postarać żeby precyzyjnie pomalować usta.

Może być, ale nic specjalnego

Powiem tak. Kupiłam przez pomyłkę. I to od razu dwa kolory. Miałam nadzieję na coś zasychającego, jakąś pomadkę w płynie. A tu przyszedł mus. Nie powiem, kolory ma ładne i żeby się tak szybko nie ścierała potrzeba odczekać kilkanaście minut po nałożeniu. Mimo wszystko zostawia ślady, nie tego szukałam, ale rozumiem - to jednak mus a nie pomadka w płynie.

Boski!

Zalety
niedrogi
bezproblemowy w aplikacji
bardzo trwały
piękny intensywny matowy kolor
neutralny zapach
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu jest naprawdę boski!
Używam odcienia Toffe Cream jest cudny i daje naprawdę naturalny efekt!
Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego odcienia bo jest super!

dobry matowiec

Bardzo lubię matowe pomadki do ust, mus the one lip sensation przypadł mi do gustu jeśli chodzi o trwałość i nawilżenie ust. Rzadko się zdarza aby matowy preparat do ust ich nie wysuszał, zwykle pojawiają się suche skórki tu jest inaczej. Usta są nawilżone i gładkie. Kolor wybrany przez mnie jest śliczny a jeszcze czekają inne do wypróbowania. Odjęłabym pół gwiazdki za aplikator bo trudno nim nałożyć precyzyjnie gęsty mus. Polecam to dobry produkt.

Ma pewne niedociągnięcia

Posiadam taką w kolorze różu. Kolor wysycony, intensywny. Piękny, długo utrzymujący się pod warunkiem, że od pomalowania do spożywania czegoś lub picia poczekasz jakieś 15 min. Pomadka gładko się nakłada, ale jest jakby jakaś tępa. Ma grudki, na które trzeba uważać ba same się nie rozpuszczą. Po jakiejś godzinie od nałożenia jest wrażenie ściągnięcia, cierpnięcia ust, wysychania. to mało przyjemne uczucie.

rozczarowanie

Jedno wielkie rozczarowanie po hucznej reklamie. Opinie wystawialy chyba konsultantki. Wybrałam odcień Toffe i kolor różni sie od tego w katalogu, ciężko sie naklada mus by ladnie wygladal przez grudki. Mus jest nietrwaly i pozostawia ślady na wszystkim oraz wysusza usta- wbrew zapewnieniom producenta. W tej cenie mam lepszej jakości produkty.

Pomadka w płynie :)

Pierwszy raz miałam do czynienie z pomadką w takiej formie.Bałam się,że wysuszy usta.Nic bardziej mylnego.Usta są nawilżone i w doskonałej kondycji a ja cieszę się ustami w kolorze Satin Rose.Trwałość ,łatwość aplikacji oraz piękne matowe wykończenie urzeka mnie za każdym razem.