Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Antyseptyczny, bardzo delikatny puder do twarzy doskonale utrwala makijaż nie zatykając przy tym porów. Dzięki niemu skóra pozostaje matowa, gładka i aksamitna prze cały dzień. Opakowanie zawiera puszek.

Nie jest źle

Puder spełnia swoją rolę
używam odcienia 002 MEDIUM

+ matuje
+ nie brązowieje/ciemnieje
+ nie śmierdzi
+ jest mały, poręczny
+ przyjemna cena

minusów nie widzę... co prawda rzadko go używam, lecz pomimo tego mogę go polecić, jako "taki o, niezły, tani puder"

Ilość zużytych opakowań: 1 x 10 g

Mieszane uczucia...

Przez długi czas używałam tego pudru, odcień 001. Sprawdzał się nieźle. Nosiłam go w torbie do szybkich poprawek (do tego nadawał się, moim zdaniem, nieźle).
Ostatnio szukałam czegoś kompaktowego i niedrogiego na wyjazd i wróciłam do Miss Sporty. Rozczarowały mnie kolory! Kupiłam 001 i okazało się, że jest za ciemny! Na próbniku wydawał się wręcz za jasny! Mam cerę w ciepłym odcieniu, szybko się opalam... podkłady zwykle dobieram "środkowe"... A tu taka niespodzianka :(
Ogólnie - średnio. Fajny do torebki, na wyjazd, żeby się maznąć szybko pudrem przed wyjściem.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

kiepsko z kolorami

nie mogę się wypowiedzieć za bardzo na jego temat, ponieważ poprosiłam ekspedientkę o pomoc w wyborze taniego i jasnego pudru, poleciła mi ten.. niestety najjaśniejszy odcień jest zdecydowanie za ciemny! niestety muszę go komuś oddać, bo po nałożeniu na twarz wyglądam jak w masce i muszę go od razu zmyć.. a chciałam go wypróbować, gdyż miałam już jeden podkład z Miss Sporty (taki jasnoniebieski) i byłam zadowolona

Jak makijażem powiększyć usta

dobry

Nie używam pełnego make-up na co dzień, raczej na jakąś okazję. Dla mnie puder jest w porządku.

Plusy
+ dobrałam kolor do bladej cery
+ nieźle matuje
+ utrzymuje się na twarzy
+ nie sypie się przy aplikacji pędzlem
+ nadaje maturalny efekt
+ wydajny

Minusy
- zapach

Przy dobrze dopranym podkładzie puder spisuje się dobrze. Lubię, że nadaje naturalny efekt, nawet przy mocniejszym nałożeniu. Za taką cenę jest ok.

Używam tego produktu od: 2 lata

faworyt z przeszłości

Długo cieszył się obecnością w mojej kosmetyczce.
Lekki, nie zatykał porów, gładko wykańczał makijaż. Kolor idealnie spasowany z moją cerą.
Aż tu nagle... zmienił opakowanie na to widoczne na zdjęciu. I zniknął z palety mój odcień. Dobrałam jakiś opalony, który był dużo za ciemny. Nadawał się tylko do podkreślenia kości policzkowych, więc go za często nie używałam, w końcu się pokruszył, przeterminował i wylądował w koszu. Więcej razy nie gościł w mojej kosmetyczce :-)

Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

problemy z kolorystyką

Kupiłam go kilka lat temu, będąc jeszcze w liceum.

+ cena
+ dostępność

- zapach. Pachniał jak jakieś przeterminowane lekarstwo
- brak wyboru kolorystycznego - z tego co pamiętam były tylko trzy odcienie, ja niby miałam ten najjaśniejszy, ale i tak robił ze mnie mulatkę

Działanie ciężko mi ocenić, bo bardzo szybko przestałam go używać :)

O wiele lepszy jest Miss Sporty So Matte, Stay Pressed Powder (to chyba nowa tego, prawda? Bo teraz widuję w sklepie tylko So Matte, tego już nie)

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

Mieszane uczucia

Spodziewalam się po nim czegoś wiecej, bo bardzo lubię kosmetyki Miss Sporty.

Nie matowil mi buźki, po godzinie świecilam sie i mialam wrażenie że nie mam go juz na twarzy, ale po spojrzeniu w lusterko byl tam.
Ku mojemu rozczarowaniu po pudrze zostaly jedynie paskudne plamy na twarzy...

tak więc nie polecam

Używam tego produktu od: rok

Bez szału.

Skusiła mnie cena i pozytywne opinie niektórych więc postanowiłam wypróbować...

+ trwałe i wygodne opakowanie z lusterkiem

+ cena

+ jak dla mnie krycie miał nawet nawet

************************************************************************

- kolory!! (mam kolor 003 i wygląda on potwornie i nienaturalnie marchewkowato)

- trzyma się góra 2 godziny

jako tako

Mój pierwszy puder!:)Kiedy go kupowałam 3 lata temu był perfekcyjny i niezastąpiony ,ale teraz z biegiem czasu kiedy mam odniesienie, widzę że to typowy puder dla dziewczyn które dopiero zaczynają,nie zatyka porów,nie pamiętam jak pachnie, ale na pewno przyjemnie skoro użyłam tyle opakowań.Średnio się trzymał na twarzy,spełniał swoje zadanie.Niezły ale już bym go nie chciała nawet za darmo ;P

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: przypuszczam że około 8

Nie dla mnie

Kupiłam go dwa lata temu ale go nie zużyłam, oddałam go koleżance która z kolei była z niego bardzo zadowolona w odróżnieniu do mnie!
Miałam jasny kolor odpowiedni dla mojej skóry, lecz denerwowało mnie to że widać go na twarzy, i czułam że moja skóra nie mogła w nim oddychać... Nie wiem może to wina któregoś ze składników.
Fakt że skóra była po nim matowa to dla mnie za mało...

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/5

nie był zły

tego oto pudru uzywałam przez cale liceum i niemal całe studia, kiedy to nie stać mnie bylo na eksperymenty:)
używałam odcienia medium i idealnie mi pasował.nieźle matowił, jakkolwiek ja nie mam dużych wymagań w tej kwestii.trzymał sie jakies 4h, po tem zwykle poprawiałam.
minusem było jego opakowanie-ciagle mi pekało,ale widziałam,że teraz jest inne, może lepsze.gabka raczej nie nadawała się, używałam pedzla.
moze kiedys do niego wrócę z sentymentu:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Dark - super!

A ja jestem bardzo zadowolona! Mam od kilku lat odcień DARK, ogólnie ciemną karnację. Odcień wpasowuje się naturalnie zarówno w ciemną, opaloną wakacyjnie, jak i zimową, jaśniejszą karnację. Pokrywa niedoskonałośći (zauważają to inni). Używam na puder eris 20 naturalny (mam cerę trądzikową), czasem nakładam na kości jakiś brązujący. Nie jest supertrwały, ale pudełko można zawsze mieć ze sobą. Może inne odcienie są nieudane, ale mi ten pasuje bardzo - poleciła mi go sprzedawczyni w drogerii, gdy prosiłam o puder ciemny na opaleniznę. Ja również polecam.