Color Focus Palette

Color Focus Palette

Zgłaszająca osoba: meganize

Poczwórne cienie do powiek o bardzo subtelnym połysku /pół-mat/ i pięknym zapachu. Aplikacja jest niezwykle prosta, cienie mają jedwabistą konsystencję /zawierają sproszkowany jedwab/,wystepują w ciekawej gamie kolorystycznej. Opakowanie poręczne, ze sporym lusterkiem i wygodnym aplikatorem. Cienie nakłada sie wygodnie, w ciągu dnia nie obsypują się, nie zbierają w zagięciu powieki i co bardzo ważne - nie zmieniają swojego koloru. Są tak delikatne, iż w ciągu dnia można zapomnieć, że się je nałożyło.

Cienie są bardzo wydajne, wszystkie mają najmniej 3-letni okres przydatności. Posiadają opakowanie kartonikowe, na którym znajduja sie wszystkie ważne informacje.

Cena: ok. 165 zł / e 10 g

coz LANCOME TO LANCOME i juz

jedyne co moge dodac to ze
niektore cienie sa mniej napigmentowane
beze sa przezroczystawe z perla
za ta cene nie powinny wiec odbieram gwiazdke
sa trwale
piekne
dopasowane
malenkie :( i szybko sie koncza

nie wiem czemu ciagle je kupuje

heh uwielbiam Lancome

najczęściej używane

Moja poletka to 206 A Fleur de Peau (budyń i kakao z opalizującymi drobinkami, oraz morela i kawa z delikatną perłą. Używam prawie codziennie, są bardzo wydajne mam je około 3 lat i nie chcą się skończyć :)
Najczęściej używam 2 kolorów z perłą.
Przede wszystkim nie obsypują się w trakcie aplikowania jak i w czasie noszenia. Nie rolują się w zagięciu powiek, dobrze się trzymają nawet bez bazy pod cienie.
Idelne delikatne opakowanie, dobrze się układa w dłoni, duże lusterko, bardzo dobrej jakości gąbeczki do aplikacji, oryginalne od początku używania, czyszczone i suszone maja się świetnie. Jedyny minus to cena.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

nie mam zastrzeżeń

posiadam odcień 01-mądrość :)
już sama nazwa mi się podoba:) zarówno cienie jak i szmineczki w bardzo uroczych odcieniach, prezentują się pięknie na skórze, opakowanie bardzo estetyczne i co wazne nie psuje sie. polecam serdecznie

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Peeling do ciała

mój hit:)

Moje ulubione cienie:)
Są bardzo trwałe, nie osypują się wcale (idealne dla osób noszących soczewki), kolory z paletki nie są przekłamane po nałożeniu na powiekę:)
plus za bardzo fajne opakowanie i pędzelek do makijażu:D

Genialne!

Genialne!

Prosta aplikacja, śliczne kolory, poręczne opakowanie z lusterkiem, z którym do tej pory nie mogę się rozstać.

Cień, mimo iż trochę twardy, łatwo się rozprowadza i co dla mnie bardzo ważne, nie obsypuje się i nie osadza w zagięciach powiek.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 paletki

Luksusowe, na co dzień.

Posiadam paletkę czterech brąz-beżów - Honeymoon (sheen), Mannequin (shimmer), Impress (metallic), Lezard (matte).

Zalety:
*świetnie dobrane kolory w palecie - można używać pojedynczo lub kombinować naprawdę efektowne makijaże
*cudne, głębokie lecz satynowe kolory, dobrze napigmentowane
*cień równo się rozprowadza na powiece, nie zostaje w zagięciach, nie osypuje się na policzki
*jedwabiste, delikatne (efekt drugiej skóry)
*eleganckie i zgrabne pudełeczko z lusterkiem

Wady:
*cienie są troszkę zbyt twarde, co utrudnia aplikację
*pudełeczko trudno się otwiera
*bardzo wysoka cena

Kosmetyk zdecydowanie luksusowy. Świetna jakość, warto go mieć. Nie jest to jednak rzecz przyjazna dla portfela, ale uważam, że czasem warto zainwestować w lepszy produkt.

