Lash Expansion Waterproof (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Lash Expansion Waterproof (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Maskara wodoodporna. Dzięki opatentowanej szczoteczce i formule tuszu wydłuża i pogrubia rzęsy, malując je z każdej strony.
Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek i nie rozmazuje się. Hypoalergiczna, może być używana przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: very black, soft black i brown.

Cena: 26- 30zł / 30ml

bardzo dobry:)

Mój pierwszy wodoodporny tusz do rzęs, a zarazem pierwszy Maybelline - zarazem najlepszy wodoodporny jaki spotkałam, a także firma Maybelline wg mnie produkuje najwięcej maskar godnych polecenia.
*podkreśla rzęsy,
*nie osypuje się,
*mega wydajny.
*wodoodporny.
Jedynym małym minusem może być to, że jest tak dobry, że prawie nie do zdarcia - naprawdę ciężko go usunąć, zwykle fragmentarycznie utrzymuje się jeszcze na rzęsach przez 2-3 dni.

Używam tego produktu od: 8 lat temu pierwszy:)
Ilość zużytych opakowań: dwa zużyte

Najlepszy, jaki miałam

Odkąd go znalazłam, byłam mu wierna. Niestety chyba go wycofano i nigdzie nie mogę go znaleźć. Już nawet nie szukam, pogodziłam siez tym:( Niestety nie udalo mi sie znaleźć tuszu dorównującego Lash Expansion. Wiele nieudanych prób, wiele tuszy w szafce, które nie mają tych zalet... wielka szkoda, ze już go nie ma, był moim długoletnim KWC...

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Chyba najlepszy

Po roku i wielu innych tuszach stwierdzam, że był to najlepszy tusz, jaki miałam. Na starych zdjęciach widzę cudnie podkręcone i pogrubione rzęsy. No i był naprawdę wodoodporny. Wygląda na ideał, a do tego nie jest wcale drogi. Polecam z ręką na sercu:)

PS Czy ktoś wie, gdzie można go dostać? Czyżby go wycofali? Na Allegro nie znalazłam :(

Eris film 1

naprawdę trwały

Tusz kupiłam w ciemno, bo szybko potrzebowałam czegoś na plażę. Muszę przyznać, że po tej firmie nie spodziewałam się cudów, a tymczasem kosmetyk zaskoczył mnie na plus.
Przede wszystkim jest nie do zdarcia - słona woda, łzy, pot nie mają na niego wpływu. Moich rzęs "naturalnych" prawie w ogóle nie widać, dlatego spodobał mi się efekt ich pogrubienia, wydłużenia i podkręcenia. Tusz jest niesamowicie trwały. Używam go rzadko, więc od bardzo dawna :) Zostało go tylko trochę na ściankach, mimo to nadal nie stracił właściwości i nie zaczął się kruszyć.
Jedną gwiazdkę odejmuję za lepką konsystencję trochę sklejającą rzęsy, ale coś za coś.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Niestety..

Kupiłam ten tuż ze względu na to,że potrzebowałam maskary wodoodpornej na lato(głw. tylko na basen,jezioro,plażę).
Poleciła mi go pani w drogerii,a jako że był w przystępnej cenie to postanowiłam wypróbować.
No i na początku spisywał się nawet nieźle..
Ładnie rozczesywał i wydłużał.
Nie była mu straszna żadna kąpiel.
Jednakże ma radość nie trwała dostatecznie długo.
Tusz zaczął się masakrycznie osypywać,podrażniać moje oczy,a co z tym idzie jego rzekoma wodoodporność się skończyła.
Do tego bardzo trudno było go zmyć.
Strasznie się rozczarowałam tym produktem.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesiący

ulubiony.

po pierwsze, niesławne zasypianie w makijażu, w dodatku pod bawełnianymi okularkami nie było w stanie zedrzeć tego tuszu, pokruszyć ani rozmazać. Trzyma się w deszcz, w upał, nie osypuje, nie brudzi, nie zasycha w opakowaniu co nietypowe dla wodoodpornych tuszy [obecne opakowanie mam od 8 miesięcy i tusz jedynie lekko zgęstniał]. zmywa się go średnio łatwo, trzeba dodać kilka porządnych minut na demakijaż, ale to nie jest w stanie mi go obrzydzić. Z natury mam proste rzęsy, które skręt zalotki są w stanie utrzymywać może z 10 minut. Dzięki temu kosmetykowi rzęsy zakręcone zalotką rano są tak samo podkręcone wieczorem. ustepuje miejsca mojemu faworytowi air max, ponieważ nie zasycha i dużo mniej się kruszy. właściwości uczulających nie zauważono. Szczoteczka duża - ale posiadam dużą wprawę w malowaniu rzęs [jakieś 10 lat codziennej praktyki] i nie uważam jej za nieporęczną.minusów po prostu nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Mistrz w podkręcaniu ^^

Zacznę od tego ,że ja zawsze czy to na co dzień czy na specjalne okazje używam tuszu wodoodpornego ,ponieważ mam proste rzęsy i tylko wodoodporne tusze potrafią podtrzymać efekt podkręcenia (zalotką). I PoKochałam Go za to! Jest świetny do utrzymywania podkręconych rzęs.
Zalety:
-jest naprawde wodoodporny nawet podczas pływania w basenie potrafi się utrzymać i nie rozmazać czy rozpłynąć (niestety obciąża rzęsy w wodzie i za to odjęta gwiazdka)
-jak już wcześniej napisałam utrzymuje przez cały dzień efekt podkręcenia
-fajnie wydłuża i dobrze pogrubia

Wady:

Podobno go już wycofali ;(

nic specjalnego ;/

Skleja rzęsy, a ponadto się niemiłosiernie kruszy. Jest tak wodoodporny, że przez pare dni ciężko go czymkolwiek zmyć, przez co często wypadały mi rzęsy. Uważam, że nie pogrubia jakoś szczególnie, a tym bardziej nie wydłuża. Po prostu nie polecam !

Lubię to :D nawet bardzo :)

Kupiłam ten tusz do mojego makijażu weselnego. Zależało mi na wodoodpornym kosmetyku i tenże tusz zakupiłam.
Cena na +, bo dałam za niego 17 zł.
Kolor czarny jest prawdziwie czarny. Szczoteczka jest świetna - jedynie mogłaby być troszkę mniejsza, bo przy mniejszych oczach trudniej się manewruje nią. Nie nabiera się na nią dużo tuszu, więc nie ma efektu sklejenia rzęs. Nie robi grudek. Rzęsy są delikatnie umalowane, ale z widocznym efektem. Tusz jest rzeczywiście wodoodporny. Zmywam go dwufazówką z Bielendy i radzi sobie ona świetnie. Tusz po nałożeniu szybko schnie, więc trochę ciężko o poprawki.

Używam tego produktu od: czerwca 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

lubimy się :)

+ dobry tusz do codziennego makijażu, na spektakularne efekty nie ma co liczyć,
+ nie rozmazuje się, nie robi "efektu pandy"; mam tendencję do płakania na silnym wietrze i faktycznie tusz nie spływa, czyli jest wodoodporny,
+ niska cena (czasem w promocji można go kupić za jakieś 13 zł),
+ w miarę dobrze się zmywa.

Nie jest to mój jakiś faworyt, ale w porównaniu do droższych tuszy, które moich oczekiwań nie spełniały w ogóle, ten daje radę :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

dobry

Dobry tusz w przyzwoitej cenie.
Naprawdę wodoodporny, nie rozmazuje się pod wpływem wody.

Daję 4 bo nie jest aż tak dobry jak tusze np. Max Factora. Kiedy nocuję poza domem i nie zmywam makijażu, rano tusz Max Factora jest w nienaruszonym stanie. Maybelline niestety jest lekko rozmazany.

Świetny!

Tusz jest świetny! Zawsze uważałam że wysoka cena jest gwarancją jakości ale ten tusz temu zaprzecza. Za śmieszną cenę kupiłam doskonały produkt. Rzęsy są piękne, długie (używam zalotki, polecam bo efekt jest spektakularny) i nie straszny mu deszcz. Ja mam problem z łzawiącymi oczami na wietrze ale z tym tuszem jeszcze nigdy się nie rozmazalam. Do zmywania używam Ziaji i wtedy schodzi bez trudu. Polecam go z czystym sumieniem - używam go codziennie!

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ile ale jest wydajny