Nivea Visage, Soft Clear - Up Strips (Delikatne płatki oczyszczające)

Nivea Visage, Soft Clear - Up Strips (Delikatne płatki oczyszczające)

Delikatne płatki oczyszczające Soft Clear - Up Strips NIVEA VISAGE stworzono specjalnie w celu wygodnego, głębokiego oczyszczania porów w strefie T (nos, czoło, broda). Innowacyjny materiał soft - touch, z którego zostały wykonane, jest szczególnie delikatny dla skóry.
Zawarta w płatkach specjalna substancja absorbująca skutecznie i szybko usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, a kwasy owocowe wspomagają to działanie dodając skórze blasku.
Opakowanie nieco inne niż to, któe zamieszczam, ze względu na inną wersję językową :)

Skład: Polyquaternium-37, Silica, Aqua, Glycerin, Parfum, Sodium Citrate, Dimethicone Copolyol, Titanium Dioxide, Methylparaben, Citral, Limonene, Geraniol, Linalool

Cena: 9.40 zł / opakowanie - 4 plasterki na nos i 2x2 na brodę i czoło.

ŚREDNIAK

mam problem z wągrami odkąd pamiętam...zazwyczaj pozbywałam się ich metodą manualną ale by łam ciekawa tych plastrów. zamówiłam na allegro dużą ilość i jestem średnio zadowolona z rezultatów

+ przy bardzo regularnym stosowaniu średnie widać efekty,

+ w miarę przystępna cena,

+ przy dłuższym stosowaniu widać zmniejszoną liczbę wągrów,

- brak rezultatów na dłuższą metę po przerwaniu kuracji-wągry szybko się odnawiają i namnażają,

- nie nadaje się do głębokich wągrów,

- przesusza skórę na nosie,

- po wyschnięciu plastra na nosie odczuwa się dyskomfort przy jego odklejaniu,

Używam tego produktu od:miesiąca może dłużej
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

fenomenalne !

najlepszy sposób na pozbycie się wągrów! zmagałam się z tym problemem już od dłuższego czasu, wypróbowując coraz to nowe metody (oczyszczanie mechaniczne, kawitacja, peelingi), które okazywały się zupełnie nieskuteczne lub niezadowalające: podrażniona skóra, brak dogłębnego oczyszczenia itp. na płatki natknęłam się dzięki wizażowi i postanowiłam je wypróbować. muszę przyznać, że faktycznie "wyciągają" całe zaskórniki z porów, pozostawiając skórę naprawdę oczyszczoną! "czarne kropki" zostają na płatku :D i nieprawdą jest, że oczyszczają one tylko skrzydełka nosa. wystarczy pozostawić płatek chwilę dłużej na szczycie nosa (po bokach szybciej wysycha niż na szczycie)po czym delikatnie oderwać. efekt z każdym kolejnym użyciem jest dużo lepszy:)po wykorzystaniu 3 płatków mój nos jest już niemal idealnie oczyszczony ;)
p.s. dla zwiększenia efektu przed przyklejeniem płatka stosuję tzw. "parówkę"
polecam ;)Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 3 płatki

przeciętne

Płatki również kupiłam na allegro, całe mnóstwo sztuk :) Pytanie czy jestem z nich zadowolona. Średnio. Usuwa mi wągry tylko z bocznych części nosa, te u góry zostawiając nienaruszone. Może coś robię nie tak, nie wiem. Używam od czasu do czasu jak mi się o nich przypomni :) Pewnie zonu kupię, bo lepszego substytutu raczej nie ma.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo, ok. 50 pojedynczych plasterków

Studio fryzur kucyk Beyonce

Całkiem , całkiem...

Plastry zakupiłam na allegro - dotarłam do nich zupełnie przypadkiem i stwierdziłam , a co mi szkodzi skoro kosztują tylko złotówkę. Kupiłam pare męskich i ok. 30 damskich , zeby wypróbować to "coś" razem z chłopakiem. Mieliśmy przy tym niezłą zabawę i oboje stwierdziliśmy że są całkiem niezłe. Na plasterku widać wszystko to co ugrzęzło w nosie. Mój nos jest w tragicznym stanie i ciesze się że zakupiłam te plasterki ponieważ po uzyciu tych 30 widzę już efekt :)
Daje 4 ponieważ zawsze mogłoby być lepiej :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:30 plastrów.

niezbędnik

kupuje i uzywam regularnie od ponad 5 lat.

gwiazdke odjemuje za to, ze ciezko je dostac.

uzycie bajecznie proste, pory sa oczyszczone, przy regularnym stosowaniu w polączeniu z porzadnymi kosmetykami buzka ladniejsza. polecam!!

