Pantene Pro-V, Pianka do układania włosów

Pantene Pro-V, Pianka do układania włosów

Nie przepadam za piankami. Często usztywniają, powodują że włosy nie są tak miłe w dotyku. Wybrałam Pantene "jedwabista miękkość" bo pomyślałam, że być może trafię na piankę, którą naprawdę polubię. I tak się stało. Pianka ładnie układa, nałożona nawet w dość dużej ilości nie usztywnia, włosy nadal są miekkie i gładkie. Zaczynam sie od niej uzależniać.

Cena ok. 11 zł

odeszłam od tej marki

Używałam pianki pantene przez kilka lat, więc myśle, że moja recenzja może być przez to ciekawsza, generalnie ta starsza wersja (przed zmiana opakowania) powodowala, ze wlosy sie lepiej ukladaly i przede wszystkim mniej elektryzowaly. Wraz zmiana odeszlam od tej marki. Wlosy sie elektryzuja, sa obciazone.

Trudno ocenić

Oceniam wersję nadającą włosom puszystość.Pianka ma miły zapach, fajną konsystencję, dobrze układa włosy, utrwala, modeluje, nie skleja, nie oblepia. Spełnia zapewnienia producenta, nadaje puszystość włosom, czasami miałam wrażenie, że jest ich aż za dużo, ale producent nie napisał, że jest to pianka termoaktywna, efekt puszystości uzyskamy nakładając tylko na wilgotne włosy i susząc suszarką obowiązkowo.Bez suszarki pianka na nic. Pianka nie wysusza włosów, wręcz jakby odżywia, jej konsystencja to raczej gęsta bita śmietana, wyczuwa się pod palcami jakąś taką tłustą bazę, coś jakby pianka z woskiem.Wielki minus: niewydajność, ma tylko 150 ml, za jej cenę można nabyć pianki 200 ml innych firm, a poza tym kiedy używa się jej codziennie nie starcza nawet na 3 tygodnie. Mniej więcej jedna trzecia pianki zostaje w opakowaniu, nie da rady tego zużyć, bo leci po prostu wodnista papka. ...

skleja i utwardza

Po czesci spelnia zadanie bo utrwala fryzurke i pomaga ulozyc włoski. Niemniej jednak nawet mala ilosc mocno skleja i utwardza wlosy.Staram sie nakladac jak najmniej ale i tak ten efekt jest nieunikniony.Zuzuje ja do konca bo jakos daje sie zniesc, ale zadna rewelacja to to nie jestIlość zużytych opakowań: narazie pol opakowania, ledwo ale dociagne do konca

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

mój pierwszy zawał

Pomimo, że jestem stara jak własna Babcia, to jest to pierwszy kosmetyk do usztywniania włosów, jaki w zyciu zastosowałam. Musiałam mieć ładny duży kok do prezydenta, więc postanowiłam, że to mi pomoże. :) Nie miałam pojęcia, co z tą pianką robić, wstyd mi było zapytać Panią w sklepie, jak się tego używa, więc zdałam się na własną pomysłowość. :)Choć ręce mi się trzęsły jak galareta, potrzepałam i wylałam sobie piankę na głowę, z której zrobiła się biała chmura. Trochę wyrzuciłam do muszli klozetowej, resztę przyklepałam do włosów i wymiętosiłam :) Zrobiły mi się takie włosy-druty, więc trochę zmyłam wodą :) Po czym wysuszyłam włosy suszarką. Zrobiło mi się tyle włosów na głowie, że się przestraszyłam, że będę miała kok wielkości piłki do koszykówki :( Ale nic się nie stało, kok wyszedł dobrze.Ufff, już po wszystkim...........Nie wiem, jak to ocenić, teraz wiem, że nabrałam za dużo tej pianki i że to się nakłada najpierw na rękę i wciera. Daję ***, bo nie wiem, ile mam dać. W zasadzie jestem zadowlona :)raz użyłam i jeszcze dużo zostało w środku

ok

Bardzo fajna pianka, dobrze układa włosy, nie skleja ich i nie obciąża.Odejmuję jedną gwizdkę za mało pomysłowe opakowanie.

skandal!

dwukrotnie "nacięłam" się, kupując piankę, ponieważ po 3-4 użyciach zamiast pianki wyciekala woda, pomimo że termin przydatności był aktualny a opakowanie tylko zaczęte. Próbowalam zadzwonic do producenta, ale podany na opakowaniu telefon był stale zajęty. Dlatego nie mogę ocenić dzialania pianki na włosy, bo jej przktycznie nie doświadczyła. Czuję się oszukana!

świetna

Cudna poprostu...Nie klei włosów,nie obciąża.Włosy się długo trzymają bez poprawek.Wydają się grubsze i zdrowsze i pięknie pachną.A na dodatek producent obiecuje pianka pielęgnuje włosy.(za krótko stosuje żeby to stwierdzić).Lepsza od pianki Wellaflex której do tej pory używałam i do której nie wrócę,bo znalazłam pantene :DDo włosów cienkich i nie puszystych tylko Pantene pro-v!POLECAM :)

bardzo dobra

Do tej pory mialam kilka razy pod rzad pianke Timotei ktora jest bardzo rzadka i wodnista...ta wprost przeciwnie..jest bardzo gesta i wlosy bardzo ladnie mi sie ukladaja po jej uzyciu..nie skleja,nie obciaza...produkt godny polecenia.Musze odjac jedna gwiazdke bo 1/3 pianki wyrzucilam,gdyz jej konsystencja zrobila sie wodnista..rozumiem,ze takie rzeczy moga sie dziac gdy koncze opakowanie ale pianki bylo jeszcze duzo.

ZNAKOMITA

Pianka ma dyskretny zapach, nie skleja włosów, jest gęsta i puszysta. Długo utrzymuje fryzurkę. Znakomita.

moja ulubiona

dodaje ocene. wszystko juz napisalam wlasciwie:)

przyjemny kosmetyk

Bardzo lubie tą piankę, miałam ją kilka razy. Dobrze układa włosy, nie skleja. Włosy są lekkie, miękkie i wyglądają b.naturalnie. Pianka ma także przyjemny zapach.