Unicolor, Tanita Fitness, Krem antycellulitis wyszczuplający

Unicolor, Tanita Fitness, Krem antycellulitis wyszczuplający

Krem do masażu ciała, działa wyszczuplająco i ujędrniająco. Redukuje objawy "skórki pomarańczowej". Wygładza i ściąga rozstępy. Ułatwia eliminowanie grudek tłuszczowych z tkanek. Krem przyjemny w dotyku, łatwo wchłaniający się, nietłuszczący i nieklejący.

Cena ok. 15 zł / 150 ml

3---

Minusem jest dla mnie mniejsza pojemność i wydajność, bo starczył mi na miesiąc i tydzień codziennego stosowania (1 dziennie). Jest tani, trudno dostępny, pachnie delikatnie i ziołowo. Dość wolno się wchłania i ma tępą konsystencję, ale da się znieść. Nie ma uczucia chłodzenia i jest trochę słabszy niż produkty Eveline i Dax Perfecta. Nie wiem czy kupię ponownie, bo efekty minimalne, ale były - wygładzenie skóry, ujędrnienie.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

kiepski

Zaczne od tego, ze opakowanie tego balsamu co ja mam wyglada troche inaczej, ale moze dlatego, ze mam probke z gazety. Pisze na nim: Tanita balsam zwalczajacy celulitis Formula Fitness ayurveda, a wiec mysle, ze to ten sam. Stosowalam co prawda niedlugo, niedawno jakis tydzien lub dwa. Dawniej tez go stosowalam ok.2 tygodni i nie widzac efektow poprostu przestalam. Nie podoba mi sie jego zapach. Na pierwsze niuchniecie wydaje sie przyjemny, ale jak go juz rozsmaruje to musze natychmiast umyc rece. Ja cellulitisu nie mam, wiec nie wiem - moze na to akurat dziala. Ja smarowalam nim brzuch, bo chcialam zeby mnie troche wyszczuplil. Zawiodlam sie. Plusami sa niska cena i to, ze balsam szybko sie wchlania. Daje 2 gwiazdki, biorac tez pod uwage to, ze mam go z gazety. Wiec moze dlatego jest taki kiepski.

Używam tego produktu od: dawno kupilam go z gazeta
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczete

Bez rewelacji.

Nic mnie w tym balsamie nie zachwyciło. Jest wiele kosmetyków, które spełniają swoje zadanie a znajdują się w tym samym progu cenowym co Tanita. Tak więc, kupiłam raz ale więcej już nie kupię.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

wygładza :)

Podoba mi się jego kosystencja, to , że dosyć szybko się wchłania, że dosyć łatwo rozprowadza. Jego subtelny zapach również mi nie przeszkadza. Po codziennym uzywaniu jednego opakowania mogę stwierdzić, że wygładził ciało, nie tylko wizualnie ale i w dotyku. Stało się bardzo mięciutkie. Troszkę napiął, nie zauważyłam za to efektu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia choć to oststnie być może da się zauważyć po jakimś długotrwałym stosowaniu. Średnio podobają mi się tubki stojące z koreczkiem, wolę te otwierane od góry z aplikatorem. Ten niestety jest tubką. Ale ogólne wrażenie bardzo dobre i zapewne wrócę do niego jeszcze nie raz. Poza tym przystępna ceną, bo zapłaciłam za niego 13 zł :)

bardzo dobry

Wgładza, ujędrnia skórę. Skórki pomarańczowej jednak nie zmniejsza, no może troszkę. Ma ładny zapach, wydajny, niedrogi.

bardzo dobry

Bardzo dobrze wygładza i ujędrnia, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki.Przyjemnie pachnie.Skuteczny i tani.

DOBRY I TANI

Rzeczywiście to bardzo dobry preparat, choć za niewielką cenę. Kremowa konsystencja jest przyjemna w użyciu, pozwala dobrze wymasować partie dotknięte cellulitem, rozstępami. Skóra staje się gładka, dobrze odżywiona.

Daje efekty!

Krem godny polecenia, ponieważ rzeczywiście daje efekt wygładzenia i ujędrnienia. Przyjemna konsystencja i zapach. Dobrze się wchłania. Opakowanie wygodne w użyciu (odkręcane pudełeczko).