Bielenda, Zielona Herbata + Endorfiny, Żel wyszczuplający

Bielenda, Zielona Herbata + Endorfiny, Żel wyszczuplający

Klejok...

Żel jest dość wodnisty, po nałożeniu pozostawia kleistą powłoczkę, która potrafi doprowadzić do szału...
Efektu chłodzącego nie zauwazyłam żadnego...może jakaś gruboskórna jestem:D
Działania wyszczuplającego raczej brak...
Z plusów to tyle że ładnie pachnie:)
Zdecydowanie go nie kupię-efekt "klejenia się" jest dla mnie nie do przejścia...

Używam tego produktu od: 4mc...ale to dawno było

Tylko ładnie pachnie...

Żel ma bardzo ładny zapach zielonej herbaty i chyba to byłoby na tyle jeśli chodzi o to co w nim dobrego... Co do działania antycellulitowego i ujędrniającego - nie zauważyłam takiego - mimo niewielkiego cellulitu i regularnego stosowania kosmetyku. Efekt chłodzenia - delikatny. Konsystencja wodnista, lejąca się. Niewydajny. Po nałożeniu na skórę pozostawiał klejącą się warstwę. Kupiłam w celach wypróbowania - a nuż trafię na coś dobrego - niestety tak się nie stało. Nie planuję powtórnego zakupu tego żelu. Używam tego produktu od: ponad miesiąc - jakiś czas temu

Przyjemny

Nie spotkałam się wcześniej z kosmetykiem o tak ładnym herbacianym zapachu :) Wspaniale orzeźwia, zawiera bogaty zestaw ekstraktów roślinnych, w tym kilka o silnych właściwościach ujędrniających i poprawiających elastyczność skóry, czyli na oko nieźle. W czasie nakładania przyjemnie chłodzi, ale ten efekt nie utrzymuje się na skórze, mentol słabiutki. Dzięki temu nie przypomina mazideł Eveline, za którym nie przepadam, brrr... Rozprowadza się z mocnym poślizgiem, co pozwala na krótki masaż. Na mojej skórze niestety troszkę się lepi, trzeba zaczekać z ubieraniem.
Parę razy użyłam go po opalaniu - świetnie się sprawdza w tej roli, koi rozgrzaną skórę.
Czy spełnia wszystkie obietnice producenta? Nie bardzo. Bez zaangażowania z naszej strony sam kosmetyk niczego nie wskóra w sprawie cellulitu :nie: Ale chyba nikt się nie nastawia na wyszczuplanie przez smarowanie? :)
Cudotwórcą z pewnością nie jest (nieco napina i wygładza), ale przyjemnie się go używa.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Kosmetyczka roku 2017

dobry

ma bardzo ladny zapach. fajnie napina skore i efekty napiecia widac po tygodniu... nie wiem czy wyszczupla boo nie na tym mi zalezalo... glownie chcialam sie pozbyt rozstepow i cellulitu i rozstepy wraz z balsamem z firmy hean naprawde sa mniej widoczne... niewiem czy kupie ponownie booo chyba warto zaczac probowac cos nowego:)

Używam tego produktu od:ok roku

Bez cudów

Żel dla fanek zapachu zielonej herbaty, ponieważ pachnie niezwykle intensywnie, a zapach długo utrzymuje się na skórze. Jak już ktoś wspomniał można stosować go w ramach aromaterpaii, zwłaszcza w połączeniu z wodą toaletową Yves Rocher "The Vert", której zapach jest identyczny :)

Kupiłam go z myślą o ujędrnieniu, niestety tu nie spełniał swojego zadania. Żelowa konsystencja sprawiała, że błyskawicznie się wchłaniał, lekko chłodził, nieco napinał skórę. To wszystko, nawet nie nawilżał.

Na szczęscie nie kosztuje wiele ;)

Używam tego produktu od: 4 tyg.

Świetny!!

Dziewczyny musicie mi uwierzyc ten krem zdzialal cuda. Reguralnie stosujac (ranno wieczor) w udzie ubylo mi 3cm , jest to ogromny postep . Nie cwiczylam nie, jadłam jak zawsze. Tylko malutki minus poniewaz co do cellulitu trzeba poswiecic troszke wiecej czasu. Teraz zakupilam taki krem tylko Z czerwonej herbaty size s. Jeszcze go nie uzywalam ale mam nadzieje ze bedzie tak samo dobry jak ten. :) a zmienilam go na tamten poniewaz cialo tez sie przyzwyczaja i po pewnym czasie ten sam kosmetyk przestaje juz dzialac wiec wyprobuje inny:) Pozdrawiam.

