Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Cena już od 12,44 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml

Ono naprawde odbudowuje

Ono.. bo to mleczko;) lekkie, szybko sie wchlania, ladnie pachnie i rzeczywiscie odbudowuje skore. Zwykle najszybciej przesusza mi sie skora na lydkach, wrecz sie luszczy.. a to mleczko pieknie to niweluje. To taki opatrunek w mleczku:) Polecam serdecznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464217].usefull || 0 }}% pomocna.

nie podbił mego serca

słyszałam wiele opinii że ten czerwony garnier jest najlepszym mleczkiem dla suchej skóry więc skusiłam się go kupić.
Rzeczywiście ma konsystencje mleczka, szybko się wchłania, skóra po nim jest gładka, nawilżona.. ale u mnie ten efekt nie utrzymuje się długo... jakby tego nawilżenia było ciut za mało.. może przez rzadszą konsystencje niż balsamu, jakby go tak skoncentrować może by był lepszy. Zapach też ok. W sumie nie mam się do czego przyczepić ale też i nie podbił mego serca.
Jest w dobrej cenie, wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450902].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK! :)

Mój osobisty must have :)
Przede wszystkim doskonale nawilża, jest w tym niezrównany. Średnio wydajny, zapach po kilku tygodniach zaczyna lekko przeszkadzać, ale mimo wszystko jest bardzo ładny. Produkt faktycznie przyczynia się do regeneracji skóry, moim zdaniem wszelkie obietnica złożone przez producenta zostały spełnione z nawiązką. Minusy? Coś mi się wydaje, że...brak! :)
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447321].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Extra

Używałam czerwonego Garniera bardzo długi okres i moja skóra była obłędnie nawilżona i gładka. Uważam, że wydajność i efekty są adekwatne do swojej ceny. Poleciłabym je dla każdej kobiety o wysokich wymaganiach jeżeli chodzi o tan rodzaj kosmetyku.konsystencja i zapach - dla mnie rewelacja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441821].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywny szok!

Po niezbyt milym wspomnieniu zwiazanym z garnierem z serii "7 dni" nie ufalam w najmnienjszym nawet stopniu ich balsamom. No ale 1000 recenzji i srednia ocena ponad 4 na wizaz musi miec w sobie jakies ziarnko prawdy. Przelamalam sie, kupilam i.... Jestem zachwycona!

Moja skora nóg (przede wszystkim łydek) w skutek zimy oraz wewnetrznych problemow (m.in. z tarczycą) jest maksymalnie przesuszona, przez co jest poraniona, obolala, swedzaca. Balsamy, masla itd ktore maja na celu pomagac takiej skorze powodowaly pieczenie i cierpienie, jedynym moim ratunkiem byla oliwka, ale nawet ona nie radzila sobie w ekstremalnych momentach gdy dzialo sie naprawde zle.
Czerwony Garnier ukoił moją popekana skóre, zadzialal naprawde jak opatrunek, regenueruje, nawilaza. Ma same zalety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440151].usefull || 0 }}% pomocna.

średnie

Nie przepadam za mleczkami Garniera, bo wg mnie mają bardzo chemiczny zapach, który przebija się przez ładniejszą otoczkę. To mleczka pachnie ładnie, jest lekko gęste, ale dobrze się go rozprowadza. Nawilża, ale długo się wchłania i zostawia tłuste ślady. Zdecydowanie do używania na noc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439851].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Mleczko całkiem przyzwoite,. ładnie pachnie, początkowo fajnie nawilża. Po kilku godzinach nie czuć już nawilżenia. Konsystencja jak przy mleczku, ja jednak wolę balsamy, Myślę że to dobry produkt dla mniej wymagającej skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423821].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mocno wysuszonej skóry.

Zimą w okresie grzewczym mam bardzo wysuszoną skórę. Zdecydowałam się na ten balsam pod wpływem reklam telewizyjnych. nie spełnił on jednak moich oczekiwań, skóra mi była odpowiednio nawilżenia. Zuzyję,, ale bez rewelacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419176].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest Ok

Jeśli chodzi o zapach, konsystencję i wchłanianie to jest bardzo dobrze. Świetnie się rozprowadza i niemalże od razu można się ubrać, dla kogoś kto nie ma kłopotów ze skórą jak najbardziej się sprawdzi, a osoby takie jak ja to muszą się nim, sporo częściej smarować bo jest zwyczajnie jakby za słaby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418111].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyka zimowych balsamów :)

Ten balsam to już prawdziwy klasyk w swojej kategorii.

Co roku w czasie zimy, kiedy sezon grzewczy jest w pełni mam ten sam problem z mianowicie masakrycznie wysychającą skórę-swędzi, piecze, w najgorszych miejscach aż pęka i jest mocno wysuszona. Co roku wtedy niestety muszę odłożyć zwykłą pielęgnację i sięgnąć po coś mocniejszego co postawi moją skórę naprawdę na nogi. Mam kilka swoich sprawdzonych produktów, po które mogę w takiej sytuacji sięgnąć i to jest jeden z listy ratunkowej właśnie.

+bardzo gęsta i bogata konsytencja
+mocna odżywia i koi wysuszoną skórę
+nie podrażnia popękanych miejsca
+szybko stawia skórę na nogi
+gęsty i wydajny
+wchłania się dość szybko ale zostawia warstwę ochronną na powierzchni skóry
+występuje w dwóch różnych pojemnościach, często można dorwać w promocji np w Rossmannie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412911].usefull || 0 }}% pomocna.