Vipera, Strumień kryształów lakier do paznokci upiększający i utwardzający

Vipera, Strumień kryształów lakier do paznokci upiększający i utwardzający

Zgłaszająca osoba: Ameliannę

Jest to bezbawny lakier z kolorowymi drobinkami służący do upiększania nałożonego wcześniej lakieru i utwardzania. Nadaje się na każdy lakier, paznokcie nim pomalowane prezentują się estetycznie. Przede wszystkim przedłuża on żywotność lakieru na paznokciach - 5,6 dni.

Cena: ok. 4.50 zł

Jestem zaskoczona

Jestem zaskoczona, że za perę złotych można kupić taki fajny lakierek. Ślicznie się mieni. Nakładałam go na jasny lakier w kolorze beżowo-różowym. Bardzo fajnie wygląda. Nakładałam go także na brązowy lakier zdobiony złotym - także wyglądał ślicznie. Pozatym jest bardzo trwały.

Używam tego kosmetyku od 6-ciu tygodni
ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Trwały

Fajny produkt, drobinki są małe i śliczne, pięknie się mienią. Trzyma bardzo długo - da się zauważyć, że prędzej paznokcie ciut urosną niż ten lakier zejdzie :) Jedna warstwa daje naprawdę delikatny efekt. Paznokciom nic złego się nie dzieje.
Mam kolor srebrny, używam bezpośrednio na paznokcie. Nie zasycha w butelce (skończyła się ważność w styczniu, a konsystencja nadal ok).
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy go kupię, bo może mi się to w moim mieście nie udać, a ten egzemplarz przysłała mi Vipera - starają się o klienta ;)
Generalnie polecam.

Kolorowe jarmarki

Dzis jestem straszna:) Ale musze, bo kiedy po wielu staraniach wreszcie udalo mi sie nabyc owo cudo, pmalowalam paznokiec i zamarlam - zgroza! To brokat! Co z tego ze drobniutki... brokat, ktory sprawia, ze powierzchnia paznokcia robi sie szorstka, i wyglada... hm.. no jak brokat. Jak dla mie nie do przyjecia, zwlaszcza na ciemnym lakierze. Pomalowalam nim paznokcie machniete pod spodem jasniutkim lakierem. Dalej nie wyglada ladnie, eleganckie to na pewno nie jest, ale lakier bardzo d;lugo siedzi potem na paznokciu. Prawie tydzien. I byloby swietniw, ale ja akurta nie chce miec na rekach kolorowych jarmarkow.

Manicure - glitter nails

moja pierwsza miłość

W opakowaniu wygląda nieciekawie. Na paznokciach mieni się i lśni..cudeńko. Nie tak tandetnie, jak inne produkty z brokatem, nawet droższe. Subtelnie się mieni, bez wahania używam do szkoły, nawet mama nie krzyczy :). Trwały i to pierwszy produkt, który przedłuża żywot mojego lakieru. Mam jedno opakowanie - planuję następne...

świetny

Jest naprawdę godny polecenia. Ja nakładam go na każdy kolor lakieru a czasem od razu na paznokcie. Zawarte w nim drobinki delikatnie się błyszczą.Bardzo długo się na nich trzyma - do tygodnia.Dla mnie jest jak na razie najlepszym produktem tego typu. Nie wiem jak zachowują się kolorowe lakiery, bo jeszcze nie sprawdziłam ale ten jest świetny.