Oriflame, The ONE, Lip Sensation (Matowy mus do ust)

Oriflame, The ONE, Lip Sensation (Matowy mus do ust)

Pierwsza w serii The ONE płynna szminka. Ma konsystencję lekkiego musu, a jej intensywne odcienie inspirowane są makijażami z najnowszych pokazów mody. Zapewnia pełne, jedwabiście matowe wykończenie, a specjalny
miękki aplikator pozwala na idealne dozowanie i rozprowadzanie koloru.
Niezwykła formuła, supermodne wykończenie, precyzyjna aplikacja.
Komfortowy, nie wysusza skóry.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

W końcu go kupiłam

Czytałam wiele pochlebnych opinii o tym musie ,mam znajoma konsultantke która też go zachwaląła więc kupiłam w promocji za 19.90zł
Kolor Mullbery.
Opakowanie jest bardzo eleganckie, bogate naprawdę super!
Aplikator gąbeczkowy nabiera odpowiednią ilość produktu.
Konsysytencja matowego musu-bardzo lekka i delikatne.Jest matowy od razu po nałożeniu na usta.
Niestety nie zasycha i łatwo schodzi podczas mówienia i picia.
Potrafi nieładnie się zjadać i rolować
Kolor też nie spełnił moich nadziei- myślałam że będzie bardziej żywszy a ten jest taki smutny.
Pigmentacja bardzo dobra.
Niestety ten mus jak na taka jakośc jest drogi.

Uwaga- BUBEL!!!

Mam kolory Coral Dream, Toffe Cream i Satin Rose.

Wszystkie, niezależnie od odcienia są masakryczne. To jest jedno wielkie nieporozumienie, a nie matowa pomadka/ błyszczyk.
Używałam każdego koloru, przez około tydzień każdy, dając im szansę. Z odciskaniem na chusteczce, z 1 warstwą, dwoma, z czekaniem aż zaschnie, bez...

Najgorsza pomadka z jaką się spotkałam...

Jedyną zaletą tej pomadki jest ładny kolor. Niestety już sama aplikacja nie należy do najłatwiejszych, czasem widać prześwity, kolor rozkłada się nierównomiernie.
Pomadka zaczyna ścierać się po kilku minutach od nałożenia, pomimo że nic nie jadłam ani nawet nie piłam! Kolor również wędruje po twarzy i rozlewa się w kącikach. Za cenę 20 zł można znaleźć mnóstwo lepszych pomadek!

Coś dla niewymagających

Gama kolorów tej pomadki jest ogromna i każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory z pewnością też są na ustach śliczne i pigment również jest dobrej jakości. Wystarczy jedna warstwa, by ładnie wszystko przykryć. Pomadka delikatnie wżera się w usta, przez co jest trwała ale nie najtrwalsza. Nie jest to ten tępy mat, którego dużo osób tak kocha. To raczej bardziej satynowy efekt. Nie mniej jednak ja ten efekt polubiłam. Pomadka ładnie pachnie, opakowanie też jest bardzo urocze. Osobiście ja się mimo wszystko z tą pomadką polubiłam, mam kilka kolorów i choć nie jest to mat, to na pewno pomadka jest bardzo przyjemna i wolę ją zamienić na te mocne maty, które wysuszają mi usta. Ona nie podkreśla suchych skórek i podczas aplikacji wręcz sunie po tych ustach.

Nie dla mnie

Szukałam jakiegoś ciekawego, nietypowego koloru i zdecydowałam się na Plush Peach. Nie jestem zadowolona z tej pomadki - nie wiem czy dostałam jakiś wadliwy egzemplarz, ale kompletnie się nie sprawdziła. Nie pokrywa dokładnie ust, zbiera się po wewnętrznej stronie ust (przy pierwszej warstwie, więc nie nakładam jej za dużo), efekt matu znikomy. Ściera się błyskawicznie. Cena nieadekwatna do jakości. Nie polecam.

