Balsam trwale brązujący z bursztynem

Balsam trwale brązujący z bursztynem

Balsam z aktywnym składnikiem koloryzującym i wyciągiem z orzecha włoskiego zapewnia złocisto - brązowy odcień lata przez cały rok. Głębokie nawilżenie i jedwabista skóra to zasługa głównych składników balsamu - bursztynu, nagietka, masła shea oraz witaminy E. Ten rewelacyjny kosmetyk wyjątkowo korzystnie wpływa na urodę skóry, nie brudzi ubrania, a dzięki lekkiej konsystencji doskonale się wchłania. Balsam wywołuje efekt naturalnej opalenizny bez potrzeby narażania skóry na niszczące działanie promieni słonecznych.

Cena: 11 zł / 200 ml

barodzo dobry i tani

Znakomity balsam brązujący. Jeden z niewielu, który nie brudzi ubrania, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug. Opalenizna jest uzyskiwana stopniowo, ma ładny zdrowy odcień (wrażenie skóry muśniętej słońcem), wygląda bardzo naturalnie. Do tego przyjemnie pachnie i nieźle nawilża. Duży plus za stosunek jakości do ceny:) Odejmuję jedną gwiazdkę za dostępność (ostatnio ciężko go dorwać).

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

jest super

balsam ten jest rewelacyjny!kupilam go kiedyś przez przypadek nad morzem, ale bardzo mnie zachwycił. Mozna go stosować po opalaniu-przepięknie utrwalona opalenizna, wpływa kojaco na skórę, pieknie podkresla opaleniznę -drobinki busztynu. Zimą daje efekt opalenizny bardzo naturalny, łatwo sie rozprowadza, nie zostawia smug, nie brudzi bielizny.Szkoda ze nie wszędzie mozna go kupić,ja kupiłam ostatnio od producenta.goraco polecam.

Używam tego produktu od:6 lat