Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

Zimowy ratunek

Balsam szczególnie przydaje się w zimowym okresie. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną. Stosując go regularnie można zapomnieć o suchej, pękającej, czy łuszczącej się skórze.

Super produkt

Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu marki Garnier to jeden z lepszych balsamów do ciała z jakim miałam do czynienia. Ogólnie lubię balsamy z tej firmy ale do tego wracam najczęściej. Ma bardzo ładny i przyjemny zapach, kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się po skórze. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze co dla mnie jest wielkim plusem. Bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę, która po jego użyciu jest miękka i delikatna. Działa nawet na mocno przesuszoną skórę, świetnie pielęgnuję skórę również w problematycznych miejscach takich jak kolana i łokcie. Ma ładną i wygodną w użyciu butelkę z której łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu i jest bardzo wydajny

Must-have na zimę

Nie znam lepszego mleczka do ciała na okres jesienno-zimowy niż Garnier z syropem z klonu. Kosmetyk wchłania się błyskawicznie (posiada lekką formułę), ma cudowny zapach, ale najważniejszą jego właściwością jest działanie na skórę. Doskonale nawilża ciało i jest chroni, moja skóra nie jest ściągnięta, przesuszona, pozostaje baaardzo gładka w dotyku przez cały dzień. Wracam do tego produktu zawsze i nigdy mnie nie zawodzi. :-)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Rewelka

Mam problem z suchoscia skóry oraz często po goleniu nog odczuwałam silne swędzenie skóry, stosowałam różne kremy, ale ten naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Okazał się być ratunkiem dla mojej skóry, dodatkowo nie uczula, jest bezpieczny dla całej mojej rodziny, ma poręczne opakowanie, które ułatwia aplikacje. Nie zauważyłam żeby zostawiał tłuste plamy, a jest to duży plus jak dla mnie :) produkt godny polecenia

Pewniak

Lubię do niego wracać w zimowym okresie
ten jego zapach słodyczy
regeneruje
odżywia
skóra jest zadbana

Mieszane uczucia

Kupiłam mleczko z myślą o przesuszonej słońcem skórze. Zapach ma bardzo ładny, konsystencja dość lejąca. U mnie kiepsko się wchłania, pozostawia klejącą się warstwę, co nie jest przyjemne. Domyślam się, że formuła mleczka miała być lżejszą wersją balsamu, jednak mam wrażenie, że zgubiła po drodze całe swoje balsamowe dobrodziejstwo. U mnie się nie sprawdza. Nie nawilża też jakoś super, przy mojej suchej skórze się nie sprawdził. Przy końcu produktu trudno jest wycisnąć coś z opakowania, które jest sztywne, więc zbyt dużo produktu trafia do kosza.

Garnier.

Bardzo dobry balsam do ciała, ktory używam już bardzo długo. Świetnie rozprowadza się na skórze i zapewnia jej nawilżenie. Posiada bardzo ładny zapach. Polecam!

Garnier chyba nie dla mnie...

Nie wiem czy tylko ja mam ten problem z kosmetykami Garniera, ale to chyba naprawdę kwestia mnie i całej firmy. Od żelu oczyszczającego moja twarz się "zanieczyszcza" a balsam nawilżający przesusza mi skórę... Nie wiem czy to w ogóle możliwe, może długoterminowo będzie lepiej i zmienię opinię, ale używam balsamu od ponad tygodnia każdego wieczoru a moja skóra na nogach przesusza się bardziej niż wcześniej...

Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry

Uwielbiam ten balsam. Bardzo dobrze nawilża i koi przesuszoną skórę. Używam go zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Balsam przyjemnie pachnie. Po aplikacji na skórę nie zostawia uczucia lepkości. Szybko się wchłania.

Najlepszy w swojej branży.

Bardzo dobrze nawilżający balsam do ciała. Moja skóra lubi się wysuszać a to mleczko jest dla niej jednym ratunkiem.

Zalety:
- intensywnie nawilża,
- szybko się wchłania,
- bardzo wydajny,
- neutralny zapach,
- dobra dostępność,
- cena.

Wady:
- jak zostanie mało balsamu, ciężko się wyciska.

Bardzo dobre mleczko :)

Uwielbiam produkty Garniera. Tym razem równiez się nie zawiodłam. Produkt świetnie nawilża skórę,staje się ona miękka w dotyku.Mleczko stosuje równiez jako krem do rąk, na łokcie takze :) Dla suchej skóry jest on niezawodny! Mleczko jest bardzo wydajne i tanie. I pięknie pachnie!

Super nawilża

Lubię produkty Garniera. To mleczko zastąpiło nawet mój codzienny krem. Lubię jego formułę, która nawilża szybko, wtedy kiedy tego potrzebuję. Ten produkt dobrze sprawdza się na całym ciele, używam go także do stóp i łokci. Skóra jest nawilżona przez cały dzień. Do tego jest go dużo w opakowaniu, co bardzo sobie cenię. Polecam