Red Velvet

Skuszona matowym efektem i zdjęciami w katalogu, zamówiłam tą pomadkę w odcieniu Red Velvet i to był dobry zakup.
Konsystencja musu sprawia, że pomadka dobrze rozprowadza się na ustach. Aplikator w formie gąbeczki wymaga jednak pewnej precyzji i do szybkich poprawek się nie nadaje. Najtrudniej jest uzyskać idealny kontur ust, jednak nie jest to niemożliwe.
Kolor świetny, czerwień przełamana ciemnym różem. Mat nie jest w 100% idealny, ale niedużo mu brakuje. Usta nie są ściągnięte ani wysuszone.
Mus jest dosyć trwały, ale w tej kategorii nie powala.
Jestem zadowolona i polecam!

Kolor mocny - trwałość NOPE

Odcień pomadki, którą opisuję to - Coral Dream.
Zamknięta w opakowaniu z aplikatorem - jak każda, zwykła pomadka w płynie.
Nazwa odzwierciedla kolor - mocny, żywy, koralowy.
Pomadka ma płynną, delikatną - niczym mus konsystencję - lekko zastyga na ustach tworząc matowe wykończenie.
Co do trwałości pomadki - kłóciłabym się - nie jest niestety trwała - szybko się ściera.
Wybaczam jej to, bo kolor jest mocny, a sama w sobie pomadka jest mocno napigmentowana.
Jedne muśnięcie ust aplikatorem i mamy wyraziste usta.

Zakochałam się!

Do tej pory jakoś nie używałam zdecydowanych kolorów na usta,mocniej akcentując oczy.Bardzo lubię kosmetyki Oriflame i od pewnego czasu jestem też konsultantką.Mus w kolorze Red Velvet w ofercie wyprzedażowej był w bardzo korzystnej cenie,zamówiłam go z ciekawości.I przepadłam.Kolor jest przepiękny,mocna satynowa czerwień zadziwiająco dobrze wygląda na moich niezbyt szerokich ustach.Mus bardzo łatwo się rozprowadza dzięki aplikatorowi ,ładnie zasycha i nie wysusza ust.Praktycznie po nałożeniu go nie czuć.Jest dość trwały,nie ściera się,nie spływa,choć zaczyna znikać podczas jedzenia.No ale nie maluję ust kiedy idę do Mac Donalda na burgera ;) Zapach ma bardzo delikatny a opakowanie ma przyjemny dla oka design.Gdyby troszkę dłużej się utrzymywał i nie ścierał podczas jedzenia byłby ideałem.

Oczarowana kolorem, rozczarowana trwałością

Kocham matowe usta, uwielbiam. Mam swojego faworyta i to nie jest ta pomadka w musie. Szkoda, bo kolory są wręcz fantastyczne. Jednak Oriflame musi popracować nad trwałością produktu. Zjada się bardzo szybko a szkoda. Chociaż oddam mu to, że zjada się równo, nieodcinając krechy na ustach. Przed dołożeniem i korektą zjedzonej pomadki, muszę zdjąć poprzednią warstwę - inaczej całość się zroluje.

Rozczarowanie

Niestety szminka bardzo mnie rozczarowała, uprzedziła do szminek w płynie.
Od razu po nałożeniu kompletnie nie trzyma się ust; wałkuje się, zbiera w zakamarkach, migruje.
Próbowałam ją nakładać na różne sposoby: mało, dużo, średnio, z chusteczką zbierałam namiar, powoli, szybko. Żaden ze sposobów nie zmienił charakteru tego mazidła. Podobnie z trwałością - porażka.
Szkoda, bo chciałam mieć ładną szminkę matową w płynie.
Jak dla mnie, produkt nie nadaje się do użytku.

przyjemna

Ten mus to strzał w dziesiątkę. Nie wysusza ust jak inne pomadki tego typu. Kolor jest bardzo intensywny i trwaly. Pędzelek nabiera idealną ilość musu, który bardzo dobrze się rozprowadza. Jedyny minus który zauważyłam, to taki, że podczas jedzenia mus schodzi praktycznie do zera ale nie zostawia brzydkich plam.

To nie to!!!

Niestety miałam ogromne nadziej co do tego produktu i na nadziejach się skończyło...za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. O ile kolor ok, to sposób aplikacji masakra, a i sam produkt nie utrzymuje się długo na ustach i robią się jakieś grudki...ściera się...ogólnie nie jestem zadowolona, może w przypadku innych kolorów jest lepiej, ale nie skusze się już na kolejny.