Repairwear, Day

Repairwear, Day

Zaawansowany technologicznie intensywny krem na dzień na twarz i szyję, regenerujący, wzmacniający, energetyzujący, zapewnia maksymalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Naprawia uszkodzenia skóry natychmiast, w czasie rzeczywistym. występuje w trzech wersjach, do skóry bardzo suchej, do normalnej i suchej, oraz lotion do cery przetłuszczającej się i tłustej.

Zawiera filtry przeciw słoneczne Spf 15

Cena: 320 zł /50 ml, 240 zł / 30 ml

taki sobie kremik

Jestem fanka firmy clinique, uwielbiam wersje kremu na noc i idac za ciosem dokupilam wersje na dzien. I nie widze zadnych efektow, dziwny zapach, po kremie szybko swieci mi sie cera, specjalnego nawilzenia nie widac. Za taka cena spodziewalam sie malego cudu, a tylko utopilam pieniadze, bo cena kremu jest zdecydowanie za wysoka za tak przecietna jakosc.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Taki sobie

Uwielbiam wersje pod oczy i takich tez efektow sie spodziewalam. Czekalam i czekalam, az dalam za wygrana. Nic, absolutnie nic. Ani specjalnego nawilzenia, ani efektow odzywczych. Zmarszczki gdzie byly, tam sa.
Dobry pod makijaz. I tyle. Po 3/4 sloiczka oddalam mamie. Jej bardziej odpowiadal.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Zwykly krem

Sredni ta wersja kremiku na dzien nie dorownuje wersjii na noc.
Oczekiwałam nieco wiekszego działania, gwarantowanego przez producenta nawilzenia wzmocnienia mojej cery. A tak naprawdę jest to zwykły krem nawilżający za bardzo wysoka cene
Napewno nie zdecyduje sie na ponowny zakup

Używam tego produktu od:22.06.2009

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

bardzo dobry krem!

Używam kremu na dzień, na noc, a na bardziej problematyczne (czytaj lekko juz pomarszczone :o) partie twarzy dodatkowo serum z serii. Efekty widac juz po kilku dniach stosowania. Krem doskonale nawilża, odżywia, nadaje skórze blasku, sprawia, że ta wygląda na wypoczętą i odmłodzoną. Właściwie spełnia moje oczekiwaniu, ale nie dam 5* ze względu na to, że kosmetyk jest mało wydajny, a przy tym baaardzo drogi. Mimo tych "wad" napewno do niego wrócę.

***

O Repairwear słyszałam wiele pochlebnych opinii od moich znajomych, więc właściwie jego zakup był tylko kwestią czasu. W końcu nadszedł dzień, kiedy na mojej półce w łazience pojawił się 50 ml słoiczek. Kolejny tydzień rozwiał moje nadzieje na posiadanie kremu doskonałego. A następny sprawił, że zaczęłam sobie pluć w brodę, że na dość przeciętny kosmetyk wydałam prawie 350 zł...
Kosmetyk ma postać dość gęstego, treściwego, ale równocześnie bardzo lekkiego kremu. Różowe mazidło zamknięto w wygodnym i poręcznym słoiczku, który szczelnie trzyma wewnątrz swoją zawartość. Chociaż mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, wybrałam wersję dla cer suchych i normalnych.
Krem nałożony na skórę wchłania się błyskawicznie, pozostawiając cerę matową. Równocześnie tworzy na niej delikatny film, dzięki któremu momentalnie staje się ona aksamitnie jedwabista w dotyku. Krem dość przeciętnie nawilża skórę. Po ponad miesiacu stosowania dopiero zauważyłam pierwsze efekty wskazujące na jej regenerację - koloryt stał się wyrównany, skóra odświeżyła się, na policzkach pojawiły się delikatne rumieńce, nie wywołane podrażnieniem naczynek ;) Lecz taki efekt, dużo szybciej uzyskiwałam po innych kremach, np. Oligo 25 Vichy, 3-krotnie tańszych... Ponadto w kremie nie ma nic na tyle specjalnego, aby używały go kobiety dopiero po 25 roku życia. Myślę, że to dobry krem dla dziewcząt od 20 lat wzwyż. 25tki powinny szukać dla siebie czegoś bardziej treściwego ;)
Oczekiwałam nieco bardziej 'leczniczego' działania, gwarantowanego przez producenta naprawienia uszkodzeń skóry i wzmocnienia jej. A tak naprawdę jest to zwykły krem nawilżający za diablo wysoką cenę. Nie mogę powiedzieć, że nieprzyjemnie mi się go używało. Jest niekomodogenny, hypoalergiczny. Dobrze współgra z moją nieco nadreaktywną cerą. Nieźle spisuje się jako baza pod pokład, czy puder. Acz zastrzeżenia mam jeszcze do zapachu, którego teoretycznie niema, a w praktyce jest.
Podsumowując, znam wiele innych specyfików, chociażby Happylogy Guerlain, które są niewiele droższe, a o niebo lepsze ;) Dlatego do Repairwear już nie wrócę.

