Artdeco, Perfect Teint Concealer (Korektor w pędzelku)

Artdeco, Perfect Teint Concealer (Korektor w pędzelku)

Pojemność 1,8 ml

Rozświetlający korektor pod oczy w formie praktycznego sztyftu. Obrotowy mechanizm w po łączeniu z aplikatorem w postaci pędzelka umożliwiaj.a precyzyjne i równomierne zamaskowanie cieni pod oczami i drobnych zmarszczek. Optycznie odświeża. Wodoodporny i długotrwały. Hypoalergiczny. Dostępny w trzech odcieniach
- 1 różowawy beż
- 3 neutralny beż
- 5 żółtawy beż
Art.-Nr. 497.

Jest zadowolenie.

Kupiłam na promocji za jakieś 40zł. Na moją dojrzałą skórę bardzo dobrze nawilża, skóra jest cały dzień w dobrej formie. Nie wiem czy rozświetla, kryje średnio, ale dla mojej cery efekt dobrej skóry pod oczami jest. I dlatego jest zadowolenie. Mam numer 6 albo 9.

Słabo.

Pokładałam duze nadzieje w tym korektorze przez wzgląd na markę, no i cene (ok.60 zł) jaką za niego zapłaciłam. Rozczarowanie przyszło szybko. Korektor bardzo słabo kryje, trochę rozświetla,a le na moją dolinę łez to za mało niestety. Jadyne co w nim fajne to stylowe opakowanie i nic poza tym. Kiepsko wydane pieniądze ,nie polecam...

Idealny jako rozświetlacz

Produkt został zakupiony w Niemczech. Zdecydowałam się na niego dlatego, że poszukiwałam dobrego rozświetlacza ;) Nie wypowiem się na temat tego, czy ten produkt sprawdza się jako korektor, gdyż nie mam problemów z sińcami pod oczyma ;) Także nie wiem, jakie ma on właściwości kryjące.
Po jego użyciu uzyskuje dokładnie taki efekt, jakiego oczekuje. Trwale i subtelnie rozświetla okolice pod oczami :)
Czy kupie go ponownie? Zdecydowanie tak, już złożyłam "zamówienie" u męża :D

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, drugie w trakcie

Testujemy nowości z Sephory

Polecam osobom, którym zależy bardziej na rozświetleniu skóry pod oczami, nie na kryciu mocno widocz

Kupiłam korektor w Douglasie, polecano mi go najbardziej spośród wielu innych dostępnych w sklepie. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt. Zgodnie z tym co obiecuje producent, korektor rozświetla i to jest jego główne zadanie. Nie krycie, chociaż oczywiście i taką funkcję spełnia, ale nie liczmy na to, że zakryje nam bardzo widoczne sińce pod oczami. Niestety, w tym wypadku cudów nie ma. Sama mam mocne sińce pod oczami i trochę się zawiodłam po zakupie, bo dopiero w domu zauważyłam, że jest to korektor rozświetlający, ja jednak szukałam kryjącego, ale mimo to bardzo jestem z niego zadowolona. Skóra pod oczami jest dzięki niemu bardzo rozświetlona, sińce zakryte, może nie perfekcyjnie, ale wystarczająco.
Co więcej, utrzymuje się długo, nie trzeba go nakładać w ciągu dnia ponownie w celu poprawek.
Minusem jest oczywiście cena, niestety 70 zł to trochę drogo, chociaż patrząc na działanie korektora - warto tyle zapłacić.
Mam jeszcze radę dla dziewczyn, które mają bardzo mocne sińce pod oczami - kupcie korektor pod oczy firmy MAC. Jego działanie jest z założenia kryjące, ma zupełnie inną konsystencję. Natomiast ten korektor ma głównie rozświetlać, więc w takiej kategorii powinien być oceniany.

Całkiem w porządku

Kupiłam całkiem przypadkiem i jestem w sumie zadowolona, choć po pierwszym użyciu czułam pieczenie wokół oczu. Nie byłam pewna, czy to z winy korektora, więc użyłam ponownie i potem już nie uczulał- dziwne. Dość dobrze ukrył cienie pod oczami (wstaję do pracy o 3.30 rano, więc ma nie lada zadanie). Nie wysusza i łatwo się go wklepuje. Nie wykluczam, że kupię go ponownie ale chciałabym jeszcze wypróbować inne korektory.

MAŁE NIC ZA DUŻE PIENIĄDZE...I UCZULA :/

KUPIŁAM TEN KOREKTOR ROK TEMU , ZA PRAWIE 70ZŁ , KOLOR 5 ŻÓŁTY CELEM ROZŚWIETLENIA POD CZAMI ( NIE MAM ZMARSZCZEK , ANI CIENI , MAM GŁADKĄ WYPIELĘGNOWANĄ SKÓRĘ ) , NIESTETY , KOREKTOR OPRÓCZ DOBREGO KOLORU NIE POSIADA ŻADNYCH WŁAŚCIWOŚCI, ANI KRYJĄCYCH , ANI PIELĘGNUJĄCYCH, NIE ROBI DOSŁOWNIE NIC, A ŻEBY POKRYĆ CIENKĄ WARSTWĄ SKÓRĘ MUSZE GO ZUŻYĆ TYLE , ZE STARCZYŁBY CHYBA NA MAX MIESIĄC PRZY REGULARNYM UŻYWANIU...DO TEGO ZASKOCZONA STWIERDZIŁAM ,ZE PODRAŻNIA MI OCZY , A SKÓRA ROBI SIĘ PODEJRZANIE ZACZERWIENIONA ( TO SAMO MAM PO BAZIE POD CIENIE ARTDECO ! ) JA NIE POLECAM, SZKODA PIENIĘDZY ...:(((

Używam tego produktu od: ROKU
Ilość zużytych opakowań: JEDNO, OSTATNIE

Świeże i rozświetlone spojrzenie :)

Korektor cenię przede wszystkim za lekką konsystencję i nie wysuszanie skóry pod oczami, które powoduje większość produktów tego typu. Nie ma on dużego działania kryjącego, co powoduje, że wygląda bardzo naturalnie - mnie odpowiada gdyż nie mam cieni pod oczami. Używam go w celu rozświetlenia i dodania spojrzeniu świeżości - w tym spisuje się doskonale ;) Nie wałkuje się i nie podkreśla zmarszczek.

