Estee Lauder, Re-Nutriv, Ultimate Lifting Eye Creme

Estee Lauder, Re-Nutriv, Ultimate Lifting Eye Creme

Zgłaszająca osoba: neuilly

Ten łagodny, supernawilżający krem pochodzący z luksusowej linii Estee Lauder Re-Nutriv nie tylko poprawia napięcie skóry wokół oczu, ale jednocześnie uspokaja ją i wygładza. Składnik przeciwpodrażnieniowy zmniejsza opuchliznę, widoczność sińców pod oczami, a przede wszystkim ma zapobiegać ich powstawaniu. Redukuje widoczność linii i zmarszczek. Zmielone na mikropuder perły z morza południowego sprawiają, że skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna.

Skład: water purified, butyrospermium parkii, polyethylene, butylene glycol, cetyl esters, cetearyl alcohol, polybutene, sucrose, pentylene glycol, yeast extract, dimethicone, isostearyl neopentanoate, methyl glucose sesquistearate, camellia sinensis ( white tea ) leaf extract, boswellia serrata extract, coffea arabica seed extract, camellia sinensis ( green tea ) leaf extract, euphrasia oficinalis ( euphrasia ) extract, polygonum cuspidatum root extract, betula alba extract, salvia sclarea extract, silybum marianum 9 lady`s thistle ) extract, vitis vinifera fruit extract, morus nigra root extract, chamomilla recutita flower extract, scutellaria baicalensis extract, rosmarinus officinalis extract, artemia extract, saccharomyces lysate extract, algae extract, hydrolyzed lupine protein, pearl powder, glycine soja protein, acetl carnitine hcl, sodium rna, acetl glucosamide, phytosphingosine, glycosaminoglycans, cholesterol, caffeine, trehalose, ascorbyl tocopheryl maleate, sodium hyauronate, nordihydroguaiaretic acid, phospholipids, sodium chondroitin sulfate, ethylbisiminomethylguaiacol manganese chloride, tocopheryl acetate, linoleic acid, sodium mannose phosphate, linoleic acid, astrosaryum murumurubutter, glycerin, cetearyl glucoside, propylene glycol dicaprate, cyclomethicone isopentydiol, cyclodextrin, sodium chloride, potassium sulfate, xanthan gum, disodium distyrylbiphenyl disulfonate, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium edta, sodium dehydroacetate, phenohyethanol, methylparaben, mica, titanium dioxide ci 77891

Cena: 420 zł / 15 ml

Najlepszy.

Pomimo, że ten krem jest raczej skierowany dla osób dojrzałych, jest to zdecydowanie najlepszy produkt pod oczy jaki miałam okazję wypróbować. Silnie nawilża, cienie, a nawet silniejsze zasinienia znikają w mgnieniu oka. :) W błyskawicznym tempie niweluje nawet najdrobniejsze linie. Ma konsystencję masełka, ale po wchłonięciu nie pozostawia tłustej warstwy; skóra jest nawilżona i przygotowana na nałożenie korektora. Nie ma mowy o rolowaniu się pod makijażem, wydajny, pozbawiony zapachu, nie uczulił. Nie dostrzegam żadnych minusów, jest idealny.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Koszmar

Bardzo żałuje ze go kupiłam, tak bardzo, że może trochę mi ulży jeśli napiszę co o nim myślę. Najgorszy jaki miałam, wysusza, roluje się, chyba za sprawą tego pudru z pereł, opakowanie także kiepskie, nawet gdyby rozdawali ten krem za darmo to bym nie wzięła, pogorszył znacznie skórę wokół oczu - wygląda na odwodnioną, na dekolt, szyję czy do rąk też raczej nieopdpowiedni, nie wiem co znim zrobić, gdyby tak się ne rolawał, może mogłabym nakładać na cała twarz? Nawet nie chcę czekać do zużycia chociaż połowy słoiczka, bo aż mnie przeraża jak moja skóra będzie po tym czasie wyglądać. Zdecydowanie nie polecam, albo poprostu wypróbujcie zanim kupicie. Może dla innej cery będzie wspaniały, dla mnie nie. Daje 1,5 gwiazdki, aby nie było zbyt dużego kontrastu w towarzystwie tych pochwał.

dobrze nawilża

dobrze nawilża, pozostawia skórę sprężystą i napiętą, wchłania się szybko. konsystencja w sam raz, opakowanie ładne i wygodne, nie podrażnił mojej alergicznej skóry. jest w miarę wydajny i przyjemnie pachnie

