Repairwear, Intensive Eye Cream

Repairwear, Intensive Eye Cream

Krem przeznaczony do skóry, której problemem są linie i zmarszczki w okolicach oczu. Wspomaga naturalną produkcję kolagenu i lipidów utrzymując właściwy poziom nawilżania.

zero

Jak dla mnie nie zrobil kompletnie nic, a nawet uwazam, ze moje zmarszczki sie poglebily. Jedyna zaleta to to, ze makijaz moglam zrobic prawie natychmiast.
Jest bardzo wydajny, co w tym wypadku wcale mnie nie cieszylo, bo nie moglam sie doczekac kiedy sie skonczy. Czekalam do konca opakowania az zadziala, ale niestety.

Używam tego produktu od: pol roku

Uczulił mnie

Prawdę mówiąc mam mieszane uczucia co do tego kremu. Z jednej strony jest skuteczny, z drugiej mnie uczulił. Mogę polecić osobom, które nie mają problemów alergologicznych.

Plusy
+ nawilża
+ spłyca zmarszczki
+ skóra po nim jest rozświetlona i odmłodzona

Minusy
- Uczulił mnie, co teoretycznie nie powinno mieć miejsca, ponieważ Clinique jest firmą sprzedającą kosmetyki przebadane alergologicznie...

Niezły ale znam lepsze

Na razie zapobiegam ale drobniutkie linie są. Moje niezawodne typy to Skin Ceuticals i La Prairie Radiance. I na tle tych kremów ten jest średni jeśli chodzi o drobne linie. Czuje nawilżenie, lekką pielęgnację, nie podrażnia, tusz też się nie rozmazuje, bardzo wydajny. Jednak efekt końcowy tak na 4-. Testuje dalej, może wrócę do moich faworytów ale z tym kończę znajomość.

Dieta na trądzik

Poprawny, aczkolwiek nie idealny

Gdyby w sklepach nie było kremów od oczy Shiseido, zapewne rozważyłabym dłuższą znajomość z tym specyfikiem. A tak, wypróbowałam, przetestowałam, odczułam działanie i porzuciłam. Nie wiem czy na zawsze, być może do niego wrócę, bo jest całkiem przyzwoity, ale w stosunku do ww. kremów trochę mu brakuje. Nawilża, wygładza, nie uczula, ale ze zmarszczkami mimicznymi radzi sobie słabiej niż Shiseido, stąd moja niestałość w tym związku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

mógłby być lepszy

Krem pod oczy bardzo zwykły. Naprawdę, spodziewałam sie lepszego działania, dobrego nawilżenia okolic oczu, a tu nic;)

Na pewno dużą rolę odegrał tu inny krem, który niedawno mi się skończył (Chanel, był b. dobry i robił dużo więcej), stąd moje wymagania. No więc Clinique nie daje u mnie żadnego większego efektu, ot zwykły kremik pod oczy jakich wiele.

Zapach jest dosyć ostry, ale on jest taki zawsze, obojetnie który kosmetyk tej firmy weźmiemy, nuta zapachowa jest ta sama.

Gdyby krem działał, na pewno miałabym do niego inny stosunek, ale że krem pod oczy jest jedynym kosmetykiem, do którego przywiązuję tak dużą wagę, szukam tylko najlepszych.

Mam zamiar wypróbować jeszcze krem pod oczy z filtrem UV, tej samej firmy, ale jeśli mnie nie przekona, wracam do Chanel:D

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Rewelacja najlepszy

Krem jak dla mnie pobił dotychczasowe próby innych pod oczy dla kobiety po 30-stce. Jako jedyny rozprawia się z moimi zmarszczkami. Jest wydajny i przyjemnie się wchłania. Ma także super konsystencję . Używam go zamiennie z innymi ze względu na cenę. POLECAM KAŻDEMU.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry nawilżacz

Mini wersję tego kremu 5ml w słoiczku miałam w zestawie razem z serum Laser Focus.

Od razu można zauważyć że krem jest bardzo wydajny, mimo iż używam ponad miesiąc ubyło nie za dużo.

Krem stosuję tylko na noc, bo na dzień, pod makijaż wydaje mi się zbyt gęsty, zbyt tłusty.

Zadaniem kremu jest wygładzenie zmarszczek, ale jaki krem wygładzi lub wypełni zmarszczki? Nie ma takiego.

Krem sprawdzi się bardzo dobrze aby zapobiegać zmarszczkom, to tak.

Jak już wspomniałam krem jest tłusty, a więc skóra pod oczami jest bardzo dobrze nawilżona, wygładzona, rano nie ma cieni pod oczami ani opuchnięć.

Nie powoduje podrażnień, jest bezzapachowy.

Czy kupię ponownie, nie wiem, lubię testować różne nowości, lubię kremy pachnące, nawet te pod oczy (jak np Regenessence Armaniego, ślicznie pachnie i nie podrażnia), wtedy pielęgnacja staje się przyjemniejsza.

