Color Cream for Lips & Cheeks

Color Cream for Lips & Cheeks

Color Cream to wielozadaniowy, bezzapachowy róż w kremie, który nadaje naturalny i zdrowy odcień zarówno policzkom, jak i ustom. Kosmetyk ma miękką konsystencję, zawiera masło karite oraz witaminę E i nawilża skórę nadając jej kolor.
Nakłada się go opuszkiem palca, bądź za pomocą pędzelka do ust.

Cena: 12 Euro

Mam słabość :)

No wlasnie. L'Occitane. Z powodzeniem moglabym zostac przedstawicielem handlowym tej firmy, badz pracowac w ich sklepie. Tak bardzo jestem przekonana do ich produktow. Moze kiedys... :D

Na Targowisku wymienilam sie z Marla wlasnie na ten kosmetyk. Od dawna sie do niego przymierzalam, bo bardzo lubie podkreslac policzki i roze mam chyba w kazdej postaci - plynne, krem, zel, kamien, sztyft. Jeszcze tylko brakuje mi chusteczek, ktore wygladaja jak absorbentki, tylko sa wlasnie podkryte rozem :D

Tak jak napisalam w zgloszeniu - Color Cream to kosmetyk wielozadaniowy. Umiescilam go jednak w tej a nie innej kategorii, bo uwazam, ze sprawdza sie przede wszystkim jako roz. Ewentualnie mozna podkreslic nim delikatnie kolor ust, jednak wlasnie na ustach nie jest trwaly. Na policzkach z kolei zachowuje sie znakomicie. Mam kolor Figue, czyli taki ciemny wisniowy roz, ktory na skorze przeobraza sie w bardzo naturalny odcien i wygladam, jakbym wlasnie wykonala rundke dookola domu przy minus 10 stopniach :) Bardzo mi sie taki efekt podoba, wydaje mi sie, ze na cerze porcelanowej ten roz prezentowalby sie fantastycznie - tak jak u Liv Tyler, ktora rowniez bardzo lubi podkreslac policzki i czerwien ust - no i wyglada fantastycznie!

Kosmetyk jest bardzo wydajny, aplikuje sie go latwo i szybko, trudno nim zrobic brzydkie, nienaturalne plamy.
Wystepuje w bodajze 4 odcieniach i wszystkie oscyluja raczej wokol rozu, chyba tylko jeden jest taki krwisto czerwony :) Mysle, ze kolorowka L'Occitane to cos dla dziewczyn, ktore preferuja delikatny, naturalny makijaz i ja do nich naleze :)