Duo Eyeshadow (Podwójny cień do powiek)

Duo Eyeshadow (Podwójny cień do powiek)

Jedwabiście delikatne, podwójne cienie do powiek z aplikatorem. W swoim składzie zawierają witaminę E i jedwab. Bezzapachowe. Utrzymują się na powiekach 8 godzin. Występują w kilku, eleganckich i subtelnych kombinacjach kolorystycznych. Trwałość 30 miesięcy. Mają atest PZH. Producent twierdzi, że są crease-resistant, czyli albo żadne zmarszczki im nie straszne, albo nie fałdują się na powiekach w zmarszczkach mimicznych (wybrać właściwe :).
Znajdują się w małym, wygodnym, granatowym pudełeczku z okienkiem. Wagi cieni nie podano, ale ich wielkość jest typowa dla innych cieni.

Cena: 7,99 zł

Wysoka jakość!

Zaskoczyła mnie wysoka jakość tych cieni! Nie moglam sie kiedys zdecydować na konkretne cienie i jakaś klientka zwróciła mi na te cienie uwagę, mówiąc ze są bardzo trwałe i nie zbierają sie w załamaniach powiek.Miała rację! Ja moge jeszcze do tego dodać,że są mięciutkie,kolory są mocne, tak więc i widoczne na powiece. Opakowanie mi się strasznie podoba i to że cienie sa w podłużnych pojemniczkach, jak np Isa Dora.
Minusiki sa,owszem np: troche nieporeczny aplikator, nieco się opsypują w trakcie nakładania, no i mały wybór kolorów. Ale za cenę ok 4 zł można o tych minusach zapomnieć:) Gorąco polecam. A, i nie podrażniają oczu,a ja mam dość wrazliwe (nosze okulary i soczewki).

Bardzo przyzwoite

Z przyjemnościa jako pierwsza ocenię te cienie (po to je w końcu zgłosiłam :D ).
Mam dwa zestawy kolorystyczne - j.popiel/szary 08 Horizon i łosoś/brąz 03 Caprice - i jestem z nich bardzo zadowolona. Zawsze szkoda mi było większych pieniędzy na takie rzeczy jak cienie, bo wolę zainwestować w pielęgnację, więc z dużą radością odkryłam, że za tak niską cenę mogę kupić coś, co sprawuje się tak dobrze, jak cienie Collection2000. Tak jak pisze producent, są jedwabiste z subtelnym aksamitnym wykończeniem. Fajnie kryją. Nie osypują się, nie rozmazują na oku, ładnie rozprowadzają. Trochę zbierają się w zagłębieniu powieki, jeśli uprzednio się jej nie przypudruje, ale robią to absolutnie wszystkie znane mi cienie bez wyjątku (krem pod oczy się kłania). Natomiast na pudrze jest już b. dobrze, zaś na bazie Lumene wprost idealnie - nic się nie zbiera! Kolory bardzo ładne, takie jak lubię - dyskretne, nie błyszczące, pastelowe na oku, ale z charakterem i robią swoje. Mają doskonałą trwałość - trzymają się kilkanaście godzin i są wydajne. W mojej opinii są też dużo lepszej jakości niż np. Inglot z tej samej półki cenowej. Nic dodać nic ująć.