Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

Królował u mnie najdłużej z wszystkich balsamów

Śmiało moje powiedzieć, ze to mój ulubiony balsam, mimo, ze nie często używam tego typu kosmetyków. Nie lubię uczucia warstwy na skórze a ten produkt bardzo szybko sie wchłania, pieknie pachnie, jest wydajny i pozostawia skore miękka i nawilżona. Nie stosowałam go regularnie dlatego nie jestem w stanie powiedzieć czy efekt jest długofalowy czy tez nie ale żaden inny balsam nie królował u mnie tak długo jak ten.

Na ratunek

Kiedy zima moja skora wola o ratunek , kiedy jest przesuszona, szorstka i niemila w dotyku siegam wlasnie po ten balsam.
Generalnie sklad nie jest zbyt dobry , dlatego siegam po niego wtedy kiedy juz naprawde musze. Rozwiazuje moje problemy z przesuszona skora juz po ok. 2 aplikacjach.

Mój klasyk na zimę

Odsyłam do zalet, balsam jak dla mnie nie ma wad. Duże, wydajne opakowanie, relatywnie niska cena, a do tego dostępny w niemalże każdym sklepie i drogerii.

fakty i mity depilacja

Mój balsamowy hit

Uwielbiam ten balsam. Dzięki swojej konsystencji jest niezwykle aksamitny, świetnie się wchłania, dosyć szybko. Kiedyś zmagałam się z bardzo sucha skóra i postanowiłam go wypróbować. Został ze mną na dluuuugi czas. Intensywnie nawilżyl skore, nadając jej gładkości. Nie powodował u mnie żadnych podrażnień czy uczulenia. Ma delikatny, bardzo przyjemny zapach. Z chęcią do niego powracam.

KWC

+totalnie absolutnie najlepszy balsam do ciała,
+niedrogi,
+przecudownie pachnie, ten zapach syropu z klony jest wyczuwalny, ale nienachalny, polecam powąchać (w ogóle polecam kupować w ciemno, bo jest genialny!),
+zapach na ciele utrzymuje się długo i wpędza nas w świetny nastrój,
+piękny design, poręczna i estetyczna butelka,
+dosyć szybko się wchłania,
+doskonale nawilża, jak mało który balsam, skóra jest gładka, miękka, super przyjemna, uwielbiam!
+szeroko dostępny,
+konsystencja kremu, taka ni rzadka, ni gęsta, dla mnie w sam raz,
+niezwykłą przyjemnością jest wsmarowywanie go w ciało, on zwyczajnie po nim sunie, płynie, mhm...,
+dobrze się wydostaje z butelki, nie za dużo, tyle, ile trzeba,

-/+przeciętna wydajność

Doskonały balsam, który nie ma wad, polecam gorąco!

Wspaniały:-)

Balsam jest cudowny- działa kojąco na skórę, nawilża ją i przywraca nawet najbardziej suchej, świeżość, elastyczność i zdrowie. Miałam ogromne problemy ze sucha skórą, a już po pierwszym użyciu stan jej się poprawił. To prawdziwa ulga. Konsystencja dobra. Rozprowadza sie wspaniale. Za to zapach.. tego klonu cukrowego.. trzeba się doń przyzwyczaić- ale się da;] Opakowanie ekonomiczne, cena produktu nie jest niska ale polecam duże 400ml opakowanie, naprawdę warto!

Dla mnie najlepszy balsam

Świetny balsam, super nawilżenie, do tego lekki i szybko się wchłania. Używam go od jakiś 12 lat, próbowałam wielu innych ale nie spełniały moich oczekiwań. Obecnie bardzo przystępna cena około 14 zł chociaż nie zawsze tak było cena dochodziła nawet do ponad 20 zł.

Przyjemny balsam

Nie byłam do niego przekonana do czasu aż dostałam go w prezencie . Ma ładny zapach , szybko sie wchłania i skutecznie nawilża ciało . Jest wydajny i ma przyjemną konsystencje. Dobry kosmetyk dla osób z suchą skórą.

lubimy się :)

Balsam ma przyjemny zapach i konsystencję. Szybko się wchłania, choc ja stosuję balsamy na noc, więc nie mam problemu z ubieraniem po nich rajstop czy spodni rurek :)
Faktycznie nawilża. Moja skóra nie jest bardzo sucha, ale niekiedy zdradzam moje ulubione żele pod prysznic na te o ciekawym zapachu ale wysuszające skórę. Wtedy muszę przez kilka dni pod rząd się smarować balsamem i jest ok :)
Mały minut to opakowanie, ciężko wykorzystać produkt do końca - wolę balsamy i masła w słoiku.

Super produkt jak cala ta seria

Dobre mleczko, szybko sie wchlania, skora pozostaje miekka, odzywiona i gladka. Dobrze nawilza i na dlugo, naprawde polecam dla ukojenia suchej, spierzchniętej skóry

Jest to jeden z moich ulubionych balsamów.
Doskonale nawilża, efekt jest długotrwały.
Naprawdę sprawdza się przy skórze bardzo suchej.
Bardzo lubię jego gęstą i zbita konsystencje.
Minusem jest cena.

Doskonały na zimę

Polecam ten kosmetyk osobom, które mają problemy z nadmiernie przesuszoną skórą, zwłaszcza w zimie. Według mnie doskonale nawilża i likwiduje jej suchość. Dodatkowo piękny zapach. Wchłania się też bardzo dobrze. Na zimę, chyba, najlepszy balsam jaki miałam. Zawsze do niego wracam, gdy moja skóra potrzebuje natychmiastowej regeneracji i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.