Przeciętniaki

Zawiodłam się.Taka cena ,a jakość przecietna.Moje są dość twarde przez co źle się je aplikuje.Mało napigmentowane.Po kolorach spodziewałam się małego UAU! a tu hmm..zwykłe cienie za które mogłabym dać ok.30zł nie wiecej.Żałuje i więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej czwóreczki (ostatniej)

będe kupować non stop

Nie powiem, ze jest to moj KWC, bo jesli chodzi o wszystkie 4 cienie, to hm...uzywam 2 [mam paletke nr 205]. Ciemny braz codziennie laduje na moich brwiach, kolor po prostu idealnie pasuje do koloru moich wlosow, jest o pol tonu jasniejszy i wyglada rewelacyjnie na brwiach. Jesli chodzi o powieki, to uzywam na nie tego brazu i jasnego zlota, dwa pozostale cienie nie podobaja mi sie, chociaz rudy czasami tez jest znosny, ale w malych ilosciach.

Moge napewno powiedziec, ze bede kupowac te cienie caly czas, za to, ze sie nie zmywaja, trwalosc 10h, nie sa ciezkie i kolorystycznie sa dla mnie w sam raz.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy

Warto.

Moje ulubione.
Mam w wersji palety podróżnej, 6 kolorów.

Trwałe, nie sypią się, nie znikają - w przypadku moich głęboko osadzonych oczu to wyczyn.

Minus tylko za cenę, ale są wydajne.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mam mieszane odczucia

Zawiodłam się trochę na tych cieniach, bo za tą cenę oczekiwałabym lepszej jakości. Mam jedną paletkę w kolorach brązu, nie pamiętam numerka. Kolory owszem fajne, ale jakościowo średnio. Nakładają się ok, chociaż trochę się osypują z pędzla. Trwałość przeciętna, na bazie dają radę wytrzymać dzień, w załamaniu powieki gromadzą się jednak po jakimś czasie. Nie są wcale wydajne, bo widać duży ubytek po jakichś trzech miesiącach stosowania (nie codziennie). Jednym słowem żadna rewelacja jak za tą cenę. Nie będę do nich wracać.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

pełnia szczęścia :)

Mam paletkę śliwka-zgniła zieleń-bladożółty-zieleń pistacjowa.Rewelacja!Aksamitna konsystencja,łatwość i komfort nakładania,trwałość prawie dobowa ;)
Nie zbierają się w załamaniu powieki,nie kruszą,nie bledną w ciągu dnia.Bardzo łatwo łączą się ze sobą i ... nie mają końca.Dopiero po 3 latach intensywnego używania "dotarłam się" do dna.Planuję zakup następnej ale w innej gamie kolorystycznej.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:wciąż w trakcie pierwszego

zależy który zestaw

Niektóre zestawy mogłabym ocenić na 4 a inne na 2 więc daję uśrednione 3 gwiazdki. mam m.in. paletkę nr 203 Delicate romance (odcienie różowo brozązowe + biały) i używam jej bardzo często, biały odcień pięknie opalizuje, podobnie zresztą jak różowy. Na powiekach wyglądają dużo lepiej niż w pudełku. Drugi zestaw, który lubię to zielenie plus szarości (Escapade Champetre 104), jest niezły- kolory jak i trwałość ok, na ogół używam bazy ale bez niej też dają radę. Nr 205 murmures de deserte jest przeciętny, kolory mnie nie powalają, szczególnie nie lubię rudego. Ostatni to 207 Roses de sable - delikatne i ładne w pudełku ale dwa z nich mają drobinki brokatu przez co ciężko je nałożyć i obsypują się. Ogólnie jak za tę cenę to powinno być lepiej.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie kilku jednocześnie