Professionnel, Clear Natural Mascara (Maskara bezbarwna)

Professionnel, Clear Natural Mascara (Maskara bezbarwna)

Doskonała do podkreślenia rzęs. Rozdziela i podkręca. Produktu można używać również na brwi. Nadaje im ładny połysk. Producent poleca mascarę do rozczesywania rzęs i do ich dyscyplinowania.

Cena: ok. 29zł / 9ml

Nie polecam

Szukałam "czegoś" do okiełznania swoich brwi. Poprosiłam o pomoc konsultantkę i na skutek tej opinii kupiłam naturalną maskarę . W pierwszych minutach po zastosowaniu wygląda dobrze... rozczarowanie następuje po kilku godzinach, kiedy to maskara wysycha na brwiach i staje się biała.
Otrzymujemy zupełnie niezamierzony efekt - wygląda to jakby się miało łupież na brwiach.

Używam tego produktu od: 3 krotne użycie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania

Gdybym zajrzała tu wcześniej!

Gdybym zajrzała tu wcześniej to wiedziałabym jaki bubel wpadł mi w ręce. Mascary używam do brwi, poleciła mi ją konsultantka z Sephory. Produkt jest fatalny, kruszy się, obsypuję, po paru godzinach wyglądałam jak z łupieżem nad oczami. Boje się widoku rzęs po użyciu tej mascary. Odradzam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

nie polecam

Produkt raczej nie jest taki jak obiecuje producent. Skleja rzęsy, brzydko pachnie i tak naprawdę to raczej nie ma żadnych właściwości odżywczych.Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Gala KWC 2017

Okropna

Wyjątkowo felerna. Chodziło mi o coś co ułatwi aplikację dobrej maskary... a tu... dramat!
Skleja, "glutuje" rzęsy a do tego wszystkiego ciągnie się za szczoteczką.
Użyłam trzy razy i idzie w kosz.

Używam tego produktu od: Dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

beznadziejna

Kupiłam za całe 29 zł i używałam tylko przez trzy dni. Lekki efekt może jest, ale przez pierwszą godzinę, potem zaczyna sie niemiłosiernie kruszyć. Chociaż "kruszyć" to może nie jest najlepsze słowo. Ona raczej się łuszczy, pojedyncze włókienka zwisają rzęs i brwi i wpadaja do oczu (a jestem 100% pewna, że nie nakładałam za dużo) do tego oczy mi podrażniała, a ja nie mam żadnych skłonnoścni do alergii. Ogólnie nie polacam.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcnie 1

zła

podkręca, leciutko pogrubia i eksponuje rzęsy.

jednak niemiłosiernie się kruszy. flakonik i szczoteczka są całe w skruszonej maskarze, także kruszy się na rzęsach.

nie polecam

Przeciętna

Nie mogę niczego złego zarzucić tej maskarze,bo założenia producenta spełnia.Nie wiem tylko czy podkręca rzęsy ponieważ mam naturalnie podkręcone i nie widzę różnicy.
Z wad napomknę tylko o osypywaniu się w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości.Szkoda również ,że nie odżywia.