IB Oil Control Pure and Matte

IB Oil Control Pure and Matte

Baza pod podkład w formie żelu która kontroluje wydzielanie sebum dzięki czemu skóra w miejscach które są podatne na błyszczenie jest matowa i przygotowana na nałozenie podkładu. Rewelacyjnie matuje nie wysuszając przy tym skóry oraz utrzymuje makijaż w idealnym stanie przez cały dzień, baza nie zatyka porów.

Cena: ok. 40USD/ 40ml

ok

uzylam tylko jedno opakowanie, bo nie zauwazylam zadnego rewelacyjnego dzialania. A kosmetyk jest jednak drogi. Oczywiscie, ak to kanebo, bardzo wydajny, chociaz niewielki.
No wiec na mojej dosc latwo przetluszczajacej sie skorze nie zadzialal rewelacyjnie. Musze przyznac jednak, ze dosc dobrze nawilzal. No i ze mia fajna konsystencje.

Używam tego produktu od: uzywalam przez jakis czas

ulubiony, świetna jakość

Świetny produkt, porównuję jego działanie z bazami i żelami silnie matującymi: chanel, clarins, lancome, dermalogica, shiseido, clinique, No.7, bodyshop.
Makijaż rozprowadza się po nim świetnie - tu nie ma konkurencji, nigdy się nie wałkuje, jako jedyny nie podkreśla suchych skórek, poza tym, że bardzo tłustą - mam skórę wrażliwą i naczynkową, a ta baza nie ściąga, nie podrażnia. Jednocześnie matuje naprawdę na bardzo długo, choć nie sądzę że wytrzyma cały dzień. Ale cały wieczór już na pewno. Teraz używam go na dość grubą warstwę clarins uv 40, ale może działanie matujące byłoby dłuższe w połączeniu z jakimś kremem matującym - wypróbuję.
Przede wszystkim dla mnie idealny bo świetnie wygląda na nim podkład - DP, i nie ściąga jak żele, przez które twarz wygląda starzej. Jest bardzo przyjemny w użyciu, nie trzeba ani odczekiwać, ani się spieszyć, efekt jest b. dobry.
Aha, jak już się twarz przetłuści po iluś tam godzinach, to nie wygląda to tak źle i kompromitująco.
Zapach mi się nie podoba. Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie
Odejmuję gwiazdkę - primer MACa z filtrem matuje znacznie lepiej.

polecam

Jest to najlepsza baza jaką kiedykolwiek uzywałam, nie wysusza a dość dobrze matuje na około 12 godzin, jest prawie bez zapachowa i nie podkreśla przesuszeń na twarzy co niewątpliwie jest zaletą:) nie podraznia ani nie uczula, podkład trzyma się na twarzy nienaruszony przez cały dzień:) wygląd twarzy po aplikacji nie jest całkowicie matowy przez co buzia wygląda zdrowo i naturalnie.