Purement Nettoyant [Cleasing Foam Skin Blemishes] (Pianka oczyszczająca do mycia twarzy)

Głęboko oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki zawartym w piance składnikom aktywnym o działaniu oczyszczającym, antybakteryjnym, matującym oraz ściągającym, takim jak: Bioecolia, wyciąg z zielonej kawy, witamina E oraz olejki eteryczne z pomarańczy, tymianku, mięty i geranium. Preparat do pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej.

Mi się podoba :P

Mi ta pianka w przeciwieństwie do Smoczycy całkiem przypadła do gustu. Z ochotą kupiłabym ją jeszcze raz, ale jak dla mnie jest za mało wydajna, jak na swoją cenę.
Super zapach (od rana stawia na nogi). Dobrze oczyszcza cerę, nie wysusza, ładnie ściąga pory. Świetna dla młodej skóry. Fajna w aplikowaniu (super opakowanie). Pianka najpierw jest bardzo puszysta, a po nałożeniu na twarz robi się jak woda (nie wiem jak to dokładnie opisać)i czuć, że wtedy działa i oczyszcza. Odbieram 2 gwiazdki właśnie za tą małą wydajność i dlatego, że czegoś jej jednak brakuje.

Używałam tego kosmetyku przez 2 tygodnie (tylko na tyle starczyła!!)/ ilość zużytych opakowań: 1.

Koszmarny bubel!

Nigdy nie zapomnę tej pianki - bardzo lubię tę formę kosmetyków do mycia i demakijażu i się skusiłam - i bardzo potem żałowałam, że jednak nie wybrałam tradycyjnego żelu. Pianka jest fatalna - w ogóle się prawie nie pieni, naciskając dozownik wydobywamy coś co w mgnieniu oka topi się na skórze - jak się tym myć?! Wiem że wcale nie jest dobrze jak kosmetyk sie mocno pieni, to oznacza dużą ilość detergentów, ale tym czymś po prostu nie idzie się umyć. Zero uczucia czystości czy odświeżenia po myciu - mimo iż uzywałam wielkiej ilosci pianki, co oczywiście sprawiło iż była ona bardzo niewydajna. Uczucie mycia twarzy lepką wodnistą cieczą - ohyda. Mimo wielu obiecujących składników na opakowaniu nie zauważyłam dobroczynnego działania na skórę. Ani widocznej poprawy, ani działania antybakteryjnego - po prostu nic.
Pianka zapisała się w mojej pamięci jako najgorszy preparat do mycia twarzy jaki miałam. W dodatku wydaje mi się że zapłaciłam za nią więcej niż w zgłoszeniu (nie dam sobie ręki uciąć, ale obstawiam jakieś 115 zł).

Odradzam serdecznie, szkoda pieniędzy, nerwów i wysiłków. Bubel wszechczasów!