Mimo, że jest drogi i niezbyt wydajny, na razie pozostaje mu wierna :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie

Zużyłam już dwa opakowania tego korektora i to w przeciągu 3 miesięcy, także nie należy on do zbyt wydajnych kosmetyków, ale to z reguły „wada” korektorów w pędzelku. Skoro już od minusów zaczęłam, to dodam jeszcze, że jego regularne używanie za taką cenę nie jest przyjazne portfelowi i ma dosyć małą gamę kolorystyczną (kolejna ogólna wada korektorów). ;)
I tak przejdę do plusów:
- jest lekki, łatwo go rozprowadzić i wklepać pod oczy;
- nałożony w odpowiedniej ilości nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla ich;
- zakrywa lekkie sińce po oczami (mój największy problem), ale ponieważ jest dostępny tylko w 4 kolorach, wątpie, że każda kobieta będzie mogła zdziałać nim cuda; za jasny stworzy „białe plamy” pod oczami, a za ciemny będzie wyglądał jak gojący się siniak.
Ogólnie byłam z niego zadowolna, ale zachciało mi się wypróbować coś innego ;) Z czasem na pewno do niego wrócę.

Fajny, ale nie na moją wrażliwą skórę pod oczami

Korektor jest naprawdę fajny, jednak wywołuje u mnie zaczerwienienia pod oczami, więc to go oczywiście skreśla. Szkoda, bo ładnie rozświetla moje duże cienie pod oczami (jednak nie zakrywa ich w całości), jest trwały i dobrze kryje niedoskonałości.Gdyby nie moja (jak się okazało) wrażliwa skóra pod oczami, to byłby moim KWC. Wcześniej stosowałam również korektor mineralny z Ardeco i on również wywołał u mnie zaczerwienienia, opuchnięte powieki, więc nie wiem co mają te korektory, że moja skóra pod oczami tak fatalnie reaguje.
Osobą, które nie mają aż tak wrażliwej skóry pod oczami oczywiście polecam.
Korektor oceniam tak, jakbym nie miała tego uczulenia po nim.

Całkiem, całkiem

Zacznę od tego że ta firma ma (jak dla mnie ) różnej jakosci produkty.Idąc do Dauglasa chciałam jak zawsze kupić korektor EL ale znajoma namówiła mnie na ten.
Nie nastawiałam się na jakieś rewelacje . Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona. Ładnie ,delikatnie kryje,jest trwały . Chyba się polubimy:-)
Polecam , tym bardziej że nie jest drogi.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry lekki korektor rozświetlający

Uważam, że wszelkie negatywne oceny tego kosmetyku są niesłuszne, gdyż z założenia jest to korektor mający rozświetlać spojrzenie i w takiej kategorii powinien być oceniany. Jak dla mnie można mu zarzucić jedynie małą wydajność, gdyż przy codziennym stosowaniu starcza na bardzo krótko - 2, może 3 miesiące. Ja nie aplikuję codziennie, jedynie kiedy jestem bardzo zmęczona, niewyspana i chcę dodać spojrzeniu nieco blasku :) Na co dzień nie mam zbyt dużych cieni pod oczami.

Plusy:
+ delikatna, kremowa konsystencja. Kosmetyk bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug, można go wklepać palcami albo rozsmarować pędzelkiem.
+ ładnie stapia się ze skórą, staje się "niewidoczny".
+ nie waży się, nie zbiera się w zmarszczkach.
+ utrzymuje się przez cały dzień.
+ najważniejsze - przepięknie rozświetla spojrzenie, nadaje oczom blasku, skóra wokół nich wygląda młodo, naturalnie, rześko i na wypoczętą. Coś pięknego.
+ bardzo lekki, nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu, nawet nawilża

Minusy:
- wyjątkowo irytuje mnie pędzelek, którym aplikuje się korektor, gdyż nie wypływa on na jego zakończeniu, ale tuż u nasady.
- wydajność - jak napisałam na wstępie wystarcza na dośc krótko, stąd pół gwiazdki w dół.

+/- korektor nie zakamufluje większych cieni pod oczami, ale nie taka jest jego rola - jest to korektor rozświetlający, wspaniały dla kobiet ceniących sobie naturalne wykończenie makijażu. Jeśli jednak chcemy ukryć większe sińce, potrzebny będzie kosmetyk o większym kryciu.

Dla mnie niezastąpiony, jeśli chcę wyglądać na wyspaną i wypoczętą :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

ideał

Korektor poleciła mi Pani w Douglasie. Moim celem było dobre krycie cieni (są umiarkowane) bez jednoczesnego wysuszenia.
Korektor okazał się naprawdę super.
Świetnie zakrywał wszelkie oznaki zmęczenia pod oczami. Nie wnikał, ani nie podkreślał drobnych zmarszczek. Nie wysuszał, a nawet nawilżał bez ówczesnej aplikacji kremu.

Jest idealny, poza faktem, że jest niestety dość mało wydajny :( 1 opakowanie przy codziennej jednorazowej aplikacji starczyło na jedynie 2-3tyg.
Co niestety jest dość istotne przy jego cenie -ok. 70zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania