Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

Godny polecenia

Balsam jest jednym z moich ulubionych i często do niego wracam, szczególnie zimą gdy moja skóra ma większą tendencję do przesuszania.

+ treściwa konsystencja, wygodna w aplikacji
+ uczucie nawilżenia i złagodzenia podrażnienia skóry
+ ładny, niedrażniący zapach
+ szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie, które łatwo uchwycić w dłoń np. pod prysznicem, ale jeszcze lepiej gdyby balsam miał pompkę

+/- cena jest dość wysoka, ale można kupić w korzystnej cenie na promocjach np. 1+1

Szału nie ma!

Mleczko nie zrobiło na mnie wiekszego wrażenia... Siegnęłam po nie ponieważ jest chodliwym produktem który w promocji wypada po prostu korzystnie. Nawilżenie raczej średnie, zapach delikatny, ukojenie, cóż... brak!. Co do szybkości wchłaniania sie produktu bym polemizowała.Pierwszy raz spotkałam sie z produktem który przy nałożeiu wiekszej ilości nie wchłania sie dluzej tylko zaczyna "wałkować" na skórze. Koleżanki z pracy (popularna drogeria) mają podobne odczucia. Sama konsystencja balsamu jest przyjemna, nie klei się, ładnie sie rozprowadza.
Podsumowując wady i zalety: nie sięgne po niego ponownie

Wykorzystała: kilka próbek

Bez szału.

Szczerze - szału nie ma. Nawilża - fakt, tak jak każde nawilżające mleczko. Większego nawilżenia nie zauważyłam... ani ukojenia.

Zapach neutralny. Produkt wchłania się szybko, co jest dla mnie dużym plusem, bo nie lubie czekać na moment, w którym będę mogła się ubrać. Lecz i tak nie kupiłabym tego mleczka.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Jest fajny

Lubię, kiedy balsam szybko się wchłania. Ten zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Dobrze nawilża, jest lekki i ma ładny, delikatny zapach. Będę do niego wracać.

W chłodne dni

Mleczko ma gęstą konsystencję, która łagodzi suchą skórę. Lubię go używać w sezonie jesienno-zimowym, gdy moja skóra jest bardzo przesuszona pod wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. Doskonale nawilża i regeneruje, sprawia, że natychmiast po użyciu skóra staje się przyjemnie miękka i gładka. Jedyny minus: gdy produkt się kończy muszę rozcinać tubkę, ponieważ w żadnej inny sposób nie można wydostać pozostałości produktu - pompka miałaby tutaj lepsze zastosowanie.

mleczko

Mleczko do ciała bardzo głęboko regeneruje ciało i jest bardzo dobry. Moja skóra była sucha a intensywna i głęboka regeneracja szybko mi pomogła. Formuła jest bardzo dobrze dopracowana. Super balsam :)

Całkiem całkiem

Mam skórę bardzo suchą. Kupując ten produkt, miałam nadzieję że okaże sie totalnym hitem. Muszę przyznać ze jest to dobry balsam, ale nie najlepszy. Ma przyjemną konsystencję, szybko sie wchłania, zapach również nie jest drażliwy. Jednak uczucie nawilżenia nie jest długotrwałe. Producent obiecuje 'po 3 tygodniach zmniejszenie szorstkości skóry o 47%', ja nie zauważyłam czegoś takiego. Jest to przyjemny produkt, ale nie spełnia wszystkich funkcji, o których zapewnia producent.

Super nawilżenie

Balsam dostępny jest we wszelkich drogeriach, bardzo wydajny, w atrakcyjnej cenie.. Świetne opakowanie, które ułatwia aplikację. Ładny zapach i lekka formuła zachęcają do wypróbowania Bardzo dobrze nawilża ,szybko się wchłania. Nie uczula, nie podrażnia .Moja skóra w czasie jego używania była gładka ,nawilżona, odżywiona. Zdecydowanie polecam.

drogeryjny lider

Balsam do ciała to obowiązkowy kosmetyk, bez którego nie umiałabym funkcjonować. Choć mam swojego ulubieńca i preferowany sposób aplikacji, to jednak od czasu do czasu lubię się skusić na coś innego. Balsam ten cieszy się dość dużą sławą, więc chciałam sprawdzić, jaki jest naprawdę.

Co obiecuje nam producent?
Balsam ma nawilżać, koić, regenerować.

Jaka jest moja skóra?
Nie mam większych problemów z suchością, ale zdarzają się okresy kiedy wymaga ona porządnego nawilżenia, zwłaszcza gdy mam mało czasu i zaniedbam pielęgnację.

Czego oczekuję?
Nawilżenia, wygładzenia i zatrzymania wilgoci w naskórku.

Jak działa naprawdę ?
+rzeczywiście nawilża
+efekt utrzymuje się nawet, gdy na kilka dni zaprzestaniemy stosowania balsamu
+wygładza, koi skórę
+idealna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nic się nie marnuje
+delikatny i nienachalny zapach
+bardzo wydajny produkt
+opakowanie, które jest higieniczne i można dozować ile chcemy, nie marnuje się nic, pod światło też widać, ile zostało produktu.

Wady:
Nie zanotowałam.

Uważam, że jest to jeden z najlepszych balsamów, który warto mieć w swojej półce z kosmetykami, porządnie robi swoją robotę, nie są to cuda ale faktyczne nawilżenie skóry.

super

Uwielbiam zapach tego balsamu. Nadaje się idealnie do suchej skóry. Balsam łagodzi, nawilża, natłuszcza, odżywia. Ideał. Nie brudzi ubrań i nie klei się. Jest to mój ulubieniec. Oprócz tego jest bardzo wydajny.

Ok

Balsam jest tani i bardzo wydajny. Zawsze do niego wracam mroźne dni. Idealnie leczy moją wysuszoną skórę, ładnie pachnie. Butelka jest bardzo poręczna.

bardzo dobry balsam

niezawodny! delikatny zapach, nie uczula, nie szczypie nawet na suchej skorze. dobrze nawilza, ma rzadka konsystencje, jest wydajny i latwo dostepny! jeden z lepszych balsamow drogeryjnych.