Lancome, Teint Rénergie Lift SPF 20

Lancome, Teint Rénergie Lift SPF 20

Podkład w kremie firmy Lancome o właściwościach liftingujących. Zawiera Micro lift, który (jak określa producent) "prasuje" zmarszczki.
Nowoczesne pigmenty rozswietlające Freshcolor nadają twarzy kolor zdrowej skóry i dodają blasku.
Kompleks STIMULINE-E nawilża, chroni i pomaga walczyć z rodnikami oraz przedwczesnym starzeniem sią.
Podkład posiada filtr przeciwsloneczny SPF 20.

Występuje w sześciu typowych dla firmy kolorach:

01 Beige albatre
02 Lys rose
03 Beige diaphne
04 Beige Nature
05 Cognac
06 Cannelle
(dostepny jest tez kolor 010 procelaine, ale chyba nie we wszystkich krajach)

Cena: 160-180 zł / 30 ml

Cena/Pojemność:

Pomarańczowy koszmarek

Mnie ten podkład rozczarował na całej linii. Poleciła mi go Pani w Sephorze - jako fanka Dior Sculpt postanowiłam wypróbować Lancome.... Podład wyglądał w miarę ok tuż po nałożeniu. Z każdym kwadransem było tylko gorzej. Po pierwsze uwypuklił zmarszczki mimiczne. Po kilku godzinach zmienił odcień na ... lekko pomarańczowy (!). Suche skórki wokół ust pojawiły się zaraz potem. Zwieńczeniem było czoło w plamy, kiedy postanowił "spłynąć". Nie mogłam uwierzyć, że to wszystko zasługa podładu z tzw. "górnej półki"....

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: tylko próbka - na szczęście...

Jak dla mnie najlepszy

Kocham ten podkład bo wygląda bardzo naturalnie na twarzy, bardzo fajnie sie rozprowadza, nawilża skórę i ma przyjemny zapach.
Jeśli chodzi o to że skóra się po nim świeci to prawda, ale mi to odpowiada bo cera wygląda na swieżą, a jak coś to zawsze można użyć bibułki.
Jak dla mnie najlepszy podkład, a użyłam ich już trochę:)

beige diaphane

Mialam przyjemnosc testowac nr 03. Wyprobowalam juz wszystkie podkladu z Lancome i ten podobnie jak cala reszta jest raczej sredni. Mam cere mieszana, ze sklonnoscia do przetluszczania sie w strefie t. Ten podklad bardzo szybko uwwidocznil moje "swiecace" miejsca, juz po pol godziny od nalozenia swiecilam sie niczym neon. To dla mnie dosc duzy minus. Za to ladnie poradzil sobie z kryciem, choc latwo z nim przesadzic, bo jest dosc rzadki, ja wole bardziej "tresciwe" podklady. Moim zdaniem jego najwiekszym plusem jest to, ze ladnie rozswietla twarz i dodaje jej blasku, ale u mnie ten efekt szybko ginie, bo po pol godziny swieci mi sie cala buzia.Dzialania liftingujacego nie zauwazylam. Plus za filtry. Nie kupie pelnowymiarowej buteleczki, wole zdecydfowanie photogenic.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: testy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Ok ale....

Raczej nie kupie tego pokladu juz nigdy wiecej.Nie jest zly,swietnie nawilza,ladny kolor i ach te filtry:)Jednak uwazam ze konsystencja jest zbyt rzadka i szybko schodzi z twarzy niestety i bardzo szybko sie zuzywa-a uzywalam go jedynie na szczegolne okazje..Jesli chodzi o dzialanie liftingujace-to faktycznie ladnie wygladza buzie i daje piekny blask ale to wszystko za malo abym kupila go poraz kolejny...

Używam tego produkt.u od:przez ponad pol roku

Przeciętność aż boli

Kupiłam ten podkład, ponieważ teoretycznie był dla mnie stworzony: lubie kremowe, nawilżająco- wygładzające podkłady, które maskują niedoskonałości, jak również drobne zmarszczki mimiczne.
Ten niestety okazał się być dużo poniżej moich oczekiwań. Po pierwsze konsystencja- podczas nakładania ślizga się i rozmazuje na twarzy. Po drugie krycie- z niewiadomych powodów, nie widać go na twarzy za grosz, nakładałam dwa razy tyle co każdego innego podkładu, żeby cokolwiek ukrył (a nie mam dużych problemów z cerą) oraz żeby twarz faktycznie wyglądała na umalowaną. Tak więc wydajność była też zastraszająco niska.
Z plusów muszę przyznać, że ładnie nawilża, oraz gdy już uda nam się go nałożyć i rozprowadzić, całkiem przyzwoicie się trzyma.
Mimo wszystko nie polecam- w moim odczuciu to jakość poniżej wielu podkładów, które kosztują 20-30 zł, a nie 130 jak on.

Używam tego produktu od: przez niecałe 3 miesiące

taki sobie

Podkład łatwo się rozprowadza, ma miła konsystencję, nie jest bardzo wodnisty. Mam kolor beige diaphane, na twarzy wygląda bardzo naturalnie, dobrze stapia się z naturalnym kolorem skóry. Ale słabo kryje, pomimo, że nie mam dużych problemów skórnych. Szczerze mówiąc nie zauważyłam wielkiej różnicy między moją skóra przed i po nałożeniu podkładu :P Na pewno nie wygładził, ani nie nawilżył mi skóry. Ogólnie rzecz biorąc, miałam lepsze podkłady i na pewno nie kupiłabym sama podkładu o tak słabych właściwościach za taką cenę (dostałam od chłopaka).Używam tego produktu od: miesiąc

Rozświetlona naturalność

Używam koloru 02 Lys Rose. Swietny rozświetlony i naturalny efekt bez tworzenia maski. Ten kolor ożywia nieco zszarzałą zimą cerę i nie jest zbyt różowy. Świetnie stapia się z kolorytem naturalnym. Kryje średnio ale dla skóry bez większych niedoskonałości polecam. Mam mieszaną cerę jednak nie uwypukla mojej strefy T.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bez rewelacji

Mam kolor beige diaphane, nieco za ciemny. Podklad dobrze sie rozprowadza, jest trwały, nieźle kryje, cera jest wygładzona, rozświetlona(ma drobinki), wszystko ok, ale teint bardzo przypomina mi translucide za 40 zł i to nie pozwala mi przyznać wiecej niż ***

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:próbka 5 ml

naturalne wykończenie

Mam cerę mieszaną, a ten kosmetyk dostałam w prezencie, więc go testuję. Moje uwagi: ładnie kryje drobne niedoskonałości, z wiekszymi myślę, ze by sobie już gorzej radził. Bardzo ładnie wygląda na buzi, a raczej nie wygląda :-), bo jest mało widoczny :-), nie tworzy maski na twarzy,. Twarz wygląda na wypoczątą. Niestety moja twarz po 5-6 godzinach zaczyna się świecić i to z zastosowaniem dobrego pudru sypkiego, nie wiem co by było bez tego. Ale w końcu jest to podkład do cery suchej i normalnej. Kosmetyk wydajny, super się rozprowadza. Ma błyszczace drobinki, które ładnie odbijaja światło, jednak zeby je zauwazyc trzeba się naprawde dobrze wpatrzyc ,więc jest to efekt jak najbradziej porządany.
Generalnie polecam dla osób z sucha gładką buźką.
Nie wysusza skóry ja double wear EL, który z kolei trochę lepiej kryje i dłużej pozosatje matowy.
PLUS za naturalność
MINUS za nietrwałość
Używam tego produktu od:kilu miesięcy

Jestem na TAK!!!

rEWLACYJNY PODKŁAD-USTAWIAM GO NA RÓWNI Z PODKŁADEM dIORSKIN SCULPT-z tym ze Lancome trochę lepiej sie rozprowadza i ma ładniejsze kolory,z kolei ten nie liftinguje tak dobrze jak Dior-ale oba sa rewelacyjne i te wysokie filtry!!W sam raz na wiosenne słońce.Podkładzik jest bardzo trwały i robi cuda ze zmeczoną cerą-rozświetla(nie za mocno),tuszuje niedoskonałości-i robi to bardzo dobrze-jest to podkład o bardzo dobrym kryciu!!!Mam pezebarwienia słoneczne i ten podkład radzi sobie z nimi doskonale.Rozprowadza sie równo,nie tworzy smug-nie wiem jeszcze jak z wydajnością-to ocenię później-teraz daję zaslużone 5 gwiazdek i serdecznie POLECAM!!!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Podklad jest super.Trzyma sie na twarzy cały dzien.Wybieram odcien 04 ale nie jest ciemny.Ladnie sie rozprowadza,lekko kryje nie tworzac maski.Buzia wyglada na wypoczeta i zadbana.Jest on dobry dla skóry suchej i raczej dojrzałej ale czasem podbiera mi go corka i jest zachwycona.

Używam tego produktu od:2-ch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

niezly ale nie dla mnie

Kupilam ten podklad szukajac czegos do cery suchej , ale jednoczesnie czegos dobrze kryjacego. Wczesniej uzywalam Double Wear EL, ktory swietnie kryl ale niestety tez wysuszal moja delikatna skore.
Teint Renergie jest delikatny, rozprowadza sie doskonale,ma lekki nie przeszkadzajacy zapach,spora game kolorow. Ja uzywam 04 beige nature, mimo ze jestem typowym bladziochem podklad doskonale wtapia sie w kolor cery. Nawilza. Jedyny dla mnie mankament to to ze nie kryje zbyt mocno , polecam osoba o raczej nieskazitelnej cerze. Ja niestety czeto mam jakies "rewelacje" na twarzy i dlatego nie spelnia
wszytkich moich oczekiwan.
Nie kupie nastepnego opakowania gdzyz wciaz jestem w trakcie poszukiwan tego "naj..."

Używam tego produktu od:2 mieiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego