Frizz Ease, Curl Reviver Corrective Styling Mousse (Pianka do układania loków)

Frizz Ease, Curl Reviver Corrective Styling Mousse (Pianka do układania loków)

Bezalkoholowa pianka do podkreślania loków, o specjalnej formule wzbogaconej o pantenol i składniki wygładzające włosy. Gwarantuje piękne wydobycie i utrwalenie loków, nabłyszcza, nie wysuszaja ani nie skleja. Zawiera filtr UVA.

Totalnie nie dla mnie

Totalnie nie wybór dla mnie, sprawia, że moje włosy są mniej kręcone niż przed nałożeniem czegokolwiek.
\\n
\\nMinusy:
\\n- nie utrwala,
\\n- tak jakby rozprostowywała mi włosy
\\n- sprawia, że są takie dziwnie tłustawe
\\n
\\nPlusy:
\\n- jeszcze nie znaleziono

jedna z gorszych pianek do włosów jakie miałam...

Pianka niestety skleja włosy, wcale nie ułatwia ich skrętu a wręcz mam wrażenie, że po jej użyciu włosy mi się szybciej prostowały niż po innych produktach do stylizacji ;-/ niestety moim zdaniem jeden z gorszych produktów do stylizacji włosów jaki miałam okazję używać a naprawdę przechodziłam przez wiele... ODRADZAM!

Używam tego produktu od: bardzo długo i niestety nie zanosi się, że uda mi się go skończyć ;-/
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowej wielkości

słabiutko... :-(

jak dla mnie nic specjalnego. Pianka jak pianka niezauwazyłam podkreślenia skrętu. Włosy po piance są bardzo hmm... "twarde". Nie chodzi mi tutaj o to że są sztywne bo nie czuje się kosmetyku na włosach ale powoduje że włosy sa nieprzyjemne w dotyku- jakby zniszczone i niezadbane... Pianka powoduje u mnie przesuszenie i zmatowienie włosów... i jest nieekonomiczna jak na piankę... Na pewno nie kupię wiecej tego kosmetyku :-( Jestem zawiedziona...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

John Frieda - reklama

nic specjalnego

Mam włosy gęste, naturalnie kręcone. Próbowałam już wielu produktów, które ładnie podkreśliłyby moje loki przez cały dzień. Ten produkt kupiłam skuszona promocją w Rossmannie. Niestety zawiodłam się, nie okazał się dobry dla moich włosów...

PLUSY:
ładnie pachnie
utrwala fryzurę

MINUSY:
skleja włosy
nie podkreśla skrętu loków
cena

Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: ok. rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (używałam dość rzadko)

zwykła pianka

Zwykła pianka.
Dobrze układa włosy.
Bardzo ładnie pachnie.
Tyle plusów.
Niczym sie nie różni od o wiele tańszej pianki nivea.

Minusem jest dostępność tego kosmetyku oraz jego wysoka cena.
Myślę, że ta pianka nie jest tyle warta.
Na pewno więcej jej nie kupię, wolę coś tańszego o takich samych właściwościach.

Może być.

Pianka ma ładny zapach, lekką konsystencje.
Używając jej z całą serią Friedy jest fajna, ale mieszając z innymi marami i kosmetykami do loków traci na własciwościach.Stanowczo lepiej działa przy naturalnym wysychaniu włosów niż przy suszeniu suszarką.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Porażka

Mam włosy cienkie, suche i naturalnie kręcone. Pianki używam dla utrwalenia moich loczków, bo są bardzo nietrwałe. Używałam już rożnych preparatów do włosów kręconych, ale nic w 100% mnie nie zadowalała. Skuszona rewelacyjnymi recenzjami z różnych źródeł zakupiłam tę piankę (na szczęście w promocji).
I niestety gigantyczne rozczarowanie :(
Pianka koszmarnie skleja mi włosy, choć nakładam jej bardzo niewiele. Po wysuszeniu nie mam miękkich loczków, tylko spiralne druty. Nie takich efektów oczekiwałam po produkcie z nieco wyższej półki.
Zdecydowanie bardziej polecam ponad dwukrotnie tańsza piankę z Niva do włosów kręconych. Efekty i cena zdecydowanie lepsze

