Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Cena już od 12,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

dobry

Bardzo lubię go stosować w okresie zimowym. Rewelacyjnie radzi sobie wtedy z przesuszona skórą. Na lato / wiosnę nieco za ciężka konsystencja. Niemniej jednak co roku do niego wracam kiedy tylko robi się zimno, a moja skóra wówczas zdecydowanie potrzebuje nawilżenia. Efekty utrzymują się przez cały dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576586].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Wracam do niego i wracam..
Dokładnie "opatrunek w mleczku".. używam go nawet na moje spalone przez słońce plecy..
+ konsystencja
+ działanie: naprawdę działa,
+ zapach
+ błyskawicznie się wchłania
+ wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572501].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Mleczko ma bardzo bogatą formułę. Dzięki temu z jednej strony bardzo dobrze nawilża i regeneruje. Z drugiej wchłania się dość wolno. Będzie nadawał się lepiej na zimę. Powinien dobrze radzić sobie z przesuszoną skórą problematycznych partii ciała (łydki, dłonie, kolana, łokcie). Do tego bardzo ładnie pachnie.
Mimo wszystko nie kupię go ponownie, ponieważ skład jest dość słaby i może powodować podrażnienia u osób, które posiadają wrażliwą skórę. Ja będę szukała czegoś o łagodniejszym, naturalniejszym składzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572346].usefull || 0 }}% pomocna.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Kiepski, nie widzę efektów

Atrakcyjny kolor butelki oraz przyjemna konsystencja to jedyne zalety tego produktu. Z kolei jego skuteczności podczas dwumiesięcznego stosowania nie zauważyłam wcale. Moim zdaniem to produkt bez właściwości - nie nawilża specjalnie, a już na pewno nie radzi sobie z miejscami przesuszonymi jak łokcie czy kolana. Przynajmniej nie moimi :)
W zasadzie nie widzę sensu dalszego stosowania tego smarowidła, bo po 2 miesiącach wciąż mam go sporo w butelce (to też jakiś plus:-)
Podsumowując - nie spełnia obietnic, nie nawilża dostatecznie ani nie odżywia skóry, a już na pewno nie regeneruje problematycznych, przesuszonych fragmentów ciała. Nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568196].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Balsam idealnie nawilża skórę, ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję. Minusem jest to,ze długo się wchłania. Nawet na bardzo podrażnionej skórze w kilka dni potrafi zdziałać cuda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551126].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukoi i nawilży

Mleczko jest ratunkiem dla mojej skóry zimą, gdy ma duże skłonności do przesuszeń. Jak zwykle, w przypadku mleczek i ciężkich balsamów, Garnier pokazał klasę.
* Produkt jest bardzo treściwy, gęsty. Niewielka ilość pozwala na pokrycie ciała.
* Radzi sobie z pielęgnacją miejsc najbardziej problematycznych: łokci, kolan .
* Szybko nie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, plam na ubraniach, pościeli, nie przetłuszcza włosów, gdy te dotkną nasmarowanego ciała podczas snu.
* Mleczko jest wydajne, dzięki konsystencji nie potrzebujemy go wiele.
* Odpowiednia cena, adekwatna do jakości, pieniądze dobrze wydane.
* Twarde opakowanie oraz solidne zamknięcie pozwala na wydobycie produktu z dna, nie wyrzucamy mleczka a jedynie sam pojemnik.
*Opakowanie jest trwałe, napisy nie ścierają się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550671].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Tak jak napisano, tak jest w rzeczywistości. Pięknie pachnie i nawilża nawet bardzo mocno suchą i szorstką skórę. Wchłania się błyskawicznie, więc nie trzeba długo czekać w bezczynności. Nie szczypie, bardzo szybko regeneruje skórę. Jest idealny! Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542221].usefull || 0 }}% pomocna.

Błyskawicznie regeneruje

Zima w tym roku bardzo podziałała na moją skórę. Była strasznie sucha i szorstka. Podpatrzyłam ten balsam na promocji w Rossmannie i postanowiłam wypróbować. Po pierwszym użyciu skóra była znacznie mniej szorstka. Teraz, po prawie 3 miesiącach, jest doskonale zregenerowana i nawilżona. Absolutny mój numer 1. na bardzo suchą skórę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527756].usefull || 0 }}% pomocna.

Plusy: Balsam dobrze nawilża, jest wydajny, ma przyjemny zapach i lekką konsystencję, dobra cena. Póki co, nie znalazłam lepszego.
Minusy: Dość długo się wchłania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527261].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie cierpię

Miałam kilka podejść do tego mleczka i za każdym razem spotykał mnie zawód.
PLUSY:
dostępność - jest dosłownie wszędzie
cena
konsystencja

MINUSY:
zapach - dla mnie jak włosy starej lalki,
miałam po nim podrażnioną skórę, czerwoną, zaczynała mi pękać

dla osób z AZS odradzam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515211].usefull || 0 }}% pomocna.