Używam tego kosmetyku od 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

bez zachwytu

Mam miniaturę i na razie nie zachęca mnie ona do zakupu pełnowymiarowego opakowania. Moja normalna i raczej bezproblemowa cera spokojnie testuje wszystkie mazidła, ale tez rzadko naprawdę widać jakieś efekty.
Najpierw zaskoczył mnie ten zjadliwy kolorek, potem powąchałam...No tak, Clinique nie perfumuje kremów, smierdzą słoiczkiem, ale po co różowy kolor?
Wygląda na lekki, ale na twarzy staje się nieco toporny - to niejest lekkie, łatwe i przyjemne smarowanie... Dość wydajny. I tyle. Nie liczę na rozprasowanie bruzd nosowo-wargowych, nie czuję specjalnego komfortu po nałożeniu...Nie natłuszcza, nie nabłyszcza, nie podrażnia. Nawilża słabo - Superdefence czułam jeszcze po kilku godzinach - tu - nic. Zuzyję z poczucia obowiązku i dla filtrów.

świetny

Z przyjemnością wypowiem się o wersji lotion-mam 30 ml. i codziennie chętnie rano o używam. Największą zaletą jest konsystencja-to za lekka (taka tylko na upały) i nie za ciężka (jak wiele lotionów Estee L-teoretycznie do skór mieszanych, a buzia zawsze się świeci-tylko na zimę). Szybciutko się wchłania, po 2 minutach buzia jest gotowa na podkład, zarówno lekkie jak i bardziej kryjące aplikują się bez wałkowania. Pielęgnuje i nawilża. Spełnia te oczekiwania, jakie mam wobec kremów na dzień. 5 gwiadek nie dam, bo cena zabójcza, nawet dla pudernic-maniaczek;)

dobry

Używam lotionu.
Po pierwsze - krem ten niesamowicie śmierdzi! Po zużyciu prawie całego opakowania 50 ml nadal codziennie rano wyczuwam ten paskudny zapach... Dla osób, dla których zapach jest ważny (dla mnie akurat nie bardzo, więc mogę wytrzymać) będzie to naprawdę niefajne doświadczenie :(
Po drugie - lotion świetnie wygładza skórę i to jest chyba jego największa zaleta, odżywia trochę, nawilża - OK.
Po trzecie - mam cerę wrażliwą i lotion na początku mnie uczulił - po posmarowaniu miałam przez chwilę czerwone policzki, potem skóra się przyzwyczaiła i zniknęło. Poza tym miałam kilka małych "niespodzianek" po nim.
Zasadniczo jest to dobry krem, ale wrażliwcy mogą się spodziewać różnych różności :)

lubie ten krem;)

Bardzo lubie uzywać tego kremu (mam wersję do cery bardzo suchej), gdyż świetnie nawilża i wygładza skóre, uzywam całej serii i jestem z niej naprawde zadowolona, od kiedy zaczełam jej używać przestały wyskakiwać mi na buzi niespodzianki, cera zrobiła się bardziej elastyczna, rano zawsze miałam odbitą poduszkę na twarzy i chodziłam z tym przez pół dnia, teraz chodz rzadko się to zdaza przechodzi po 15 minutach:) kosmetyku uzywam od miesiąca i jedno co mnie denerwuje to fakt że linie mimiczne na czole wcale się nie zmniejszyły i dlatego daje 4 gwiazdki, zostało mi jeszcze pół opakowania kremu, jezeli linie na czole się zmniejszą to wróce i dodam gwiazdke.

wróciłam żeby dodać gwiazdkę *:), linie na czole zmniejszyły się a miejscami nawet poznikały :), polecam

pilęgnujący

Świetnie sie wchłania, nie świeci się na twarzy, nawilża, przyjemna konsystencja, delikatny, ale czy daje taka ochrone przed zanieczyszczeniami jak obiecuje producent:?