Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

całkiem, całkiem

Z całej serii wybrałam mleczko do bardzo suchej skóry ze względu na działanie łagodzące, olejki i allantoinę w składzie i opis sugerujący, że to kosmetyk idealny na zimę (ach ten marketing). Mleczko ma lekką konsystencję, po kąpieli wchłania się dość długo i pozostawia delikatny film na skórze. Ale nawilża przyzwoicie:)

Klasyk

Balsam do ciała Garnier jest dla mnie klasykiem. Czymś,czym dla niektórych jest popularny od lat krem nivea. Do balsamu chętnie wracam, nawilża skrórę nadjąc jej subtelny blask. Szybko się wchłania i jest dośc wydajny. Piękny zapach kosmetyku. Design butelki mocno średni, butelka jest masywna

Świetny balsam.

Jestem tym balsamem zachwycona. Nie klei się, bardzo dobrze się go nakłada, nie trzeba dużo, żeby fajnie nawilżył ciało. Produktu używam już dosyć dlugo, bo ze 2-3 lata? Skóra świetnie się prezentuje po aplikacji balsamu, dodatkowo tak ładnie "lśni". Brakuje mi małej pojemności tego produktu, coś w wersji podróżnej, albo po prostu trochę mniejszej - około 150ml. No chyba, że jest, a ja nie spotkałam. Produkt jest bardzo wydajny i bardzo łatwo dostęny. praktycznie każda drogeria, czy sklepik gdzie są kosmetyki. Zapach delikatny, to też na plus.

Bardzo dobry

Zużywam już kolejne opakowanie i jestem zadowolona. Genialnie się rozprowadza szybko się wchłania zostawia lekko lepka warstwę ale nie jest to uciążliwa forma wręcz dodaje skórze piękny blask i efekt nawilżonego ciała. Używam go również od razu po goleniu i nie szczypie jak większość balsamów . Mogę z czystym sumieniem polecić

Garnier- balsam do ciała

Rewelacyjny balsam, jeden z moich ulubionych. Świetnie nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych plam, przyjemnie pachnie. Cena i jakość bardzo dobra. Dostępny w każdej drogerii, często pojawia się w promocyjnej cenie :)

Ok

Czerwoną serię od Garniera trzeba chyba już nazwać kultową. Na rynku zadomowiła się lata temu i tak w efekcie stosują go róźne pokolenia. Swój balsam dostałam niegdyś w prezencie i byłam całkiem zadowolona. Konsystencje ma przyjemną ani za gęstą, ani za lejącą, dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Jego formuła do suchej oraz bardzo suchej skóry, przynosi ukojenie zapewniając jej nawilżenia oraz regenerację. Szkoda tylko, że powierzchownie bo zawiera parafinę jak już było wcześniej wspomniane. Zapach ma delikatny, przyjemny. Produkt bardzo wydajny.

Powierzchowne nawilżenie

Ogólne wrażenia po tym balsamie są dobre. Ma przyjemny, delikatny zapach. Bardzo fajna delikatna konsystencja, nie zagęsta nie za rzadka. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.. ale ....

... ale niestety posiada w składzie parafinę, która działa tylko powierzchownie. Świetnie ‚nawilża’ i wygładza skórę na powierzchni, ale żadne ze składników nie wnikają w głąb skóry. Po ukończeniu balsamu moja skóra bardzo szybko wróciła do poprzedniego stanu i była bardzo przesuszona, więc by ją ratować wróciłam do masełek wegańskich i do TBS.

Odejmuję gwiazdkę za parafinę...
Szkoda, bo zapach i konsystencja mi bardzo pasowały.

najlepszy

Nie ma lepszego w tej cenie. Nawilża i to jak. Do bardzo suchej skóry, do pięt, do łokci, kolan. Poleciła mi go mama, kupiłam i tak stosuję od kilku lat i nie zamienię na inny.

Fajny

Fajny, przyjemny na codzień balsam do ciała. Zapach ma dosc neutralny ale wazniejsze jest dzialanie, ktore jest wporzadku. SKora jest ladnie nawilzona, nie lepi się i jest swieza ale nic wielkiego

Świetny dla skóry w potrzebie

Bardzo, bardzo dobry balsam! Używałam go jesienią kiedy moja skóra bardzo potrzebowała ekstra nawilżenia po lecie. Bardzo wydajny, starczył na bardzo długo. Balsam ma bardzo fajną kremową konsystencję, po użyciu skóra jest bardzo dobrze nawilżona i gładka. Balsam nie klei się, szybko się wchłania i ma bardzo przyjemny zapach. Ładne opakowanie i jeszcze dobra cena. Absolutnie polecam.

Idealny !

Powiem tak , nie wiem dlaczego ,ale mam jakies takie przyzwyczajenia co do używania poszczególnych mleczek czy balsamów do ciała w odpowiednich porach roku . Dokładnie to mleczko od Marki Garnier upatrzyłam sobie do używania Zimą , wtedy kiedy moja skóra dużo bardziej jest przesuszona i narażona na różnego rodzaju przesuszenia . Mleczko idealnie nawilża skórę, pozostawia ją gładką i delikatną ,w bardzo komfortowy sposób dba o nią i ją pielęgnuję . Pięknie pachnie! . Bardzo szybko się wchłania . Ma fajna lekką konsystencję , dzięki czemu nie pozostawia tłustej warstwy na skórze . Jest bardzo wydajny , już niewielka ilość wystarczy do odpowiedniego nawilżenia skóry . Mi osobiście odpowiada również jego opakowanie , a raczej kształt tego opakowania . Fajnie i wygodnie trzyma się je w ręce co sprzyja zapobieganiu wyślizgiwania się z niej . Mleczko jest w dosyć przystępnej cenie jak na efektywność użytkowania .

Plaster na suchą skórę

Polecam ogólnie całą serię Garniera do bardzo suchej skóry, ale mleczko przede wszystkim.Nie znam lepszego balsamu do ciała, a wypróbowałam ich już wiele. Ma delikatną, kremową konsystencję i neutralny zapach. Cudownie regeneruje wysuszoną - zwłaszcza w zimie - skórę.Skóra jest idealnie nawilżona, staje się gładka, przyjemna w dotyku, znika przykre uczucie suchości i pieczenia.Stosuję je już jakiś czas i na pewno z niego nie zrezygnuję.