Tołpa, Pedi-Energic, Spray do stóp energizująco-dezodorujący

Tołpa, Pedi-Energic, Spray do stóp energizująco-dezodorujący

Dezodorant do stóp w formie sprayu o właściwościach odświeżających i energizujących. Działa antybakteryjnie, zapobiega nadmiernemu poceniu się i powstawaniu przykrego zapachu. Zawarte w nim olejki eteryczne nadają mu orzeźwiającą nutę, poprawiają ukrwienie stóp i przeciwdziałają ich zmęczeniu. Stosować codziennie, także po dłuższym chodzeniu lub podczas wykonywania zabiegu pedicure.

Składniki aktywne:

- wyciąg torfowy - działanie przeciwzapalne, antybakteryjnie, odtruwające, antyoksydacyjne, przyspiesza proces regeneracji skóry i reguluje procesy metaboliczne

- ekstrakt ze świeżych cytryn - działa odświeżająco, wzmacniająco i odkażająco, antybakteryjnie

- olejki eteryczne: bergamotowy, cytrynowy, lawendowy - właściwości orzeźwiające, poprawiają ukrwienie skóry i przeciwdziałają zmęczeniu stóp

Cena: ok. 18zł / 125ml

• cytrynowy

średni

Zakupiłam go latem w największe upały. Normalnie nie mam problemów z potliwością stóp, wręcz przeciwnie zmagam się nieustannie z ich przesuszeniem i rogowaceniem. Jednak podczas upalnego lata nawet i moje stopy zaczynają się pocić. Niestety, spray Tołpa nie potrafi skutecznie zaradzić temu problemowi. Co prawda wystarczą 2-3 psiknięcia na każdą stopę, aby odczuć przyjemny chłodek, jednak nie utrzymuje on się zbyt długo. Hamuje pocenie w niewielkim stopniu, już bardziej pewnie ma za zadanie maskować swoim zapachem cytrusów. Zapach znośny, opakowanie dość wygodne.

Używam tego produktu od:lato 2006
Ilość zużytych opakowań:pół

jak najbardziej tak! :)

Firmę Tołpa z jednej strony nienawidzę za ich krem pod oczy (który już zjechałam ;) na KW), a z drugiej bardzo lubię za ten spray właśnie. Inne produkty są zupełnie przeciętne...
Do rzeczy. Spray bardzo przyjemnie pachnie, wygodnie się go aplikuje. Wydajność, powiedzmy, przeciętna, bo na każdą stopę trzeba psiknąć ze 2 razy, ale mam go ponad miesiąc i tak z 3/5 zostało. Nie jest źle. :) Opakowanie wątpliwej urody (ale nie wymagajmy za dużo od Tołpy...), ale za to działanie...
Zaaplikowanie rano, sprawia, że po całym dniu chodzenia w kozakach można bez obaw o nieprzyjemny zapach zdejmować buty. Wypróbowałam go też na siłowni, po godzinie intensywnego biegania i ćwiecznia prawie żadnego zapachu! Więc dlaczego tylko 4* skoro się tak zachwycam? Bo mimo wszystko stopy są trochę wilgotne po zdjęciu butów, a kosmetyk idealny powinien i temu zapobiegać. Ale i tak kupię go ponownie, bo bardzo fajnie się go używa, lekko chłodzi stopy i nie wysusza ich.
Używam tego kosmetyku od ponad miesiąca/
ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu