Fa Aroma - żele pod prysznic

Fa Aroma - żele pod prysznic

Cztery pięknie pachnące żele pod prysznic wzbogacone olejkami eterycznymi, które wspaniale stymulują Twoje zmysły i poprawiają nastrój.
- Balancing (fioletowy)
- Feel Good (zielony)
- Be Happy (żółty)
- New Energy (czerwony)

Cena: ok. 8,50 zł / 250 ml

W porządku

Miałam wersję czerwoną.Zapach bardzo ładny, dobrze myje.
Niestety dość mało wydajny, dużo wylatuje na myjkę. Troszkę mi wysuszył skórę, a wersje jogurtowe tego nie robiły, więc zdziwiłam się. Dobrze się pieni, cena i opakowanie w porządku.

ok, ale nie super

Mój mąż przytargał ten żel z jakichś zakupów w markecie. Po powąchaniu go z butelki stwierdziłam, że co kupił to będzie sobie używał, bo zapach dla mnie jest zbyt kwaśny.
Rzeczywiście na fali udowodnienia mi, że żel jest ok poużywał trochę i zostawił. Na fali zużywania zalegających kosmetyków sięgnęłam w końcu i po ten płyn. I w sumie na skórze nie jest tak kwaśny jak w opakowaniu.
Raczej rzadki, trochę mi się rozchlapuje po wannie. Dobrze się pieni, zapach nie jest zbyt intensywny, nie wiem czy wysusza, bo się zawsze czymś potem smaruję.
Taka ozdoba plastikowa przy zatyczce odpadła kilka dni po otwarciu. Nie wiem po co ją tam doczepiają.
Żel jak żel, pewnie gdybym dostała inny zapach miałabym lepszą o nim opinię. Ten zużyję, zapomnę i już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:2 tyg

OK :)

Miałam wersję Be happy (żółtą).
Zapach jest niesamowicie intensywny, cytrusami przepełniona jest nie tylko łazienka, ale i od skóry bije ów woń...
Energetyzujący,
orzeźwiający,
mocno pieniący to jego atuty.

Musze koniecznie przetestować pozostałe zapachy :)

Używam tego produktu od:starczył na miesiąc przeplatany z innym żelem

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

zwyczajny

Mialam wersje zolta tego zelu i nie zauwazylam zadnego "uszczesliwienia" ani innych efektow tej pseudoaromaterapii. Jest on zupelnie zwyczajny, ot taki dosc gesty zel pod prysznic, jakos niespecjalnie go polubilam. Zapach tez srednio mi odpowiadal. Ale pienil sie dobrze, nie zauwazylam zeby wysuszal mocno skore dlatego daje 3*

Używam tego produktu od:

... miły przypadek ;) ...

Mam wersję zieloną, ale w bardzo bliskiej przyszłości zapoznam się chętnie z innymi wariantami owego żelu.

Poprawia mi nastrój niesamowicie swoim zapachem - przecudownym i przepysznym, a przy tym takim świeżutkim.
Właściwie to pokochałam ten zapach od pierwszego powąchania w sklepie. Innych wersji Aroma wówczas ie było, bo to była promocja w supermarkecie (4,99zł) W użyciu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bosko się pienił (używam siateczkowej myjki), nawet nie wspomnę już o tym przecudnym zapachu, który ogarnia soją świeżością cały dom, kiedy wyjdę spod prysznica. Zapach utrzymuje się długo na skórze.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

oszałamiające zapachy :)

Po prostu te żele pachną przecudnie. Energetyzująco, albo odprężająco. Mają zapach tak intensywny, że jest w stanie poprawić samopoczucie i sprawić, ze człowiek podczas kąpieli zapomina o bożym świecie. Czyli aromaterapia ;) Poza tym niczego szczególnego w tych żelikach nie ma. Nie nawilżają, nie ujedrniają. A szkoda, bo byłoby zasłużone 5. I tradycyjnie sulfaty na drugim miejscu w składzie. Ale i tak polecam, bo warto.

Używam tego produktu od:

cudny

Uwielbiam ten żel jestem nim oczarowana ja mam zielony i według mnie jest najlepszy bardzo przyjemnie odświerza dobrze sie pieni.Dzieki niemu dowiedzialam sie ze uwielbiam aromat białej herbaty i nawet udało mi sie znalesc wode o tym zapachu:Bulgari e'au de blanc z biala herbata powstalo swietne połączenie!

niezły

Może i nie jest nadzwyczajny, ale niezły na pewno. Miałam żółty, Happy, i faktycznie wprawiał mnie w dobry nastrój i swoim kolorem i zapachem :) Jeśli zaś chodzi o pozostałe właściwości, to powiem krótko: żel jak żel - myje jak trzeba, nie wysusza, ale i nie nawilża. Zamierzam jeszcze spróbować wersji czerwonej, New Energy, bo ta czerwona pomarańczka pachnie very zachęcająco :D

The best :)

Ja mam NEW ENERGY. :) Bardzo przyjemny! Ślicznie pachnie. Tak świeżo i nieco egzotycznie. ;) Zakochałam się w tym zapachu. Bardzo dobrze myje ciałko i nie wysusza mojej skóry, a to jest najważniejsze! Do tych właściwości pielęgnacyjnych nie mogę się przyczepić. Ciałko jest gładkie i delikatne. Polecam szczególnie na rozpoczęcie deszczowego dnia. To zastrzyk adrenaliny! :) Naprawdę daje jakąś nową energię. Muszę jeszcze wypróbować Be Happy, Balancing i Fell Good. Jestem pewna, że nie pożałuję ;)!

Super!!!

Mam zółty- Be Happy. Kupiłam przez przypadek, ale... Ten żel naprawdę bosko pachnie, tak egzotycznie. . . Mniam mniam. . . Prysznic to iście tropikalna przyjemność :):):) POLECAM!!!

Piękne zapachy!

Miałam czerwony i żółty i kąpiel z nimi to była przyjemność! Fajna konsystencja, dobre właściwości myjące, aromatyczna pianka na ciele. Bosko! Czerwony był nawet lepszy (aż te moje ukochane grejpfruty) jeśli chodzi o zapach. Żele mają u mnie krótką żywotność więc na pewno jeszcze do Fa, po wypróbowaniu innych, wrócę!

Mniam....

Najlepszy w tym zelu jest zapach i za to ma u mnie 5*. Mam wersje czerwona pachnaca czerwonymi pomaranczami i po prostu odplywam jak sie nim myje! Nie wiem jak pozostale zapachy, ale ten jest boski:) Co do reszty cech: Kosystencja jest swietna, bo gesta i solidna, dzieki czemu sie nie wylewa:) Opakowanie poreczne i latwo otwieralne;) Wlasciwosci nawilzajacych itp. nie oceniam, bo nie wymagam czegos takiego od zeli. A mydlenie jest wprost cudowne - pianka ma taki lekko rozwoy kolor:)