Meteorites Midnight Diamond Glittering Pearls (Puder rozświetlający w kulkach - edycja zima 2004)

Zgłaszająca osoba: neuilly

Tym razem meteoryty przybrały postać srebrnych i złotych kulek błyszczących jak słynny diament ,,Czarny Orłow" (blask tego bezcennego diamentu ma refleksy złota i srebra). Guerlain odtworzył ten efekt w pięknych opakowaniach i jak zawsze wspaniałych formułach. Meteoryty rozświetlają makijaż nadając mu krystaliczną głębię i dyskretnie mieniącą się poświatę.

Skład: aluminium hydroxide, nylon - 12, polyethylene terephthalate, magnesium myristate, distarch phosphate, magnesium carbonate, triticum vulgare stearch, parfum, glyceryl stearate, hydrated sylica, phenoxyethanol, methylparaben, alpha - isomethyl ionone, benzyl benzoate, linalool, benzyl alcohol, amyl cinnamal, limonene, butylphenyl methylpropionel, geraniol, cinnamyl alcohol, eugenol, coumarin [ may contain +/- mica, CI 77891 titanium dioxide, CI 73360 red 30 lake, CI 77007 ultramarines, CI 77491, 77492, 77499 iron oxides, CI 77288 chromium oxide greens, CI 77000 aluminium powder ]

Cena: 195zł / 33g

Faworyt.

Absolutnie świetna odmiana meteorytów. Wcześniej używałam kuleczek z serii WR i niestety dawały dość skromne i delikatne rozświetlenie. Nawet mnie trochę rozczarowały... Te są zupełnie inne, wg. mnie lepsze. Kuleczki są mocno nabrokatowione w kolorze złota, srebra i czerwono-złotym, taka kombinacja daje świetne efekty na twarzy. Dają mocny, gładki połysk, który nie wygląda tandetnie, czy bazarowo, a bardzo szlachetnie i ładnie. Nie widać na twarzy żadnych brotakowych drobinek, a wszystko jest jednolite. Dodatkową zaletą są czerwono-złote kuleczki, które świetnie sprawdzają się w roli różu do policzków. Odkąd mam te meteoryty w swojej kosmetyczce, w kąt poszły wszystkie inne róże, bo to rozświetlenie i tak podkreślone kości policzkowe odpowiadają mi najbardziej.
Jeśli potrzebuję rozświetlenia na całą twarz, czy tam wybrane jej części, wtedy wyjmuję czerwone kulki z opakowania i też jest git.
Meteoryty na mojej twarzy wytrzymują długo, właściwie cały dzień-bez poprawek. Testowałam na 3 różnych podkładach i za każdym razem trwałość niezawodna, tak samo jak efekt. :) Zapach oh i wydajność ah! :D

Te meteoryty to mój absolutny faworyt i jeden z bardziej ulubionych kosmetyków. Cieszę się, że je mam zwłaszcza, że podchodziłam do nich sceptycznie przez poprzednią ich odmianę Winter Radiance. Nie wiem czy je jeszcze kupię, ponieważ to była edycja limitowana i chyba już jest nie do zdobycia, szkoda.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej miniaturki.

Olśnienie...

Meteorki mam dzięki wizażowemu Targowisku:) i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Posiadam klasyczne Meteoryty, ale te, jak już Wizażanki pisały, to coś wyjątkowego. Już sam wygląd perełek budzi zachwyt, maja piękny, subtelny zapach. Słowem mozna tylko na nie patrzeć i podziwiać:) Efekty po użyciu są równie zachwycające.Buzia jest rozświetlona w najbardziej subtelny ze znanych mi sposobów.Nie ma efektu brokatu czy bombki. Efekt mozna dowolnie stopniować, dzięki czemu Meteorków można uzywać na dzień i w makijazu wieczorowym.

*****

Wspaniałe . Przychodzi mi na myśl to samo , co Marti ,, nalozone na twarz tworza jakby gwiazdzista poswiate, jakby nalozyc tysiace malutkich gwiazdeczek '' . Nadają twarzy bardzo ciekawy , bardzo delikatny rozświetlający srebrny blask - dzięki intensywnie srebrnym kulkom , złoto na szczęście się gubi , nie jest tak widoczne . Wydaje mi się , że te meteoryty są jeszcze bardziej transparentne od klasycznych . Jestem nimi zachwycona - po raz pierwszy kupiłam dwa takie same opakowania limitowanych meteorytów - na zapas . Warto .

3 rodzaje dolnej kreski

Cudowne!

Przecudne perly, wprost urzekajace gdy oglada sie je juz w pudelku. Jestem posiadaczka rowniez klasycznych Meteorytow, ale ten produkt to cos specjalnego, to mieszanka zlota i srebra w postaci kuleczek, do tego dodano kuleczki koloru bordowego zlota, ktore niesamowicie wspolgraja z pozostalymi mieniacymi sie barwami. Nalozone na twarz tworza jakby gwiazdzista poswiate, jakby nalozyc tysiace malutkich gwiazdeczek.
Stanowczo bardziej inetensywne od klasycznych Meteorytow, mocniejsze dzialanie rozswietlajace i dekoracyjne.
Osobiscie jestem pod niesamowitym wrazeniem tej serii Meteorytow, a nazwa tej serii chyba najtrafniej opisuje perelki " Diamond Midnight". Wspaniale i bardzo eleganckie.

tylko ładne

Przyznaję, że rzadko używam pudru, bo rzadko muszę matować twarz. Perełki z Guerlaina po prostu mi sie spodobały - taki ładny gadżet - śliczne opakowanie, miły zapach, zabawne kuleczki i wygoda stosowania ( choć przy miniaturze trzeba uważać, bo kuleczki lubią wypadać). Natomiast co do właściwości...Specjalnych efektów nie widzę, zwykły puder sprawił by się podobnie, przynajmniej przy mojej cerze...