Christian Dior, Body Light

Christian Dior, Body Light

W naszym poprzednim głosowaniu 54% głosujących twierdziło, że kosmetyk "Jest godny polecenia i daje szybkie i widoczne efekty". Swoje głosy na ten kosmetyk oddało łącznie 61 osób (mała popularność).

poprawny

Kupiłam to serum jakiś czas temu i tak sobie leżakowało, aż w końcu pożałowałam wydanych pieniędzy. Pomarańczowej skórki nie mam, chodziło mi bardziej o ujędrnienie i wygładzenie skóry. Na razie widzę trochę wygładzenia...
Serum ma dobrą konsystencję, nie wylewa się, jednocześnie łatwo rozprowadza. Idealne do szybkiego masażu, bo równie szybko się wchłania, co bardzo mi odpowiada. Kolejny plus - brak klejenia się, o co je na początku posądzałam. Minusy...? Cena, rzecz jasna i zapach - dla mnie wyjątkowo okropny! Chłodzenia nie zauważyłam, i dobrze, ale smrodek jest odpychający...Grzecznie skończę opakowanie, nie licząc na cud i więcej nie wrócę ( do jego następców też :))

Wystarczy zwykły balsam

Jest OK, ładnie napina, wygładza i lekko ujędrnia skórę, ale oczywiście efektu antycelulitowego brak - jak w przypadku wszystkich kosmetyków tego typu. Wracam do balsamu Nivea, też wygładza i ujędrnia, a za znacznie niższą cenę!;)

P.S. Rzeczywiście, teraz jest seria Bikini, gorsza od poprzedniczki, bo klei się i nie nawilża skóry. Kupiłam specyfik mający zapobiegać gromadzeniu wody pod skórą. I co? I nic, jak łatwo się domyślić...:(

Uwielbiałam go

Cóż teraz już chyba niedostępny, zdaje się że został zastąpiony przez serię Bikini. Więc ocieram nostalgiczną łezkę i zabieram się do recenzji ;). Bardzo długo byłam wierna temu preparatowi - na zmianę z Clarinsem - i jest to jeden z preparatów, którego namacalne efekty widzę. Bardzo dobrze się wchłania, chłodzi skórę, mocno ją ujędrniając i wygładzając. Przy regularnym stosowaniu rewelacyjnie poprawiał stan skóry. Byłam od niego uzależniona.

Manicure - odwrócony french

chyba nie działa

Zużyłam jedno opakowanie, efektów nie zauważyłam,i co prawda rozumiem, że tu potrzeba cierpliwości, ale nie miałam ochoty wydawać kolejnej bajońskiej sumy bez wsparcia "moralnego";-) w postaci chociaż cienia dowodu na to, że produkt działa. Nie dla mnie takie preparaty, które nic nie potrafią zdziałac w ciągu miesiąca. Zaletą produktu jest ładny, odświeżający zapach i <BR>lekkie uczucie chłodzenia(zupełnie jak Lift Dynamic Yves Rocher)

Oceniam na 2.00

za te pieniażki jest zupełnie bez rewelacji, nie zauważylam jakiś nadzwyczajnych efektów, wychodze z założenia że jaśli się płaci całkiem poważne pieniążki to powiniwn być poważny efekt, jednak nie w tym przypadku i gdybym miala '"celulloze :))" od kostek po szyje to nic dziwnego ale chodzi mi o kawałek ud i pośladki gdzie mam może drugi stopien, taki naciągany drugi :)))GUAM bije wszystko na łeb!!!

Oceniam na 5.00

Genialny!!! Jedyny kosmetyk, który przyniósł widoczne efekty w krórtkim czasie. Ładny zapach, szypko się wchłania.