Ombres Botaniques

Ombres Botaniques

Pojemność 1,5 g

Pojedyncze cienie do powiek dostępne w 16 różnych kolorach. Nieperfumowane.

ŚWIETNY!

ZALETY:
1.) niesamowicie trwały - makijaż oczu w stanie nienaruszonym przez wiele wiele godzin!
2.) nie zbiera się w załamaniach powiek, nie "warzy się", nie rozmazuje się,
3.) nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych (ja jestem mega alergikiem więc wiem coś o tym),
4.) elegancie czarne matowe opakowanie z dużym lusterkiem (opakowania ze zdjęcia są już chyba nieaktualne)

WADY:
1.) cena

Mam kolor QUARTZ (10). Jest bardzo ciekawy - trochę popiel, trochę śliwka i chyba jeszcze coś, ale ciężko to określić. Bardzo ładnie się prezentuje przy jasnych, niebieskich oczach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

na piątkę

Bardzo dobre cienie. W pełni zgadzam się z opinią poprzedniczki (mój ulubieniec to również transparent sorbet). Ładnie się rozprowadzają, nie zmieniają koloru na powiece i długo się trzymają. Do wyboru mamy odcienie matowe, transparentne i z połyskiem. Idealnie łączą się ze sobą tworząc ciekawe kompozycje. Szkoda, że ilość kolorów jest b. ograniczona i nie przybywa :(
Rozczula mnie opakowanie - zero marketingu ;)

fajne :)

Dobrze sie nakladaja, sa mieciutkie, wydajne, cały dzien nie trzeba sie o nie martwic a co najwazniejsze strasznie podoba mi sie neutralny kolorek jaki wyszukalam /transparent sorbet/.
Jedno zastrzeżenie to takie ze reszta tych kolorow jest taka..byle jaka i z tego wzgledu nie wiem czy sie na inny kolor z nich zdecyduje. (ale na moj transparencik na pewno :D)