Używam tego produktu od: dwa miesiace

fakty i mity depilacja

świetny

Bardzo lubiłam krem do twarzy Re-Nutriv i ten pod oczy również mi sluży :jupi:
Używam go na noc (na dzień stosuje żel LPR) i bardzo mojej skórze służy. Dobrze odżywia, wypycha drobne zmarszczki i załamania skóry, nawilża, rozświetla, delikatnie zmniejsza cienie. Nałożony nawet grubszą warstwą (w formie odżywczej maseczki ;) ) nie roluje się, ładnie trzyma się skóry i nie migruje do oka. Bardzo delikatny i dobrze tolerowany przez skórę.
Drogi, ale skoncentrowany i wystarczy odrobina, więc straczy mi spokojnie na jeszcze jakiś czas.
Polecam :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie dla mnie

Krem kupiłam po wizazowych zachwytach, wyczajając duuuża promocje. I tak był drogi - za drogi!
Po firmie, cenie i ocenach - spodziewałam sie czegos lepszego... Nie twierdze, że jest zły, ale mi nie podpasował.
Opakowanie może byc, choc pod oczy wole opakowania z pompka lub tuby. Krem jest bardzo wydajny, zwłaszcza, gdy - jak ja - uzywa się go tylko rano. Jest gęsty, masełkowy, barwy żółtawo-kremowej. Konsystencja złudnie obiecuje solidne odzywienie skóry, tymczasem krem jest suchawy! Rozsmarowuje sie ( wklepuje) dośc opornie, lepiej mi szło na podkładzie z serum czy olejków. Z rozprowadzeniem nalezy sie strzeszczac, bo niedokładnie wklepany np na powiece górnej - zostawiał brzydkie, żółte smugi. Wchłania sie bardzo szybko, nie pozostawiając filmu. To zaleta dla wielbicielek mkijazu, bo mozna sie zaraz mazac, bez obawy o wałkowanie, ale mnie irytuje brak poczucia obecnosci filmu! Lubie wiedziec, że skóra jest nawilzona i odzywiona! Dlatego na noc uzywałam cos solidniejszego. Lepiej sprawdzał się na olejku ( kapsułki arden) czy na serum Premiera, ale w sumie taki krem powinien radzic sobie sam!
Mając wybór - kupiłabym ponownie raczej Antigravity albo all about eyes rich...albo prodigy...albo bio performance...lauder mówimy: nie, dziekuję! ;)

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu

Bardzo dobry

Wreszcie znalazłam krem pod oczy, który mnie zadowolił! Doskonale sobie radzi także po nieprzespanej nocy.
Bardzo ładnie nawilża, spłyca zmarszczki wokół oczu. Skora jest napięta, gładka, a spojrzenie rozświetlone.
Konsystencja jest dosyc gęsta, ale krem sie dobrze wchłania i jest bardzo wydajny.
Nie mam mu nic absolutnie do zarzucenia.
Cena obłędna, ale warto sie pokusić.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Znakomity !

Krem znakomity ,szczególnie z uwagi na swoje działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Pierwszy krem , ktorego działanie liftingujące jest widoczne "gołym okiem " . Spłyca zmarszczki . Dobrze nawiża i wygładza. Nie wałkuje się , posiada dobrą wchłanialność.

Używałam go jednoczenie z kremem z tej linii : Re-nutriv Ultimate Lifting Creme i ogólny efekt bardzo mnie zadawalał, a cerę mam zdecydowanie.... dojrzałą :)
Tylko ta cena :( :( dlatego nie wiem czy będę je
mogła jeszcze raz nabyć .Używam tego produktu od:

luty 2008
Moge dodać ,że uzywam drugiego pelnowymiarowego słoiczka i potwierdzam swoja powyższą znakomita opinię, co do tego kremu jak i pozostałych kremów tej serii.

****

Służył mi ten krem całkiem nieźle , jest bardzo dobry jako krem pod oczy na dzień . Używałam go prawie dzień w dzień , nocą dla wiekszego nawilżenia na zmianę z Valmont lub złotym staruszkiem Estee Lauder . Krem jest bezzapachowy , nie podrażnia , systematycznie stosowany zwalcza delikatne opuchnięcia , cieni nie mam więc się nie wypowiadam , świetnie sobie radzi jako zapobiegacz zmarszkom . Skóra pod oczami jest jędrna , napięta , wypoczęta . Kremik szybko się wchłania , bez problemu można wykonać makijaż , nic się nie wałkuje , a nawet nałożyć blokerek . Choć szkoda nakładać bloker ponieważ krem ożywia skórę dzięki rozświeltającym pigmentom - chyba raczej to ten puder z pereł , jest to efekt bardzo delikatny , subtelny , ale oko wygląda promienniej . Jako kremik dzienny bardzo mi służył , nocą nie za bardzo ponieważ jest trochę ,, suchy '' , ja nocą sięgam po bardziej nawilżające , cięższe kremy pod oczy . Słoiczek trochę ciężki ale za to porządny , nic nie pęka ( tak jak przy plastikach ) , stłuc się nie da , a do tego śmieszna , wygodna szpatułka . Na pewno zakupię go ponownie .