Ilość zużytych opakowań: użyłam tylko kilka razy

calakiem fajna

mam wlosy falowane, a nie krecone.
Kiedys probowalam suszyc dyfuzorem po nalozeniu tej pianki i efekt byl kiepski. Ale moze ja nie umiem susztc dyfuzorem wlosow ;) wiec dalam sobie spokoj

Teraz nakladam ta pianke gdy nie chce mi sie suszyc wlosow.
Wlosy sie po niej nie ukladaja jakos wyjatkowo pieknie, ale na drugi dzien nie mam szopy, a to jest najzwazniejsze.

+wydajna
+nie skleja wlosow!!
+wlosy sa gladkie, nie pusza sie

- cena

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

poprawna

Od kiku miesięcy testuję produkty do definiowania loków.
Ten kupiłam impulsywnie bez wcześniejszego sprawdzenia recenzji. Pianka jest dobra. Nie pachnie intensywnie (co w wielu produktach mi przeszkadza), nie skleja włosów, delikatnie definiuje loki.
Moim zdaniem ma jeszcze jedną zaletę: nałożona na mokre włosy jakby "wysysała" z nich wilgoć i suszenie mojej burzy włosy trwa dosłownie chwilę.
Nie utrwala jednak włosów w sposób spektakulany. Ja je myję i układam codziennie więc nie jest to dla mnie jakiś ogromny problem ale dwa dni ten produkt na włosach na pewno by nie wytrzymał.
Jeśli ktoś poszukuje subtelnego efektu delikatnych fal ten produkt może być dla niego ciekawy.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świetna pianka!

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na tą piankę. Jest rewelacyjna! Przetestowałam w swoim życiu tysiące, ta jest zdecydowanie najlepsza! Wyczerpuje maksymalnie możliwości pianki do kręconych włosów! Ludzie, przecież to nie jest jakieś cudo, które wam magicznie "zamrozi" fryzurę, że rano wstaniecie z idealną i nienaruszoną! Ja nie mam jej nic do zarzucenia, może oprócz ceny. Nie ważne ile nawalę, nie skleja włosów, nie wysusza, co jest najważniejsze przy układaniu loków. Wg mnie utrwala całkiem przyzwoicie, i tak kręconych włosów NIC nie jest w stanie utrzymać na miejscu, no chyba, że mają specyficzną strukturę. Jest wydajna, ładnie pachnie... polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Dla mnie bardzo dobra pianka;)

Pianka jak dla mnie jest naprawdę bardzo dobra. Jakiś czas temu zafundowałam moim włosom (to nie był dobry pomysł) trwałą. Na początku nie mogłam odnaleźć ŻADNEGO dobrego kosmetyku do moich włosów, które były wysuszone trwałą:/ Ale trafiłam w promocji w Rossmannie właśnie na nią. Dla mnie cudo (choć ciesze się że już się pozbyłam trwałej:P). Włosy nie były posklejane po niej, tylko miały bardzo fajny naturalny skręt i wygląd. Co ważnego pianka nie skleja włosów, czego nie znoszę i nie robi tandetnego wyglądu sztucznego właśnie układania włosów (mokra włoszka czy inne tam). Za cenę odejmuje pół gwiazdki, jest jeszcze do przyjecia w promocji za taką jakość, choć mogłaby być troszkę tańsza;)

Ilość zużytych opakowań: 2x 200ml

Taka sobie

Pianka jest stosunkowo mała i trzeba jej nalozyc sporo wiec sie nie kalkuluje... :/
Jednak na moich wlosach sie w miarę sprawdza. Nie skleja jest lekka i włosy wyglądają normalnie, czyli nei są typu mokra włoszka ani nie są jakieś suche i sianowate. Pianka jest lepsza od welli.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle jedno, ale uzywam na zmiane z innymi produktami