Krem jest przyzwoity, świetnie nawilża i napina skórę, ale nie należy się spodziewać że wygładzi zmarszczki, nawet te mimiczne.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 miniatury 5ml

Całkiem dobry

Krem ma lekką konsystencję. Bardzo dobrze się rozsmarowuje, bez zbędnego naciągania skóry.
Jest bardzo wydajny. Używam go od miesiąca, a ze słoiczka ubyło mi niewiele. Przestrzegam przed większą jego ilością, gdyż jeśli dostanie się do worka spojówkowego, może doprowadzić do łzawienia. Poza tym nie podrażnia.
Stosuję go regularnie i widzę poprawę wyglądu skóry pod oczami. Jest dobrze nawilżona i napięta. Lekko zbladły również zasinienia.
Ogromnym minusem jest cena.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

idealna pielęgnacja

Krem stosuje od ponad czterech tygodni i zdecydowaie po tym czasie moge wystawić mu 5gwiazdek.
Jestem młoda, mam tylko 20lat ale szukałam czegoś mocniejszego pod oczy na orkes letni, wiadomo opalanie, klimatyzacja, przesuszenie.
Znalazłam krem, który po pierwsze idealnie nawilża nie pozostawiając tłsutego filmu. Po drugie wyraźnie napina i ujędrnia, drobne linie mimiczne ulegają delikatnemu wygładzeniu. Nie ma cudów, na pewno całkowicie żadnych zmarszczek nie usunie ale jak zauważyłam ogólnie wygładzi. Kolejny plus to to, że nie powoduje żadnych podrażnień a moja skóra pod oczami ma do nich tendencję. Mam wrażenie, że skóra jest po nim idealnie odżywiona i wzmocniona. Wygląda poprostu na zdrowszą.
Opakowanie hmm, z jednej strony jest mało higieniczne ale przyjemnie się go używa. Konsystencja raczej gęsta a sam kremik sprawia wrażenie b. treściwego.
Jest baaaardzo wydany. Skóra wchłania go momentalnie pozostawiające jedynie perfekcyjną gładkość.
Zdecydowanie najlepszy krem pod oczy jaki kiedykolwiek uzywałam, spełnia wszytskie oczekiwania. Ja go uwielbiam, myślę, że dobrze zabezpieczy moją skórę na przyszlość. Polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry, nie podrażnia

Krem ma konsystencję kremowej, gęstej śmietany. Jest jednak lekki. Wklepuję go pod oczy i na powieki rano i wieczorem. Kosmetyk potrzebuje chwilę czasu, żeby się wchłonąć, za grubo nałożona warstwa może się zrolować, najlepiej zatem nakładać grubo na noc, cienko i dokładnie wklepując - na dzień. Nałożone na niego podkład lub korektor dobrze się utrzymuje.
Nie mogę powiedzieć, że krem wyprasował moje zmarszczki. Mam już prawie 27 lat i zmarszczki mimiczne od dawna mimo, że kremów pod oczy używam chyba od liceum:) Wiem, że nie ma na nie rady, jednak Repairwear nawilża moją skórę, wygładza, delikatnie rozświetla i chyba nie doprowadza do powstawania nowych linii. Co najważniejsze nie podrażnia!! Nakładam krem blisko rzęs i nie powoduje łzawienia!

Krem jest bardzo wydajny! Używam już trzeci miesiąc a kremu ubyło naprawdę niewiele.

Oczom nie wierzę!

Wierzyłam bezgranicznie tej firmie, "Redness solutions" jest np. rewelacyjny, inne produkty tez niczego sobie. Jednak ten krem totalnie podrażnił moje oczy, choć nie są tak wrażliwe. Dostałam próbkę tej serii kremu na noc, a ponieważ szkoda mi było go używać na całą twarz, używałam pod oczy i już wtedy zauważyłam, że coś z moim okiem jest nie tak:/ zwaliłam to jednak na powikłania po krwiaku na oku. Postanowiłam kupić więc krem pod oczy z tej serii, bo uważam, że krem na noc za 78 euro to lekka pomyłka. Wklepuje kremik, konsystencja niby ok. ale co zaczęło się dziać z oczami! Na jednym oku tworzy się błonka, przez którą słabo widzę. Jest to wina tego kremu bezsprzecznie! Gdybym miała paragon, zwróciła bym go, co ma w sobie za składnik, że tak podrażnia! Jesli któraś z Was go kupi, niech na wszelki wypadek 3ma paragon. Ten krem to totalna pomyłka!Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:trochę

podrażnia

Może i dobry ale niestety nie było mi dane doczekac efektów. Moje oczy nie są zbyt wrażliwe i żadko czymś podrażnione, mimo tego tego kremu nie mogłam dłuzej uzywać. Używałam na noc i starałam się smarować jak najdalej od brzegu powieki , ale mimo wszystko na nasteny dzień czy mi łzawiły i miałam rozmazany makijaż. Natomiast gdy we śnie troche kremu dostało się do oka, rano miałam zaczerwienione i piekące. Pozytywny efekt to fajnie nawilżona i odzywiona skóra. Co do zmniejszenia cieni i opuchnięć to się nie wypowiem , gdyz nie jest to mój duży problem. Krem jest srednio w ydajny, bez porónania do antigravity.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1