YSL, Instant Pur, Deep Cleansing Masque

YSL, Instant Pur, Deep Cleansing Masque

Zgłaszająca osoba: neuilly

Kremowa maseczka, świeża i stymulująca w łagodny dla skóry sposób przywraca jej równowagę i dodaje promiennego blasku. Składnik oczyszczający, dzięki niezwykle chłonnym gąbeczkom usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia, które pozbawiają cerę blasku, a składnik regulujący poziom sebum normalizuje jego produkcję nie powodując podrażnień. Odkrywamy na nowo przyjemność jaką jest czysta i wygładzona skóra. Przeznaczony do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej.

Cena: 145 zł / 75 ml

dobry, ale nie rewelacyjny

Za tą cenę spodziewałabym się kosmicznych rezultatów.

Mam mieszaną, problematyczną cerę - i jej regularne oczyszczanie to podstawa. Niestety ta maseczka mnie rozczarowała. Oczyszcza akceptowalnie, ale gorzej od maseczki z zieloną glinką St. Ives za 15 zł. I ostateczny efekt - cieniutka puderkowa warstewka na skórze po zastosowaniu - doprowadzała mnie do szału.
Tak więc ten obiecywany przez producenta blas wzięłabym w cudzysłów.

Na prztłuszczającej cerze mojej mamy też nie podziałał jakoś spektakularnie.

W prezencie mozna przyjąć, ale jeśli kupować to już lepiej St. Ives. Za tą cenę dostaniemy pełen karton ;)

Ilość zużytych opakowań: część z 1

Rewelacja

Produkt jest super. Spełnia moje oczekiwania: oczyszcza pory, łagodzi zaczerwienienia i minimalizuje przebarwienia ktore mam po tradziku. Jednoczenie nawilza co jest dosc nietypowe w maskach oczyszczających. No i ten zapach ktory w YSL mnie powala. Rewelacyjna maska oczyszczajaca nie wysuszajaca suchych partii ( wrecz je nawilza) to chraklterystyka maseczki

Używam tego produktu od:roku

Delikatna i skuteczna

Bardzo dobra i bardzo delikatna.dobrze oczyszcza i nie sciaga skory.Uzywam bardzo duzo masek oczyszczajacych a ta jak mam zbyt wysuszona lub podrazniona skore,ona sama nic nie podraznia,moze byc uzywana do wrazliwej skory,ladnie pachnie i dobrze sie splukuje.polecam

fakty i mity depilacja

***

Jak to u YSL - nakładanie kosmetyków pielęgnacyjnych tej firmy to naprawdę przyjemność : maseczka ma fajny zapach i pastelowy kolorek , dzięki lekkiej kremowej konsystencji przyjemnie się ją nakłada . Dość intensywnie pachnie przez cały czas . Stosuję ją nawet po pilingu i nie obserwuję żadnych zaczerwień , szczypania - jest naprawdę bardzo łagodna . Nie ściąga mocno skóry , trzymana nawet 20 minut nie zamienia się w skorupę - nadal jest lekka i aksamitna . Co ważne - nie wysusza absolutnie skóry . Ale przyznam szczerze , nie tego oczekiwałam za tę cenę . Efekt końcowy jest taki sobie - potrafi to również maseczka za 100 zł - cera jest świeża , gładka , ale nie jest np. tak oczyszczona i tak rozjaśniona jak po maseczce chociażby Biopur czy Givenchy . Bardzo szybko się kończy :/

delikatna i skuteczna

Maseczka z gatunku kremowych i delikatnych, bardzo komfortowa w uzyciu- doskonale sie naklada i zmywa.Pozostawia skore aksamitna, oczyszczona, odswiezona, absolutnie nie wysusza.. Nie powoduje podraznieni.Jednym slowem doskonala maseczka- za mniej doskonala cene..
Jedyne co mi nie odpowiada to cena, bo produkt jest malo ekonomiczny w uzyciu..
Kupiony w tzw chwili slabosci.. Nie wiem czy powtorze ten zakup- prawdopodobnie tak o ile nie wyjdzie jakas nowosc z maseczek w miedzyczasie..