Pure Zone, Żel-pianka oczyszczająca

Pure Zone, Żel-pianka oczyszczająca

Wg producenta:

* głęboko oczyszcza skórę, bez nadmiernego wysuszania

* opóźnia proces przetłuszczania się skóry

* dzień po dniu skóra wydaje się jaśniejsza i gładsza.

Odradza się stosowanie produktu osobom o skórze suchej. W przypadku wystąpienia podrażnień ograniczyć stosowanie bądź zaprzestać go, a następnie stopniowo je rozpocząć.

Skład: aqua/water, glycerin, isopentane, laminaria saccharina/laminaria saccharina extract, carbomer, sodium laureth sulfate, decyl glucoside, salicylic acid, chondrus crispus (carrgeenan), sodium hydroxide, xanthan gum, tetrasodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, ci 42090/blue 1, ci 14700/red 4, parfum/fragrance, butylphenyl methylpropional, hydroxycitronellal, linalool.

Cena: ok. 19-20 zł / 125 ml

do niczego się nie nadaje

Nikomu go nie polecam. Mam cerę mieszaną, po użyciu tej pianki było jeszcze gorzej. Przesusza, ściąga, przez cały dzień miałam nieprzyjemnie podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Jedynie zapach miał nawet przyjemny. Nie jest wydajny, szybko się skończył, ale dla mnie to świetnie, bo mogłam sięgnąć po coś innego.

Używam tego produktu od: 1msc.

Dosc dobry

Jeden z lepszych produktow serii PZ. Dobrze oczyszcza buzie, ma dosc przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Swietnie wspolgra z tonikiem, jest o niebo lepszy od zelu i kremu z tej serii. Buzia po nim jest gladka i odswiezona. Duzo bardziej lubie jednak pianke z serii Happyderm.

Używam tego produktu od: rok

lepsza niż żel,ale ...

wcale nie dobra.
Wysusza,podrażnia,ściąga.Na dłuższą metę pogarsza stan cery.
Szybko się kończy,kosztuje tyle co żel,a kupować trzeba znacznie częściej.

Używam tego produktu od:używałam pół roku
Ilość zużytych opakowań:6-8

wrastające włoski

Lepszy niż żel

Jakoś konsystencja i właściwości tej pianki odpowiadają mi bardziej niż żelu z tej serii. Pianka jest delikatniejsza, chociaż wysusza prawie tak samo. Mycie nią twarzy jest przyjemne, pianka dobrze się pieni, usuwa resztki makijażu, ale oczywiście jak to pure zone- w ogóle nie działa na niedoskonałości czy nawet nie zapobiega ich dalszemu powstawaniu. Dlatego tylko 3 gwiazdki. Zdecydowanie mogłaby być lepsza.

Używam tego produktu od: uzywałam ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

lubie

Bardzo fajny pomysł. Pianka bardzo dokładnie oczyszcza-dokładniej niz żel. Bardzo mi sie podoba formuła tego kosmetyku. Dość mocny skład ma, ale na pewno działa. Lubie i na pewno jeszcze kiedys kupie

Używam tego produktu od:-

jest ok

kupilam dwa opakownia w promocji i wiecej nie dam sie nabrac
za ta cene mozna znalesc lepsze produkty, ogolnie dobrze oczyszcza skore ale:
-wysusza
-nie zmywa makijazu
-szybko znika,nawet jak sie nie dociska pompki do konca

Używam tego produktu od:2 miesiecy

taki troche niewypał..

Pianka nie jest wydajna,czym sugerowalam sie podczas zakupu.
Dosyć szybko "znika"-nie dało sie rady troche pomasować tym specyfikiem,musiałam wyciskać więcej.
Ostatecznie oddałam ją znajomej i kupiłam żel z tej serii,który działał okej.
Dla tej pianki jestem na nie.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:z pół pierwszego,została oddana:)

Jestem na tak

kupilam skuszona wyjatkowa cena (0.99 pensa ;) ) w polsce chyba nigdy nie doczekamy sie zeby placic groszami za L'oreala ;)
No ale do rzeczy - swietna konsystencja, uwielbiam ja - żelik zmieniajacy sie w pianke :) Przy wmasowywaniu moze troszke poszczypac, sciaga mocno twarz wiec po uzyciu strannie nawilzam twarz kremem.
Ale efekty po niej widac. Pory sie zamykaja, znikaja 'zanieczyszczenia', skora mniej sie swieci, nie przetluszcza tak jak zwykle :) Czyli robi to co powinna, wiec na pewno nawet w Polsce sie na nia skusze, wszak 20 zlotych to tez nie majatek, jesli cos jest sprawdzone :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 niecale jeszcze

niezły

To jeden z lepszych produktów do oczyszczania cery jaki miałam. Dobrze oczyszcza tłustą skórę i nie podrażnia przy tym suchych partii. Buźka wygląda jakby zdrowiej i niespodzianek w postaci pryszczy też jakby mniej.
Dobry produkt, więc wolałabym żeby był bardziej wydajny. Ale i tak ok.

Używam tego produktu od:przez jakiś czas

Fajny

Mam cere mieszną.
Strefy suchej nie wysusza, a sterfe tłusta bardzo ładnie oczyszcza. Zdecydowanie mniej mam "niespodzianke". Po umyciu nim twarzy można az poczuc, ze skóra jest czysta :)
Jedna żelo - pianka wystarczyła mi na 2,5 miesiaca, wystarczy tylko troszke żelu nałozyc i wystarczy na umycie całej twarzy. dałabym 5 gwiazdek, ale jednak po uzyciu mam czerwonawą twarz.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Fantastyczna

Daję pięć gwiazdek bez mrugnięcia okiem. Pierwsze opakowanie dostałam od przyjaciółki w zestawie z tonikiem (który jest żrąco-alkoholowy:-(). Drugie i następne już kupiłam sobie sama i myślę, że będzie to u mnie stały, a co najmniej często powracający "punkt programu". Produkt owszem ma wady, do których zaliczam SLS (choć nie zaraz na początku składu, co już jest jakimś sukcesem w porównaniu do większości żeli czy pianek) oraz zupełnie marną wydajność. No i zapach średni na jeża, ale nawet go polubiłam.
Niemniej jednak wszystkie wady tej "żelopiance" wybaczam, bo:
- pomimo piankowej konsystencji świetnie oczyszcza (po wszelkich innych piankach zawsze czułam się "niedomyta")
- odświeża skórę, zwęża pory, wygładza
- no i last but not least - jest super delikatna! Mam skórę tłustą, ale po żelach do mycia najczęściej ściągniętą i wyschniętą. Po tej piance nigdy nic mi się takiego nie zdarzyło. Nawet słynny w niektórych kręgach ;-) żel Ziai bez SLS ściąga mnie bardziej niż Pure Zone.
Szukałam preparatu do mycia zawierającego kwas salicylowy i na tym się absolutnie nie zawiodłam. Polecam wszystkim cerom problematycznym, ale wrażliwym (oczywiście uwaga na ten kwas salicylowy, zdarzają się alergie)

Zawiodłam się

Pianka jest mało wydajna, co już ktoś przede mną zauważył... wyciska się jej jednorazowo zbyt wielka ilość, więc opakowanie zużywa się dość szybko. Sama pianka absolutnie nie nadaje się do zmywania makijażu (o makijażu oczu nie wspominając), do tego słabo oczyszcza i moim zdaniem wysusza (ale w końcu ma w sobie kwas...), jedyne co jej w miare wychodzi to pienienie się. Na pewno więcej jej nie kupię, znam lepsze i tańsze żele/pianki od tej.