Szampon koloryzujący bez amoniaku ( trwałość 10-15 myć ) (stara wersja)

Szampon koloryzujący bez amoniaku ( trwałość 10-15 myć ) (stara wersja)

Szampon koloryzujący, bez amoniaku, trwałośc 10-15 myć. Zawiera szmpon koloryzujący, utrwalacz, rękawiczki.

jest ok

Kiedys zaryzykowałam, ale jak zwykle kupuję ciemne kolory i jak zwykle się nie zawiodłam. Chociaż może kolor wyszedl zbyt ciemny niż się spodziewałam, ale jest ok, świetna cena, dobrze się nakłada... ale odżyweczka-obowiązkowo :))) po każdym myciu :)

Fryzjer za 6 zł.

Używam zawsze wtedy gdy chce podkreślić istniejący juz na włosach kolor, tak dla odświeżenia za niską cenę, ostatnio używam ciemnego brązu, wcześniej wiśniowego.
Najbardziej co mi się podoba to to iż za 6 zł. nie muszę mieszać utleniacza z kolorem w osobnej miseczce, na szczęście producent wymyślił butelkę z dozownikiem czego nie mogę zawdzięczać Palette

lubię go

Moje ulubione szampony koloryzujące to właśnie Marion. Używam ich od kilku lat. Staram się oszczędzać włosy, więc nie farbuję ich często, ale co jakiś czas chcę ożywić kolor. Testuję różne odcienie - Tycjan, jasną miedź, ognistą miedź itp, czyli gamę czerwieni - i wszystkie mi się podobają. Na moje długie włosy - potrzebne są dwa opakowania. Czasem mieszam kolory - z dobrym efektem. Odpowiada mi nakładanie ich na suche włosy ( czyli nic nie ścieka), nie przebarwiają też skóry. Kolory wychodzą dość intensywne, zmywają się równomiernie i powoli. Wolę wersję szamponu z utrwalaczem, choć dla ostrożnych - jest i szampon łatwiej zmywalny. Włosy są błyszczące, choć polecam stosowanie odżywek, również od razu po farbowaniu.