John Frieda, Frizz Ease, Dream Curls - Curl Perfector (Spray do układania loków)

Innowacyjny spray do włosów, zawierający substancje odżywcze. Nie zawiera alkoholu i nie klei się. Nie natłuszcza włosów. Podkreśla skręt i nadaje włosom kręconym jedwabistą miękkość. Stosować na wilgotne lub suche włosy - także jako odświeżający loki "wake-up-call". Opakowanie z atomizerem.

porażka

miałam już chyba wszystkie możliwe kosmetyki do kręconych włosów od najtańszych po te droże typu F.Fekkai spray J.Frieda nie robi nic wręcz prostuje moje loki skład kosmetyku też nic specjalnego więc nie polecam bez nawilżania utrwalania podkreślenia skrętu

Używam tego produktu od: kupiony kilka miesięcy temu

zwykły układacz

Kosmetyk radzi sobie z tym do czego jest przeznaczony.
Trzeba uważac, żeby nie nałożyć go za dużo, ponieważ potrafi sklejać wlosy.
Duża pojemnośc kosmetyku sprawia, że starczy nam na długo.
Raczej nie kupię go ponownie ze względu na dość wysoką cenę oraz trudną dostepność.
Tańsze kosmetyki sprawdzają sie podobnie jak ten.

w miare ok

Spray do ukladania i podkreslania lokow. Podkresla naturalny skret, ale lekko skleja wlosy. Uzywam po umyciu na mokre wlosy,nie wymaga juz uzycia pianki do wlosow. Produkt w miare ok,jednak rewelacji nie ma. Nie wiem czy kupie ponownie...

John Frieda - reklama

może być

Zachęcona kometarzem mojej koleżanki postanowiłam użyć tego specyfiku.Bardziej zadowolona jestem z pianki, która przy uzyciu dyfuzora robi super loki, ale ten spray jest zbyteczny.

Zalety:
wzmacnia skręt
uwidacznia loki

Wady:
można łatwo przedawkować i użyć go za dużo
za bardzo skleja loki szczególnie przy użyciu suszarki - co go dla mnie wyskwalifikuje
mało wydajny

Używam tego produktu od: 1 mc

Mój na zawsze!

Uwielbiam, tak można podsumować moją recenzję. Jest doskonały, nie zawiera alkoholu, ładnie pachnie, łatwo się nakłada:) Nie zgadzam się kompletnie z negatywnymi ocenami na jego temat, ponieważ skręt moich włosów jest o niebo lepszy niż przy używaniu żelu do włosów, który dodatkowo zostawiał mi na grzebieniu klejącą czarna maź. Gdy włosy są mokre spryskuję je obficie i zostawiam do wyschnięcia i mam piękne loki. Potem np. rano rozprowadzam rękami odrobinę albo nieraz wcale i loki jak były tak dalej są.
Jedyna wada że trudno go dostać...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

ma plusy i minusy

Nie przepadam za tą formą kosmetyków do stylingu, ale kupiłam ten spray zachęcona jego składem, a raczej brakiem alcohol denat. w tymże, a poza tym chciałam mieć komplet z pianką. I w duecie z pianką spisuje się całkiem nieźle, ponieważ utrwala jej działanie. Sam w sobie ani nie wzmacnia skrętu nałożony na wilgotne włosy ani zbytnio nie odświeża skrętu nałożony na drugi dzień na suche włosy. Gdy się go użyje mało - nie robi nic, a gdy dużo - skręt jest wzmocniony, odświeżony, ale przy tym włosy są trochę posklejane. Także trzeba go dawkować ostrożnie, najlepiej spryskać obficie pukiel po puklu i od razu ugniatać. W ten sposób można odświeżyć i utrwalić loki bez obawy o nadmierne sklejenie. Niestety przy takim stosowaniu buteleczka szybko się opróżnia :( No ale warto dodać, że spray nie wysusza włosów i przyjemnie pachnie.