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

nie dla mnie

na mnie w ogole nie dzialaja.mysle ze dlatego ze moje wagry nie sa wypukle, moze wplyw ma na to tez moja sucha cera.gdy sciagam plasterek po prostu jest czysty jak lza ;) efektu nie ma zadnego :(

Używam tego produktu od:tygodnia

nie wiem...

Można je kupić na Allegro. Zresztą ja sama skorzystałam z rodzimego serwisu i tam właśnie je upolowałam ;)
Był to zakup z czystej ciekawości, zachęciła mnie reklama i duża ilość kupujących.
Mimo opisu jak należy je stosować chyba robiłam coś źle, nie pamiętam co, bo było to daaaawno. I stąd też może brak obiecanego przez producenta działania. Niechciane zaskórniki same nie wyskakiwały, musiałam je trochę pomęczyć. I wtedy faktycznie nosek był czystszy. Z czasem podchodziłam do nich z niechęcią, płatek odklejał się od nosa i nadawał się do wyrzucenia. Jak mnie najdzie ochota dam im drugą szansę i zamówię ponownie ;)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 10 płatków

na mnie nie działa

Właśnie przeglądałam recenzje i przypomniałam sobie o tych plasterkach. Niestety uwierzyłam kiedyś reklamie... Pobiegłam do sklepu, wróciłam uradowana z plasterkami i wypróbowałam. Zadnych wągrów, ktore mialy tak wspaniale wyglądac na tym plasterku (bo wyszly z naszych nosów ;)), niestety nie było... To, co usunoł plasterek to jedynie parę skórek ze skrzydełek nosa. A wągry jak były, tak pozostały...
Byc może dziewczynom, które mają tłuste cery albo jakoś bardziej wystające zaskórniki to pomoże... Moje ani drgnęly;)

Dodam, że miałam wersję na nos.

Używam tego produktu od: kiedyś, jak sie pojawily na rynku

nie mogę bez nich żyć!

produkt fenomenalny. nic nie usunie wągrów z nosa tak jak ten płatek. na nic zdadzą się peelingi, płyny czy żele oczyszaczające. płatek po prostu wyciąga całe wągry z porów - oczywiscie by uzyskac najlepszy efekt, trzeba płatki stosować regularnie- wtedy łatwiej wągry są usuwane, są mniejsze no i w ogóle jest ich mniej. szkoda, ze wycofano je ze sprzedarzy - zastanawiam się dlaczego....?

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań: około 500sztuk

Super!!!

Bardzo długo męczyłam się z tymi okropnymi wagrami na nosie. Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam.

Skuteczność w moim przypadku ogromna, przede wszystkim pozbylam się tych okropnych wągrów, po oderwaniu plasterka sterczały na nim na baczność!

Co za przyjemny widok:)

Na pewno będe używała regularnie, może pomoga mi pozbyć się wrogów na dobre!!!

W tej chwili to jedyny skuteczny sposób.

Polecam!!!

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

w połączeniu

kupiłam go po raz pierwszy gdzieś w zimę, koło stycznia. Próbowałam się pozbyć, albo chociaż zniwelowac do minimum te okropne wągry ;/
dopiero w połączeniu z peelingującym kremem z C&C i tonikiem ( który sam nieźle wysusza;/) z tej samej frmy przyniosły zadowalający mnie rezultat! wągry już nie są takie duze, gdzieniegdzie wręcz zniknęly (chodzi mi tu o nos, bo to właśnie z nim mam takie problemy) ;) chociaż zabieg takiego glębokiego oczyszczania muszę przeprowadzać co kilka dni, to jestem z tego produktu zadowolona :)

Używam tego produktu od:stycznia?

średni, raczej nie polecam

tak jak w tytule mojej recenzji. stosuję dość długo i zaskórniki są takie jak były. po zabiegu obejrzałam dokładnie ten płatek i to prawda że oczyszcza tylko niektóre części nosa. zużyję te które mam i raczej ponownie się na nie nie skuszę

Ilość zużytych opakowań: około 30 płatków