Nivea Visage, Gentle Eye Make-up Remover (Wyjątkowo łagodny płyn do demakijażu oczu)

Wyjątkowo łagodny płyn do demakijażu oczu, który szybko i dokładnie usuwa makijaż, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Zawiera prowitaminę B5, która łagodzi, nawilża i nie podrażnia skóry wokół oczu. Ma ładny i przyjemny zapach. Make-up zmywa dokładnie, nie pozostawiając obwódek pod oczami. Może być stosowany przez osoby, noszące szkla kontaktowe i o wrażliwych oczach. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie. Nie do makijażu wodoodpornego.

Skład: Aqua, Poloxamer 124, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Panthenol, Isosteareth-20, Steareth-20, Dipotassium Phosphate, Potassium Phosphate, Polyaminopropyl Biguanide, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum

najlepszy !!!

Najlepszy jaki miałam.
+ Dobrze usuwa makijaż
+Jest łagodny dla oczu
+Baza pod cienie trzym się po nim lepiej niż po innych płynach
+Ma przyjemny zapach
+Wydajny

Minusów brak :) Polecam

tragedia!

Niestety wogóle nie radzi z usuwaniem makijażu z oczu. Nie radzi sobie z tuszem wodoodpornym, rozmazuje. A przy tym jest mało wydajny. Zauważyłam podrażnienie wokół oczu od niego.

Używam tego produktu od: dawna

skuteczny i niedrażniący

co najważniejsze, szybko i skutecznie radzi sobie z demakijażem, ma ładny, delikatny zapach i nie wysusza skóry. no i cena jest przystępna. na pewno nie raz jeszcze zagości w mojej toaletce :)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

drugi ulubieniec z nivei :)

Używam tego płynu od zawsze, tj. odkąd pierwszy raz sięgnęłam po tusz do rzęs :) Idealnie radzi sobie z niewodoodpornymi tuszami i kosmetykami do makijażu oczu, wydajny, lekki, przyjemnie pachnie. Dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od: sześciu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Absolutnie nie polecam.

Absolutnie nie polecam.

Produkt jest :

-za mało wydajny
-za drogi ,znalazłam tańszy i sto razy lepszy
-WCALE NIE JEST ŁAGODNY !!! oczy podrażnione i zaczerwienione,piekły jak nie wiem co :(
-zużyłam osiem wacików a resztki makijazu dalej były na twarzy
-bardziej rozmazuje niż zmywa
-nie radzi sobie ani z tuszami wodoodpornymi ani z konturówkami wodoodpornymi
-demakijaż jest uciążliwy i trwa bardzo długo z tym płynem
-ściąga skórę
-zaczęły wypadać mi po nim rzęsy !
-po zmyciu fluidy na twarzy pojawiały się czerwone dziwne plamy :(
-podraznia spojówki

W tej sytuacji daję najniższą ocenę .

Używam tego produktu od: trzy mies.temu

nie kupie go wiecej

Ok, zmywa makijaz, ale na pewno nie jest wyjatkowo delikatny. A moze i jest i jest i wlasnie przez to ze jest TAK delikatny zmywanie nim czegokolwiek to udreka bo trzeba bardzo mocno przecierac i przez to delikatna skora wokol oczu jest podrazniona.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Jestem zadowolona

Mam suchą cerę i ten produkt jest dla mnie odpowiedni.

ZALETY:

+ przystępna cena
+ nie podrażnia oczu
+ doskonale zmywa makijaż i nie rozmazuje tuszu po całej twarzy
+ miły zapach

WADY:

- średnio wydajny

Używam tego produktu od: ok.
3 tygodni

Nie za dobry

Dla mnie okazał się za słaby.
-ładnie pachnie;
-nie podrażnia wrażliwych oczu;
-niestety ma klopoty z demakijażem tuszu niewodoodpornego!
Przy demakijażu tym płynem można się zmęczyć...

Używam tego produktu od: 1 starczał chyba na m-c

Nie dla mnie

Naprawde delikatny plyn do demakijazu.
Nie podraznia, chociaz mam bardzo wrazlie okolice oczu i za to wileki plus. Nie pozostawia tlustej warstwy, nie sciaga, nie piecze.
Przyjmny w stosowaniu dzieki typowemu zapachowi Nivea.
Jednak nie radzi sobie zbyt dobrze z demakijazem. Cieni uzywam tylko czasami, za to tusz codziennie i w tym wypadku ten plyn sie nie sprawdza.

Używam tego produktu od:miesiaca

zdecydowanie nie

Po raz kolejny zawiodłam się na firmie Nivea...
Niestety chciałam kupić coś lepszego a wyszło na to, że płyn do demakijażu Ziaji, który podobno czytałam że jest slaby jest dokładnie taki sam a może i nawet trochę lepiej zmywał...
Plusy tego płynu (Nivea) są tylko dwa które da się zauważyć:
-ładnie pachnie
-nie podrażnia oczu
A poza tym w ogóle nie nadaje się do zmywania mocniejszego makijażu ( w sensie dwie warstwy tuszu na rzęsach to już dla niego za dużo:/), (może jak makijaż jest bardzo "lekki" to będzie się nadawał)...rozmazuje się na całej twarzy :/ trzeba szorować aż rzęsy wypadają żeby coś zmyło :/ ogólnie trzeba się namęczyć...
STANOWCZO ODRADZAM!

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Bardzo dobry i skuteczny płyn do demakijażu oczu. Delikatnie ale bardzo dokładnie zmywa makijaż. Nie używam maskary ani kosmetyków wodoodpornych, być moze z tymi moze miec problem. Ale jak dla mnie nr 1.

zbyt słaby efekt demakijażu

produkt rzeczywiście dla wrażliwców, noszę soczewki i ten produkt nie powoduje żadnych problemów, pieczenie, swędzenie ani żadne mgiełka się nie pojawiają. Niestety trochę zbyt słabo rozpuszcza maskarę i trzeba trzeć oko dlatego nadal będę szukać mojego KWC. Cena do ilości ok.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3