Używam tego produktu od:1roku

średni

taki sredni też żel - bardzo ale to bardzo chłodzi ciało - to mnie troche denerwuje, ale jednoczesnie jest oznaka tego, że to wogóle cos tam działa
i działa - jak ? - ujedrniająco i napinajaco to napewno
w efekcie wyszczuplania czy szczególnej redukcji cellulitu nie zauwazyłam
cena niska, więc mysle, że mozna zaryzkowac i wypróbowac, aczkowliek niekoniecznie

Używam tego produktu od:2 latat temu

ujędrnia!

Bardzo przypadł mi do gustu:
- chłodzi, co w moim przypadku jest na +
- ślicznie pachnie
- dobrze się wchłania
- UJĘDRNIA - skórka na udach, brzuchu i pośladkach jest bardziej napięta i gładka
- przystępna cena

Używam tego produktu od:4 mies

Chłoooodzi :-)

świetna cena i konsystencja (a lekko naciągane właściwości to norma :D) kupiłam go w ubiegłe lato bardzo mocno chłodził i wygładzał skórę do tego lekko wyszczuplał to by chyba było na tyle :) może też ujędrniał nieco w sumie polecam zapach bardzo przyjemny a i sam żel wchłania się szybciutko

Używam tego produktu od:roku(używałam latem,przestałam i znowu zacze lam)
Ilość zużytych opakowań:90%pierwszego:D

super

Początkowo kupiłam dla zapachu. Uwielbiam go. Ten zapach naprawdę mnie relaksuje. Nie wyobrażam sobie bez niego poranka.
Radzi sobie z skórką pomarańczową, z ujędrnianiem, dodatkowo Jest naprawdę świetny na rozstępy. Nie wiem jak z właściwościami wyszczuplającymi, bo w tej kwesti nie liczę na kosmetyki. Kosmetyki mogą tylko wspomagać, nie oczekujmy od nich cudu. Na odchudzanie to dieta i sport drogie panie. Czas ruszyc tyłki:)
Używam go na ręce, biust, brzuch, pupe i uda. Momentalnie sie wchłania, nie zostawia budzącej ubrania powłoki. Dla mnie najlepszy w tej kategorii.

Takie nic

Kupiłam go w celach czysto doświadczalnych :) I tak zostanie. Z plusów tego żelu widzę tylko taki, że lekko pojędrnia i wygładza skórę. Nie ma natomiast mowy o wyszczuplaniu i likwidacji cellulitu. Poza tym jest średnio wydajny i niezbyt przyjemnie pachnie. Ni o trzeba odczekać z ubraniem się z 10 minut po aplikcj, gdyż trochę się klei.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Bardzo go polubiłam

Żel bardzo mi przypadł do gustu :) Efekt chłodzenia jest niesamowity i bardzo przyjemny, chociaż wydaje mi się, że dla niektórych, co wrażliwszych osób mógłbyby być jednak za mocny.

Co do ujędrniania skóry - cellulitu to on nie zwalczy (do tego potrzebna jest, wiadomo, jeszcze dieta, ćwiczenia, porządne masaże), ale na pewno pomoże w walce z nim - faktycznie napina i wygładza skórę. W informację o zwalczaniu rozstępów raczej bym nie wierzyła, bo rozstępy mało co jest w stanie zmniejszyć ;)

Konsystencja jest dla mnie OK, żel nie wysycha zbyt szybko, więc można pozwolić sobie na trochę dłuższy masaż. I w zasadzie im dłużej się go wmasowuje, tym mniej się później lepi.

Zapach świeży, bardzo przyjemny, i znacznie lepszy niż w przypadku dwóch innych produktów antycellulitowych Bielendy (mam na myśli ten z serii Pożegnanie z Afryką i z serii SPA Morska Kuracja).

Jak dla mnie ten jest drugi w kolejności zaraz po Ziai Lipocell Bloker :) A produktów z wyższej półki nie testowałam, więc porównania nie mam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze