Avon, Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Avon, Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Żel pod prysznic o świeżym zapachu morskiej bryzy, radosnym aromacie dzikich kwiatów, pachnący błogim spokojem lawendy i lilii wodnej, rozgrzewającą egzotyczną różą i jaśminem lub o pobudzającej mocy zapachu mandarynki i przypraw.
Co roku, latem i zimą pojawiają się sezonowe zapachy.

nawilżające, oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
w żelu
normalna
żele pod prysznic

Owocki w zelu

Żel pod prysznic Cherry Bomb by Avon.
500 ml, kosztuje 6 złotych.
Żel jest bardzo gęsty, dobrze się pieni I ma powalający zapach. Pachnie tak pięknie, apetycznie, jak najlepsze ciasteczko wiśniowe. Po prostu coś apetycznie wspaniałego. Dobrze myje, a ciało pachnie jeszcze po kąpieli czy prysznicu. Jest bardzo wydajny. Jestem baardzo zadowolona. Genialny kosmetyk.

Poprawny żel pod prysznic

Dostałam ten żel w prezencie. Mam wersję waniliową i mimo, że normalnie nie przepadam za tym zapachem, to w tym wypadku mi nie przeszkadza. Jest dość słodki, ale całkiem przyjemny. Konsystencja jest dość gęsta, dzięki czemu żel jest dość wydajny. Nie pieni się mocno, a zapach znika wraz z nałożeniem go na skórę. Nie zauważyłam jakichkolwiek zmian po jego stosowaniu.

Ciekawe wersje zapachowe

Nieważne jaką wersję zapachową wybierzecie, z pewnością będzie to strzał w 10-tkę!
Każdy z nich jest wyjątkowy, inny i u mnie przywołuje miłe wspomnienia. Dla mnie prysznic to nie tylko mycie ciała ale także chwilą dla mnie- zrelaksowania się po ciężkim dniu, czy orzeźwienia o poranku. Każdy z nich pobudza moje zmysły i wprawia w dobry nastrój.

Lubię je także za fajną konsystencję, która nie przelewa się przez palce, jest zbita, dobrze się pieni więc tym samym żel jest w miarę wydajny. Nie przesusza skóry, ale z drugiej strony też nie nawilża. Grunt, że nie pozostawia skóry ściągniętej, szorstkiej bo od takich żeli uciekam jak najdalej, nawet gdyby zapach wart był miliona dolarów. Nie podrażnia.

Polecam!

Podczas zakupu żelu pod prysznic najczęściej kieruję się tym, aby posiadał on ciekawy, nietuzinkowy zapach, oraz sprawdzał się mojej skórze, która z natury jest bardzo sucha oraz reaktywna. Dodatkowo zależy mi na nienajgorszej wydajności jak i niewygórowanej cenie. Tym razem wybrałam dla siebie propozycji od marki Avon, która o dziwo coraz częściej gości w mojej łazience i co do której zaczęłam się przekonywać. Spośród wielu dostępnych opcji, które znalazłam na stronie jednej drogerii internetowych padło na tę o dość ciekawej propozycji zapachowej oraz całkiem przyjemny, designie, czyli Dancing Skies.

Kosmetyk został zamknięty w dość sporym opakowaniu, ponieważ jest to butelka o pojemności aż 500 ml. Wykonana została z przeźroczystego plastiku, dlatego też bardzo dobrze widzimy, ile produktu wciąż nam pozostało. Dodatkowo umieszczono tutaj sporych rozmiarów etykietkę z grafiką nocnego nieba i zorzy polarnej oraz wszelkimi, najważniejszymi informacjami na temat kosmetyku, takimi jak jego nazwa, logo producenta, skład czy zalecany sposób użytku.

Cena regularna produktu wynosi około dwunastu złotych. Posiada żelową, lekko kremową konsystencję oraz piękną barwę. Jest to mieniący się fiolet z dodatkiem srebra, co razem prezentuje się naprawdę ślicznie i nietuzinkowo. Dodatkowo kosmetyk posiada bardzo ciekawy zapach, lekko słodki, lekko elegancki.

Żel bardzo dobrze się pieni co zapewnia mu sporą wydajność. Dodatkowo wspaniale rozsmarowuje się po skórze, pozostawiając lekko olejkowy efekt. Wspaniale oczyszcza oraz odświeża nasze ciało. Nie posiada właściwości wysuszających, jedynie zmiękczające i nawet nawilżające, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Dodatkowo pozostawia na ciele swój wspaniały zapach.

Kosmetyk od marki Avon posiada bardzo ciekawy zapach i przepiękny design, dzięki czemu bardzo mi się podoba. Dodatkowo nic nie można mu zarzucić w kwestii oczyszczania i odświeżania skóry. Jest bardzo ciekawą propozycją, którą warto się zainteresować.

Kocham konwalie:)

Avon od zawsze mi towarzyszy, płyny i zele to obowiązkowe uzupełnienie mojej szafki łazienkowej.

Całe szczęście, że zmienilo się jedynie opakowanie na bardziej skukle, poręczne. Ale zapach pozostał bez zmian.

Ten żel uwielbiam, przepięknie pachnie, dlugo utrzymuje się zapach na skórze. Jest super!

Kupiony w: U konsultantki

Kocham chyba wszystkie wersje zapachowe

Uwielbiam kosmetyki Avon, dla mnie to kultowa marka, która wspominam już od najmłodszych lat.
Jeśli chodzi o te żele pod prysznic, to zawsze do nich wracam, one tak przepięknie pachną!
Moja skóra natomiast jest przesuszająca się, a zwłaszcza teraz jesienią i zimą, więc wymaga sporego nawilżenia, więc fajnie jeśli produkty tego typu to robią, aczkolwiek nie wymagam tego od nich, no bo wiadomo, od tego są różne kremy czy balsamy.
Żele od Avon mają przyjemna kremową konsystencję.
Dostępne są na stronie internetowej Avon oraz katalogu, w który możemy się zaopatrzyć u konsultantki.
Tak jak wspomniałam na początku one przepięknie pachną.
Co do użycia no to wiadomo, myją skórę ale w tym przypadku mam wrażenie że one również lekko nawilżają moją skórę , więc jestem pozytywnie zaskoczona. Skóra po prysznicu jest przyjemnie mieciutka.
Jeśli ktos nie ma jakichś dużych problemów ze skórą i lubi jak żel pięknie pachnie to napewno będzie to produkt dla niego.
Na minus napewno cena regularna, ale w katalogu są one bardzo często w promocji, więc warto polować.
Jeśli chodzi o otwarcie to mam wrażenie że trochę ciężej się je otwiera w porównaniu z innymi takimi produktami.

Są plusy i minusy

Żel mieści się w plastikowej buteleczce, która jest przezroczysta dzięki czemu można kontrolować zużycie żelu. Żel dostępny jest w kilku wariantach wielkości: 250ml, 500ml, 720ml. Wybieram różne opcje, do domu zazwyczaj sprawdza się największa butelka, a na podróż lub gdy chcę sobie sprawdzić zapach to wybieram tą mniejszą.

Żel jest również dostępny w wielu wersjach zapachowych. Nie wszystkie zapachy mi się podobają. Osobiście polecam zapachy: soczystej truskawki i soczystego manga. Nie przypadł mi do gustu zapach lawendy i paczuli.
Żele mają odpowiednio gęste konsystencje. Zapach truskawki i wanilii są w wersji kremowej, a pozostałe w wersji żelowej.

Różnorodne, piękne zapachy

Żele pod prysznic w różnorodnych wersjach zapachowych i o różnych pojemnościach. Ceny przystępne, zwłaszcza w promocjach na Internecie.

Uwielbiam wszystko co ładnie pachnie, stąd moje zamiłowanie do wypróbowywania jak największej ilości zapachowych kosmetyków. Posiadam większość wersji żeli od Avon (tych damskich). Ich cechą charakterystyczną jest wygodne opakowanie z estetyczną szatą graficzną. I oczywiście zapachy! Nie przypadł mi do gustu jedynie L'amour Sunrise, gdyż jest zbyt mocny - aromat bursztynu przypomina mi tu w intensywności paczulę, której nie cierpię.

Żele mają przyjemną konsystencję, dobrze się pienią, nie podrażniają. Niektóre mają ładne perłowe wykończenie, inne są w pełni przezroczyste. Jak dla mnie są dość wydajne, a delikatny zapach żeli utrzymuje się na skórze po myciu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to składy, które nie zachwycają.

Podsumowując, dla mnie żele od Avon są świetnym wyborem ze względu na estetykę i zapach. Mogłyby mieć jednak lepszy skład i niższe ceny regularne. Mimo tych wad źle bym się czuła wystawiając ocenę niższą niż 5, gdyż naprawdę uwielbiam te produkty! Na pewno będę do nich wracać i próbować nowe wersje zapachowe.

Kupiony w: U konsultantki

Dobry, tani ale wydajność mogłaby być lepsza...

Żel o zapachu kwiatowym zakupiłam u konsultantki w promocji, trzeba było zakupić dwa o pojemności 720 ml aby dostać rabat na ten drugi, wychodziło bardzo tanio więc się skusiłam. Myślałam że te prawie 1,5 l to będę miała i miała, a tu klapa.

Żel zamknięty jest w dużej butli z pompką o pojemności 720 ml. Pompka działa bez zarzutu chociaż dosyć wolno wraca ale nie jest to wada. Konsystencja żelu jest gęsta ale taka śliskawa. Nie jest to krem gesty jak np. Dove ale ogólnie jest ok. Kolor różowy bardzo ładny i delikatnie pachnący mieszanką kwiatów m.in frezji, które uwielbiam. No i tutaj się zaczyna. Żeby uzyskać odpwiednią ilość piany trzeba użyć ok 3-4 pompek co daje średnia wydajność żelu. Ja dodatkowo używam Żel do golenia więc to kolejne kilka pompek więc niknie w oczach :) miałam mieć i mieć a tu minął miesiąc a ja już w połowie drugiego opakowania ???? płakać nie będę bo lubię testować różne żele no ale niewątpliwie za wydajność odejmuje punkty.
Żel dobrze nawilża, nie podrażnia ani nie uczula. Zapach czuje na skórze jeszcze przez ok godzinę.

Zapach pink peony & magnolia

Żel pod prysznic posiada kremową konsystencje o delikatnym słodkim zapachu kwiatów. Dla mnie za bardzo słodki, ale nie jest zły.
Dobrze się pieni pozostawiając skórę odświeżoną i oczyszczoną.
Nie podrażnia.
Dobry żel, który pozostawia uczycie świeżości.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

świetne

Bardzo lubię te żele, używam ich od lat. Mają świetne zapachy, które utrzymują się na skórze po wyjściu z kąpieli.
Mają średnio gęstą konsystencję.
Bardzo dobrze się pienią, przez co są wydajne.

Od koloru do wyboru.

Żele tej firmy są ze mną od wielu, wielu lat i jestem z nich zadowolona. Gdy wchodzi nowy zapach zawsze go zamawiam. Mają bardzo szeroki wybór zapachów od męskich po damskie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najbardziej lubię te owocowe lub cytrusowe.

Żele spełniają swoje zadanie:
-są wydajne
-dobrze się pienia
-nie wysuszają mojej skóry
-dobrze myją
- pozostawiają ładny zapach na skórze
-są tanie
-mają ładne kolorowe opakowania i gęsta konsystencję

Mamy do wyboru 3 pojemności tak więc możemy zamówić taki jaki nam odpowiada. Są szczelnie zamknięte i nie wyciekają.