tak, tak, jeszcze raz tak

Używam serii Frizz'n Easy od lat, gdy jeszcze kosmetyki te nie były dotępne w Polsce.
Regularnie używałam właśnie tego sprayu do modelowania jak i żelu - oba do kręconych włosów.
AAha, i jeszcze serum do zniszczonych włosów.
Ale wracając do sprayu - moje włosy są bardzo delikatne, kręcone - jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o stylizację. Musi to być coś, co usztywni moje loki, zdycyplinuje je i podkreśli skręt.
Spray jest jedynym, ktory spełnia te warunki.
Stosuję go na wilgotne wlosy, ale takie już wczensiej trzymane w ręczniku, a także w kolejne dni do odświeżenia fryzury.
Zasada podstawowa - nie wolno używać tego za dużo. parę pryśnięć i ugniatanie, jeszcze raz ugniatanie. i najlepiej niech włosy schną na powietrzu.

Co do zapachu...mnie on nie przeszkadza, wyznaję zasadę we wszelkich kosmetykach, że jesli ladnie pachną, nie są najlepsze. i to sie sprawdza.

Jednym słowem wbrew wcześniejszym recenzjom ja polecam ten spray z czystym sdumieniem.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Kosmetyku używam od paru dobrych lat, powiedzialabym, że od 8, opakowan zuzylam sporo, nie potrafie powiedziec
Recenzja: ...

zbędny gadżet

do tej firmy mam ogromny sentyment za serie dla brunetek gdyz -co mi sie jeszcze nie zdarzylo - dawala rezultaty na moich wymagajcych wlosach i o dziwo rezultaty ktore przerosly moje oczekiwania. oszolomiona efektami zawierzylam tej marce i zakupilam jeszcze sporo produktow tej firmy m.in w promocji az 2 opakowania curl perfektor (drugi gratis)

co do tego spraju moge niestety tylko potwierdzic porzednie opinie.. nic nie daje,
uzywam go z przyzwyczajenia wierzac ze jakas zawsze chociaz minimalna poprawa sie pojawia :(

daje dwie gwiazdki z tego wzgledu ze
*faktycznie kosmetyk zgodnie z obietnica ma bardzo lekka formule, nie wysusza takze nie natluszcza jak i nie skleja wlosow co jest niestety minusem wody dysplinujacej fructisa.

*zapach - nie jakis urzekajacy ale bardzo slabo wyczuluwalny a przez to neutralny co niestety irytuje mnie u w/w fruktisa pachnacego jak dla mnie zbyt mocno i zupelnie nie moja 'zielona' roslinna nuta

ale co z tego jesli efektow jakichkolwiek brak???? :(:(:(

a na pytanie: gdzie te sexy loki ?
odpowiem

jedynie w (wyssanym z palca) opisie dzialania kosmetyku ;););););)

Używam tego kosmetyku od: rok czasu
ilość zużytych opakowań: 2

ja tez sie pytam ;)

Totalne rozczarowanie. Nabylam go zachecona super rezultatem przy stosowaniu serum antifrizz tej firmy. Niby ma utrwalac, nadac ksztalt i zmiekczac wlosy, a tylko je skleja. Wcale nie nadaje ksztaltu ani lokom ani nie wplywa na caloksztalt fryzury. Totalnie przecietny, znam duzo wiecej lepszych produktow o duzo nizszych cenach. Zdecydowanie nie polecam.

ja sie pytam

gdzie te loki?! co prawda nie mam kreconych wlosow, tylko falujace, totez nie spodziewalam sie sprezynek tylko podkreslenia fal. Niestety. Spray moim wlosom robi dokladnie NIC. Troszke je skleja i rozdziela na kosmyki, czyli nadaje lekka strukture fryzurze - ale tylko gdy nalozyc go na mokro. Jako wake-up-call nie sprawdza sie zupelnie. Mam pianke z tej samej serii i pianka dziala, i mialam nadzieje ze ten spray chociaz odswiezy mi to co zdzialala pianka, jako ze po przebudzeniu moje wlosy z reguly przypominaja stog siana i bez uzycia grzebienia sie nie obejdzie, a ten oczywiscie robi "kuku" falom. Nic z tego. Jedyny plus to fakz ze spray nie szkodzi wlosom, nie wysusza ich i nie natluszcza.
Nie dyskwalifikuje go zupelnie gdyz nie wykluczam ze w przypadku naprawde mocno kreconych wlosow ten spray moze miec lepsze dzialanie.