Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu.

Cena już od 12,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml

Napisanych recenzji: 94

Niezły

Ogólnie przyjemny produkt,ładny zapach,dobra konsystencja,dobra wydajnóśc. Minusem jest to,że się nieco lepi po nałozeniu,nie wchłania sie idelanie,jesli chcialoby się od razu ubrać po jego nałożeniu,klei się do ubrań.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235008].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Ma plusy i minusy

Kupiłam przez przypadek i nie żałuję, choć nie uważam go za ideał
+ dobrze nawilża (moją skórę)
+ duże opakowanie
+ cena
+ zapach

- dość wolno się wchłania
- zostawia uczucie "lepkości"

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232363].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo dobry krem,

Nie ukrywam,ze jestem fanką Neutrogeny i do niedawna używałam Neutrogene w wersji niebieskiej. Kiedy dostałam na urodziny od mojej przyjaciółki Czerwonego Garniera nie śpieszyłam się z przetestowaniem Go,nie
Miałam takiego "parcia" jak zawsze gdy mam niwy kosmetyk. Kiedy skonczylam swojego ulubienca z braku laku sięgłam po garniera i jakież było moje pozytywne zaskoczenie gdy świetnie się wchłonął,rewelacyjnie nawilżył moją suchą i wymagającą skórę,zwłaszcza na nogach i jego dodatkowym duzym plusem jest delikatny swieży zapach,ktory nie narzuca się i nie irytuje po dłuzszym stosowaniu. Teraz jestem w połowie drugiego opakowania i na pewno kupię kolejne opakowanie. Jest to zdecydowanie moja tańsza i rownie skuteczna alternatywa do neutrogeny.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210763].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 115

ŚWIETNY

Treściwy balsam /mleczko do suchej skóry. Zapach jest dość intensywny, więc nie każdemu przypadnie do gustu. Mnie całkowicie przypadł, to moje klimaty zapachowe. Nie mam jakiejś ultra suchej skóry, więc nie wypowiem się czy faktycznie regeneruje ultra spierzchniętą skórę, natomiast w pełni nawilża. Cena- najtaniej widziałam za 10-11 zł w promocji. Uważam, że cena vs jakość zdecydowanie znakomicie wypada na tle innych dostępnych w drogeriach. POLECAM. Jedyny minus to opakowanie, z którego pod koniec ciężko coś wydusić, dlatego trzeba je przecinać ( o ile nie lubi się marnować produktu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206198].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Ideał

"Czerwona" linia Garniera jest niezwykła. Balsam precyzyjnie radzi sobie z moją suchą skórą - zwłaszcza z łokciami, gdzie skóra przypomina skamieniałą ziemię.
Mój ulubiony!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194078].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

Niestety NIE

+ dostępność
+ duże opakowanie
+ cena

+/- trochę nawilża, ale moim zdaniem kiepsko
- klejąca konsystencja
- nieprzyjemny zapach
- nie odpowiada mi jego formuła, mam wrażenie że po aplikacji jestem lepiąca, brudna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173883].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 421

Napisanych recenzji: 456

Świetny balsam do bardzo suchej skóry

Ten balsam jest idealny dla mojej skóry. Mam bardzo suchą skórę - swędzącą i wrażliwą. Dla mojej skóry idealnym balsamem jest ten czerwony z Neutrogeny (z pompką), Nivea niebieska klasyczna, A-derma z owsianym, balsam z owsem YR czy czerwony balsam Lirene. Przesuszona, wrażliwa od pasa w dół. Źle reaguje na rajstopy / pończochy / swetry - podrażnienie gwarantowane (rajstopy noszę tylko i wyłącznie w zimę - sukienki / spódnice tylko w lato lub ciepły jesienny wrzesień (w który to planuję swój ślub). Wymaga mocnych nawilżaczy - sprawdza się u niej balsam garniera czerwony, balsam lirene czerwony, balsam z masłem shea YR itp. Od pasa w górę typowe ŁZS czyli tłusta skóra z tendencją do zapychania oraz rogowacenia z okazji zbyt silnego przetłuszczania się.

Opakowanie / konsystencja:
Wygodne, łato się wyciska. Konsystencja jest lekka, mleczna. Jednak nie jest on lekkim mleczkiem do ciała - jest b. odżywczy.

Działanie:
Podobnie jak w balsamach z YR konsystencja jest dość lekka i przyjemnie kremowa. Jednak jego działanie odżywczo - nawilżające jest bardzo mocne. Dzięki lekkiej konsystencji używanie jego jest b. przyjemne. Wynika to z faktu, że balsam się ładnie wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy – miałam z tym problem używając starej wersji balsamów Dove. Jednak mimo to delikatny film na skórze pozostaje - jednak nie jest to uczucie tłustego oblepienia, ale swego rodzaju nawilżenia, odżywienia i wygładzenia na długi czas. Skóra jest wygładzona, odżywiona. Moje podrażnienia skóry znikają na długo - głównie u mnie są to nogi, brzuch i pupa. Tam podrażnień nie ma, a skóra jest nawilżona, miękka i przyjemna w dotyku. Przyjemny, delikatny, kremowy zapach umila dodatkowo jego stosowanie.

Wydajność / cena / dostępność:
Wydajność - ponad miesiąc, a obecną dużą butlę zużywałam orzez 5 miesięcy
Dostępność - wiele drogerii
Cena - w normie.

Czy kupię ponownie?
Tak. To mleczko dobrze sprawuje się w miesiącach jesiennych. Obecnie będę używać jeszcze mocniejszego kalibru - Czerwonego Garniera, ale to mleczko (podobnie jak to z serii Nutrition) na pewno nie raz jeszcze kupię. Są na nie dodatkowo częste promocje, więc cena regularna nie odstrasza choć jest w pełni uzasadniona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobra regeneracja suchej skóry

Idealny dla wysuszonej skóry, dobrze nawilża i odżywia. Przy regularnym stosowaniu skóra jest delikatniejsza w dotyku i zdrowiej wyglada. Świetnie się wchłania i łatwo rozprowadza . Wart polecenia.

ZALETY:
delikatny
przyjemny zapah
dobrze się rozprowadza
wydajny

WADY
cena (czasami można dostać w promocyjnych cenach)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

idealny pod każdym względem

Mój ulubiony :) nie zamienię go na żaden inny. Nadaje się zarówno na lato jak i na zimę. Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Używam go zawsze po depilacji i nigdy mnie nie podrażnił, ani nie pojawiły się plamki. Jest super :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Uwielbiam!

Dla mnie najlepszy balsam do ciała jaki stosowałam ;)
Jest bardzo skuteczny :
Ma przyjemny zapach
Regeneruję suchą skórę
Nawilża ciało
Wygładza
Łagodzi wszystkie podrażnienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147981].usefull || 0 }}% pomocna.