L'Occitane, Eau des 4 Reines - Rose Bon Bon Lip Gloss

L'Occitane, Eau des 4 Reines - Rose Bon Bon Lip Gloss

Ten różany błyszczyk łączy w sobie miękką, kremową konsystencję cukierka o różanym zapachu z odżywczymi właściwościami balsamu do ust.

Cena: ok. 8 Euro / 5 ml

NAJLEPSZY POD SLONCEM

Tylko nieliczne osoby wiedza ile to ja sie nachodzilam, naszukalam jakiegokolwiek blyszczyku czy szminki, po prostu czegokolwiek co pasowaloby do moich ust. Czegos co mialoby idealna konsystencje, taka niesklejajaca ale trwala. Czegos w jakims delikatnym jednak trwalym odcieniu... i nic, nigdy nic... Do czasu!

Zamowilam to cudo przy okazji robienia wiekszych zakupow internetowych ze strony loccitane.com. U nas w Stanach kosztowal mnie ten cukiereczek tylko 10 dolarow, a opakowanko wygladalo tak slicznie!

Jak sie okazalo to nie tylko opakowanie jest sliczne, sam blyszczyk jest cudowny po prostu. Idealnej konsystencji, delikatnie trzyma sie na wargach, pozostawiajac sliczny kolor. Utrzymuje sie przez wiele godzin, "nie zjada" sie. Pieknie pachnie i kusi! Cudo!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dobry

blyszczyk ma jak juz wielokrotnie wspomniano, przyjemna, kremowa konsystencje. daje naturalny efekt, bez ekstrawaganckiego polysku lat `80 tych. odcien rozu jest delikatny, ale widoczny. zdecydowanie lepiej pielegnuje w stosunku do tradycyjnych kosmetykow kolorowych- pomadek, czy innych blyszczykow.
jako, ze nie przepadam za rozem, nastepnym razem zakupie blyszczyk o innym odcieniu- brazowym.

Używam tego produktu od: nieregularnie od pol roku
Ilość zużytych opakowań: napoczete 1

Ach, ten zapach..

Lubie go szczegolnie za ten cudowny zapach (przypomina mi z dziecinstwa zapach szminki uzywanej przez mame). Ma ladny, delikatnie rozowy kolor. Konsystencja w porzadku - nie za gesty, nie klei sie, daje bardzo naturalny efekt, delikatny polysk. Jedyne czego w nim nie lubie to to, ze czasami podkresla wysuszone usta i nie nawilza tak dobrze ani nie pielegnuje. Zazwyczaj go stosuje z jakims balsamem pod spodem. Wydaje mi sie tez troche ciezkawy na ustach, za to dosyc dlugo sie utrzymuje. Ja wole jednak lzejsze blyszczyki. Ma bardzo fajne opakowanie, lubie takie male, sloiczkowe kosmetyki.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

moj KWC

jednym słowem cudowny. gęsty, przepięknie pachnie, nadaje połysk, nie skleja, nawilza, utrzymuje sie kilka godzin, urocze opakowanie, nieprzecietnie wydajny. malutki minusik za cene, ale uzywam go regularnie od poł roku, a nwet nie przekroczyłam połowy wiec wybaczam.

Używam tego produktu od:poł roku

Naturalny efekt

W mojej kolekcji blyszczykow raczej dominuja takie, ktore daja szklany polysk, efekt mokrych ust. Przezroczyste, albo malinowe, ewentualnie czerwone. Jestem dosc konserwatywna jesli chodzi o kolory i nie bawie sie w zadne pomarancze, czy brazy :) Nawet nie sprawdzam czy pasowalyby mi kolorystycznie, po prostu nie lubie, uwazam, ze liliowe czy bezowe usta wygladaja nienaturalnie :D

Ten blyszczyk jest po prostu uroczy. Ma kremowa konsystencje, wiec nie jest to cos dla poszukujacych lustrzanego polysku.
Jest idealny na codzien! Ma delikatny, rozany zapach i takiz kolor, ktory na ustach wyglada bardzo naturalnie. Nie skleja ich, nadaje im delikatny polysk i przede wszystkim intensywnie je pielegnuje. Bardzo mi sie podoba miekka konsystencja, sloiczek juz mniej - choc wyglada naprawde fajnie, to z aplikacja jest juz gorzej. Na szczescie blyszczyk nie ma konsystencji kleju i szybko wsiaka w skore rak, nie trzeba gnac do mycia :) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.